Apr 29 2006

یک چند به کودکی به استاد شدیم……یک چند به استادی خود شاد شدیم…

نوشته:     :::       5 پیام

سال‌ها پیش یک روز توی اداره رفتم دستشویی صحنه‌ای رو دیدم که همیشه در ذهن من نقشش باقی خواهد ماند. آقای لوله کشی را دیدم که داشت با لوله نیمه باز فاضل آب کار می‌کرد، از نیمه باز آن مقدار انبوهی فضولات روی سر و صورتش ریخته بود و او به آسودگی مشغول کار خودش بود، از خیر دستشویی رفتن گذشتم برگشتم آمدم بیرون، باز دودل شدم برگشتم رو کردم به او و گفتم: یک دوش توی همین طبقه هست اگر خواستی یک حوله‌ای چیزی برایت تهیه کنم از این وضع خودت را خلاص کنی. دیدم یک نگاه عاقل اندر سفیهی به من کرد و به کارش ادامه داد، حتما در دلش هم به من گفت این بچه سوسول دیگه کیه! من هم برگشتم توی دفتر کارم.
ظهر وقتی برای نهار رفتم تریای اداره دیدم همان آقای لوله کش با همان سر و وضع نشسته بود سر میز داشت با همان سر و وضع نهار می‌خورد.
اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم رسمی نماز جمعه گفت ایرانی ها میل دارند اعتماد سازی کنند. وی خطاب به غرب گفت خودتان، ما و منطقه را به زحمت نیاندازید و از اقدامی که دردسر درست می کند بپرهیزید. آقای رفسنجانی گفت: «خودتان را و ما را و منطقه را به زحمت نیاندازید. کاری که عرض شما را می برد و زحمت برای دیگران درست می کند نکنید و بنشینید ومذاکره کنید. قطعا بدانید که ایرانی ها مایلند اعتماد ایجاد کنند. ایرانی ها مایلند کاری که با قدرت علمی و فکری خودشان بدست آوردند در فضای روشنی به دنیا ارائه کنند.» منبع
ها ها ها! به این می‌گویند حرامزاده! همه جا را پدرخوانده در طول این 27 سال به گه کشیده حالا که بویش بلند شده خودش را می‌زند به کوچه علی چپ و از فاعل و فعل سوم شخص استفاده می‌کند، الحق که این حرامزادگان شیطان را نه اینکه درس بدهند اینها خودشان شیطان هستند. مگر غیر از این است که شیطان را هم همین‌ها برای ما تعریف کرده و مختصاتش را مشخص کرده‌اند!؟ خوب مشخص است که اگر روزی لازم شد در پوست شیطان هم می‌توانند بروند. همه کار در این 27 سال کردند، کشتند بردند و خوردند و هر کس هم صدایش در آمد چنان نابودش کردند که حتی قبری هم از او باقی نماند و با اقتدار هم از فاعل و فعل اول شخص استفاده کردند، حالا که یکی گردن کلفت تر از خودشان خرشان را گرفته مثل موش مرده از سوم شخص استفاده می‌کنند الحق که حرامزادگی را از جد بزرگوارشان یاد گرفته‌اند.
حالا با من تکرار کنید:
من، تو، او … ما، شما، ایشان
کی بود کی بود من بنودم، دستم بود تقصیر آستینم بود!!
دلیل اینکه لوله کش به فضولات از فاضل آب خارج شده اهمیتی نمی‌داد و با خیال راحت داشت با آن ور می‌رفت این بود که به بو و مزه و کلیت آن عادت کرده بود. اگر زیاد در کثافات پلکیدیم و گشتیم نباید توقع داشته باشیم که شامه‌مان قدرت تشخیص بوی فاضلاب را داشته باشد، این قدرت تشخیص به مرور زمان از بین می‌رود و عاقبت مثل لوله کش می‌شویم. هرچه فاصله ما با مرکز فضولات بیشتر باشد شامه ما هم قوی‌تر برای تشخیص بوی گند کثافات خواهد بود.
خاطره بالا را که نوشتم ربطی به سخنان هاشمی نداشت، خواستم فقط به سبک آخوندی کمی به صحرای کربلا بزنم، حالا برگردم به موضوع فاضلاب.
آقای نیک آهنگ کوثر می‌فرمایند:

تکمله: برای رفع سو تفاهم خسن آقا هم که شده عرض شود که یک قران یا دلار از این پول به جیب من نمی‌رود و نخواهد رفت، و نفعی از آن هم به من نخواهد رسید. ولی در قبال بچه‌های سایت در تهران مسوول هستم، چون من کلاه بردار مورد نظر را به عنوان طراح سایت در حدود ۲ سال پیش علرغم مخالفتشان به آنها معرفی کردم و تقاص این اشتباه را هم من باید بدهم. دنیای شما شاید به همین سادگی باشد خسن آقای عزیز، ولی فعلا فقط بخشی از آنرا دیده‌ای برادر. مشکل من با این آقا از زمان انتخابات و ماجرای رای ندادن شروع شده و متاسفانه بر و بچه‌های خوب سایت در تهران قربانی این ماجرا شده‌اند، و اگر هم سکوت کرده‌ام، به خاطر این بود که حق بچه‌های تهران و در موردی بچه‌های سایت دیگری پایمال نشود.
تا همینجای کار را داشته باش اخوی، بعدا خواهی فهمید. البته اگر بخواهی بفهمی…که معلوم هم نیست

آقای عزیز ممکن است فاصله من و ما از مرکز فاضلاب زیاد باشد و نتوانیم جزئیات درون لوله‌های اصلی و مخزن فاضلاب را ببینیم ولی در عوض بخاطر همان استدلالی که در بالا کردم شامه‌مان برای تشخیص بوی کثافات و فضولات به همان اندازه هم بسیار قوی‌تر از آنهایی خواهد بود که به مرکز فضولات نزدیک‌تراند.
دقت کنید که سیستم آخوندیسم مثل سیستم فاضلاب یک ساختمان بزرگ و چند طبقه است لوله‌های کوچک فاضلاب همگی به طریقی به مرکز فاضلاب متصل هستند حالا هرچه این لوله‌ها از مرکز فاضلاب دورتر باشند تمیزتر و پاک‌تر هستند.
پس از شما استدعا دارم سعی کنید هر چه ممکن است از مرکز فاضلاب دور شوید یقین بدانید که این دوری باعث خواهد شد که شامه تان روز به روز قوی تر شود. آن کسی که شما را به پدرخوانده متصل می کند یقین بدانید خودش شامه‌اش از شامه شما بسیار ضعیف‌تر است و یقین بدانید که همین ضعف شامه باعث خواهد شد که روزی با سر در چاه فاضلاب سقوط کند البته اگر تا حالا نکرده باشد.

نوشته: در ساعت: 6:10 am در بخش: دیگران

5 پیام  |           

5 پیام به “یک چند به کودکی به استاد شدیم……یک چند به استادی خود شاد شدیم…”

 1. Rokgoo says:

  با اوضاع قمر در عقربی که در حال پیش آمدن است، زمان آن رسیده که هرکس موقعیت و جبهه خود را تعیین کند.
  http://rokgoo.blogspot.com/2006/04/blog-post_28.html

 2. الاغنامه says:

  مشک رهبر
  اين تملق های امت رهبرا کيرند اندر خوش خوشک
  چون نوازی شامه شان را دمبدم با چوس چوسک
  امتت تر ميکنند و مينهند ت بر تشک
  دشمنان نا سفته می گايند و بيرون از تشک
  امتت می ليسد ت چون خامه بر قندان گه
  دشمنان را اندر اندازی به اخّ و تف تفک
  دشمنان را می رمانی با دو بمب گوزوچس
  امتت را ميدهی حلوای نذر و پف پفک
  گر بز آمد تا به سهم خود تو را گايد بگو
  در قياس کير خر کيرت چه باشد، بلبلک!
  گر چه حق است اين سخن اما تو محرومش مکن
  گو بيا بر ما بتازان هم تو ای بز دُ لدُ لک
  مشک ما را خوش بزن بز با حرارت تا سحر
  تا مذابان روغنش گيرند و قدری بُندُوَک
  نوح آئينی نوين ميباش و ختم روزگار
  گو که ملت بر تو خندد يا نخندد دز دزک

 3. SHIVA says:

  خواستم 2 تا نکته رو بگم . یکم اینکه این قسمت خبرها که گذاشتی واقعن عالیه و آدم رو در جریان جدید ترین خبرها و مسائل قرار میده . من روزی 3 – 4 بار بهش سر میزنم . نکته بعد اینکه یه چیز جالب رو میدونی ؟ وبلاگت فیلتر نیست اما قسمت کامنت دونی تو فیلتره :)) . نمیدونم یعنی کانت های تو از سایتت وحشتناک تره برای نظام ؟؟؟؟؟؟

 4. کیانوش says:

  خـُسـُن آقا جـان زدی بـه خـــال هـــا

 5. SHIVA says:

  نامه پیک ایران دیده نمیشه انگار خودشون برداشتن . اگه خودت داری قرار بده روی سایت . ممنون .
  ———————
  نمی دانم چرا تو نتوانستی آنرا ببینی در هر صورت من یکی کپی آنرا در این آدرس دارم اگر خواستی ببین
  http://blog.hasanagha.org/images/tahdi_r_daneshjoyan.jpg

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر