Jun 14 2006

رژیمی که در حال موت است

نوشته:     :::       7 پیام

سایت بازتاب به بازتاب خبر 22 خرداد پرداخته و به خیال خودشان طنز پردازی کرده‌اند! غافل از اینکه آقایان ریش و سبیل کلفت قافیه را بدجوری باخته‌اند.
نویسنده مطلب به سبکی تحقیر آمیز می‌نویسد:

برخورد زنانه با مدافعان حقوق زنان!
از هفته گذشته ابتدا ۴۱۵ تن از فعالین حقوق زنان طی فراخوانی از شهروندان خواسته‌بودند در گردهم آيی امروز شرکت کنند. اما بندكش بعد عده‌اي نظیر شیرین عبادی حمایت خود را از این تجمع قطع کردند و سپس ييوه شاه سابق ایران به حمایت قاطع از این همایش پرداخت که در نتیجه تنها یکصد و بازده تن از فعالان سپاسی از تجمع امروز دفاع از حقوق زنان پشتیبانی کردند.

حالا که بنا بر این است که ملت را به خنده بیندازیم اجازه بدهید حقیر هم کمی از همان نوع طنز مخلوط این آش شور بکنم شاید باعث شود که ما (غیر خودی‌ها) هم کمی بخندیم.
بنده مانده‌ام در این معما که چرا آقایان که ادعا می‌کنند که چنان قدرتمندند که قادرند برای آمریکای جهانخوار نسق بگیرند، چطور شده که یک مرتبه به قول خودشان برای مقابله با 100 زن بی پناه مجبور شده‌اند یک لشکر مرد و زن بسیجی لندهور را گسیل دارند!؟ نکند خدای ناکرده رهبر معظم رژیمی که ادعای گردن کلفتی و رهبری جهان اسلام را دارد از 100 زن بی سلاح و بی دفاع می‌ترسد!؟ خدا آن روز را نیاورد که آنهایی که ادعا می‌کردند که از راه کربلا می‌خواهند به بیت‌المقدس بروند حالا قافیه را چنان باخته‌اند که مجبور شده‌اند برای خود باوری و زور بازو نشان دادن 100 زن بی پناه را با باتوم خونین کنند، تا باورشان بشود که رهبری جهان اسلام را در دستان با کفایت خود دارند!؟ چقدر این رژیم باید ذلیل شده باشد که برای سرکوب ملت 100 زن بی دفاع نیاز به یک لشکر بسیجی داشته باشد تا بتواند فقط 100 زن بی دفاع را کنترل کند. باید از آقایان پرسید چه نیرویی را برای آن روزی که این جمعیت بجای صد نفر صد هزار نفر شود در نظر گرفته‌اند؟
صحنه‌های نابرابر درگیری زنان در روز 22 خرداد مرا یاد میدان تیان ان مین می‌اندازد زمانی که آن داشنجوی تنها با دست خالی مقابل تانک چینی ایستاد و جهان را بیدار کرد. دیدن این زنان در مقابل حکومتی سرکوبگر و تا دندان مسلح نشان از شهامت این شیرزنان دارد نه آن اوباشی که به مزد می‌زنند آنها با این کار ضعف واقعی خود را نشان می دهند، شیرزنان ایران زمین را تنها نگذارید.

نوشته: در ساعت: 12:12 am در بخش: اعتراض و تظاهرات

7 پیام  |           

7 پیام به “رژیمی که در حال موت است”

 1. نـتیجه میـگیریم که خــاک بــرســر اون شـــیرین عــبادی که بـاید خـودش و جـایزه اش رو بـاهـم انـداخـت تو سـطل زبـاله

 2. الاغنامه says:

  آن ابرغولی که نيرنگش سراب
  هست و فضل او تمام از فاضل آب،
  لشکرش جمعی ز گاو است و الاغ،
  قاری و قرطاس ِ قرآنش کلاغ،
  با خرد در جنگ و از بن با جهاد
  دين و ايمان بر شرارت بر نهاد،
  شيخ خر در پيش و لشکردار اوست،
  در جهاد با بشر سردار اوست،
  پستيش حسن است و حسنش در کمال،
  هر کراهت چون وجاهت در جمال،
  گويد: \”من اين کردم و آن کرده ام!
  در همه کوه و کتل عن کرده ام!
  هرچی می بينی تو، آن من کرده ام!
  هرچه عن است درجهان من کرده ام!
  زلزل آوردم که تا عبرت کنيد!
  در جهاد با خرد غيرت کنيد!
  رعد آوردم که تا وحشت کنيد!
  برق آوردم که تا رعشت کنيد!
  محنت آوردم که تا طاعت کنيد!
  زورتان را تا قضا حاجت کنيد!
  خلقتی را زيور خود کرده است،
  مستراح بی در خود کرده است،
  سازد از قرص قمر کيرش دو نعل،
  کون خونين مسلمان را چو لعل،
  ميکند خر را مجهز با دوبال،
  می پراند ميکند، بس قيل وقال،
  آورد پيشش محمد را به عرش،
  ميکند پالان و با خود هم عَرَ ش،
  ميخورند اول يکايک کوه ِ کاه،
  در پسش صد کاسه از حلوای باه،
  پس به جان هم درافتند آن دو خر،
  گاه رب در زير و گاه آن نره خر،
  معنويت ميکند هم سنگ کير،
  کره خر را افکند در جنگ شير،
  نعل خود ميخواند هر ماه هلال،
  چون نمايان گردد از پشت جبال،
  ريزدت خون گر نمالی خايه اش،
  از در کونش نليسی مايه اش،
  گويدت: \”در من مبادا شک کنی،
  قفل اسرار مرا هم هک کنی،
  برکـَنی از من تو تنبانم چو برق،
  لخت و عريانم کنی در پيش خلق،
  بر دری پرده ز حوری خانه ام،
  هم زنی اوضاع جاکش خانه ام،
  تا به عشق کون من جمعی به جلق
  گردد و جمعی دگر گايد به حلق؛
  وان تباهيهای کابوس سياه،
  کان نموده هستيت بر تو تباه،
  گر کـُنی بر او تو گوزت را حلال
  پاشد ازهم همچو ابری از خيال

 3. نونو says:

  از نانا مادر جنده اجازه گرفتی به این زنا می گی “شیرزن”؟!
  ————–
  خُسن آقا از خدا اجازه نمی‌گیره توقع داری از نانا اجازه بگیره!؟
  خیلی از مرحله پرتی

 4. هژبر says:

  ولی خودمونیم ما مردم ایران هم بدجوری پست و ترسو شدیم. شاید هم این از کارکردهای حکومت آخوندی باشد. توی بعضی از عکس ها می بینید که مردم دارند بی خیال به ماجرا نگاه می کنند. انگار نه انگار که چند تا زن و دختر دارند اون وسط لگدمال میشوند. جالبه که تجمع در یک جای پرت و دورافتاده نبوده و در یکی از میادین بوده. لابد اگر خواهرای زهرا این زن هاو دخترها را در یک محل پرت گیر میآوردند تیکه تیکشون میکردند. نکته ی دیگه توحش پلیس زن هست که این واقعا عجیبه. توحشی که به نسبت از پلیس مرد ایران هم بیشتر است.به نظر من علت اینست که دولت نیروی پلیس را تا آنجا که می تواند از میان افراد مذهبی انتخاب می کند. اما این مذهبی بودن در مورد پلیس زن به نوع دیگری است. زنهای باحجاب آنهم حجاب برتر یعنی چادر افرادی از طبقات به شدت مذهبی. خانم ها وقتی مذهبی می شوند دیگر هیچ کس جلودارشان نیست و واقعا به شدت احساسی و بی کله عمل می کنند و در مورد کشتن و جهاد و قتل و قتال از مردها هم سبقت می گیرند. من شخصا زنی 45 ساله و به شدت مذهبی را می شناسم که آنقدر در حفظ حجاب خود وسواس دارد که گمان میکنی یک دختر 18 ساله است و تازه مدام به زن های دیگر انتقاد می کند که چرا روسری سرتان می کنید. جالب اینکه این زن همه ی این مزخرفات را از شوهرش یاد گرفته در حالی که شوهرش تا این حد سختگیری نمیکند. همین خانم می فرمایند که وقتی به بازار می روم همراه خودم چاقو حمل می کنم تا اگر کسی متعرضم شد جوابش را به نیکی بدهم( خانم 45 ساله است و هزار بیماری دارد) و در صحبت هایش مدام می گوید که فلان جماعت را باید کشت و فلان زن واجب القتل است و فلانی مهدورالدم. خلاصه اینکه پلیس زن ایران متاسفانه از میان همین زنها انتخاب میشود. تازه همین که زنهای معترض را نکشتند هم نتیجه ی سه چهار سال آموزش است وگرنه مطمئن باشید که این زنها بجای باطوم و اسپری فلفل با اسلحه ی گرم و فشنگ جنگی به سراغ زنها می آمدند.

 5. Winston says:

  دیدن این زنان در مقابل حکومتی سرکوبگر و تا دندان مسلح نشان از شهامت این شیرزنان دارد و ماشااله به مردای ایرانی که اصلآ به خودشون تکونی هم نمیدن. باز دم خانومها گرم…

 6. جاویدان says:

  سلام و خسته نباشید عکسهای این ماجرا رو توی سایت http://www.kosoof.com دیدم برای پی بردن به عمق بیشتر این فاجعه شما هم این عکسها رو در سایت بزار در زمن این خواهرهای زهرا مذهبی نیستند بلکه کیر آخوند خوردن هار شدن و پاچه این زنان بی دفاع رو گرفتن و در آخر پیام من به شیرین عبادی جایزه صلح نوبل رو برای چی گرفتی اگه تو این مورد کاری انجام ندی اون جایزه بدرد لای پات میخوره بجای نوار بهداشتی

 7. آرمان says:

  شیرین عبادی همون است که گفت: “مردم ایران تا آخرین قطره خون در مقابل آمریکا ایستادگی میکنند !”.
  علت اصلی که من با وجود هزاران عیب از آمریکا خوشم میاد اینه که دشمنانش گروه احمقانند.
  مقاله “شیرین عبادی استشهادی میشود !” افشار را در سایت ایران پرس نیوز بخوانید:
  http://www.iranpressnews.com/source/013731.htm

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی