Apr 26 2006

کمک کنید حکومت رو بهتر بشناسیم

نوشته:     :::       12 پیام

کسی می‌دونه این موسسه‌ای که در زیر ذکر می کنم کارش چی‌چی هست، البته منظورم کار واقعیشون هست وگرنه از اسمشون که باید حدث زد که چه کاه هستند ولی خوب در حکومت آخوندی هر چیزی برعکس اون چیزی هست که باید باشه.

org-name: Iranian Research Organization for Science & Technology
org-type: LIR
address: No.71- Forsat Ave.-Enghelab Street-
address: 15815-3538
address: Tehran
address: Iran, Islamic Republic of
phone: +98 21 8826627

نوشته: در ساعت: 10:09 pm در بخش: کامپیوتر و اینترنت

12 پیام  |           

12 پیام به “کمک کنید حکومت رو بهتر بشناسیم”

 1. حسن عزیز گویا این یکی از شعب امنیتی باشد و گرنه اسلام را چه به علم وتکنولوژی!!! در مورد آن دختر شجاع عراقی باید بگویم که یک شبه شهرت جهانی پیدا کرده علتش هم این است که به زبان انگلیسی می نویسد. اگر این وب لاگ خودت را با این افشاگری ها که از این حکومت اسلامی می کنی به زبان فرنگی نوشته بودی باور کن همانطور جهانی می شد البته داغی موضوع و اختلافات درونی قدرتمداران در آمریکا را هم نباید در این مشهوریت و پرخواننده شدن فراموش کرد.
  یارباقی. دیدارباقی

 2. شاهين says:

  جريان چيه خُسن آقا دِرك شدي يا گَجت؟!D:

 3. Winston says:

  http://www.irost.com
  سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران وابسته به وزارت علوم ، تحقيقات و فنّاوري ایران

 4. sivash says:

  من پیشنهاد میکنم توی yahoo groups یک گروه بسازی و لیست پروکسی ها تو اونجا هر روز update کنی. تا هرکی که عضو این گروه بشه براش اوتوماتیک لیستها mail می شه تا ماتحت این شیخا بسوزه

 5. سید رسول بنی هاشمی says:

  در جواب بعدیت این قدر زور نزن چون ممکنه یه جاییت جر بخوره ، در ضمن از کجا معلوم تو زودتر دقمرگ نشی . تا وقتی که دست مهدی پشت این نظام هست این نظام مردمی پابرجاست ، اول مهدی ( عج ) بعد هم 70 میلیون جمعیت . تو در عین حالی که آدم خدازده و ابلهی هستی آدم بزدلی هم هستی ، کسی که تحت نام مستعار ” خسن آقا ” . ” حسن آقا ” یا چمی دونم هر خر دیگه که به گفته ی خودش یکی از کمونیست ها یا باز مانده ی توده ای های مقیم نروژ هست ، در صدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستش . زهی خیال باطل . به کوری چشم تو این نظام زنده هست و با عزت زندگی خواهد کرد . میگی نه نگاه کن . رهبرا جانم فدایت ….

 6. سید رسول بنی هاشمی says:

  از دست ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید

 7. حُسن آقای گل گلاب
  با درود.
  این اداره تحت کنترل و نظارت وزارت اطلاعات و مسئول خواندن ، مقایسه مطالب ، کنترل ، فیلترینگ و شناسایی دارندگان وبسایت ها و وبلاگهای داخلی و خارجی میباشد. همچنین استراق سمع تلفن ها و کنترل ایمایل ها.
  از تعدادی کارشناس سخت ابزار در مرکز انفورماتیک استفاده میکند و دارای کارشناسانی از آمریکا (دو نفر با پاسپورت کانادایی) دو چینی و یک نفر از کره شمالی است. در جمع حدود 80 کارمند دارد و دارای بهترین رایانه های بزرگ و پر قدرت است. بطور شبانه روزی تمام سایت هایی که به صورتی با ایرانیان (داخل و خارج) آپ میشوند ، کنترل میکند. دارای سه اداره تابعه دیگر است که تحت پوشش سازمانهای دیگر یکی در مخابرات و دیگری در دانشگاه بهشتی و دیگری در رادیو تلویزیون کار میکنند.
  خارجیها بطور قراردادی و ایرانیها اکثرا از آقازاده های رژیم و جوجه پاسداران داغ هستند و حمایت و مراقبت از ملایان را در مقابل با دشمنان اسلام و مسلمین بعده دارند. بزرگترین منبع پخش ویروس در سراسر جهان و بخصوص حمله به سایتها و ایمایل ها را بعده دارند و همیشه با نام جعلی یا نام یکی از دارندگان سایتها اقدام به فحاشی و یا ارسال ویروس و … میکنند.
  شعبه دیگری در قم دارند که کنترل سایتهای مذهبی را بعده دارد. این همان اداره ایست که دستور بستن سایتها را به سایت گردانهای ایرانی میدهد و آخرین کاری که بعده آنان گذاشته شده یافتن راه حل برای فرستادن سیگنال روی فرستنده های تلویزیونی است که در گروه مستقر در صدا و سیما کار میکنند.
  سرویس دهنده آنان از طریق ماهواره است که اگر در صورتی شبکه های داخلی از کار افتاد یا ادخالی پدید آمد تاثیری در ادامه کار آنان پیش نیاید.
  میخواستم خواهش کنم بدلایلی این نظر را پست نکنید و فقط برای اطلاع خودتان بماند.

 8. SHIVA says:

  این توضیحاتی که گفتن درسته با این اضافه که این مرکز به بیشتر موسسات و ادارات دولتی و دانشگاهها خدمات اینترنتی هم میده و برای همین هم هست که بیشتر آی پی هایی که از سازمانهای دولتی در ایران چک میشه یه سرش به اونجا بر میگرده . در ضمن بر خلاف تظر بعضی از دوستان کارمندان ایرانی این سازمانی در قسمت های تخصصی جوجه آخوند و پاسدار و فلان و … نیستن و اتفاقن نقش فعالی در مقابله با فیلترینگ دارن و صد البته اخلاق فاسدی هم دارن :).

 9. کیانوش says:

  اومـدم بابـت راهـنمائی که کـردید تـشکـر کـنم 🙂
  در ضـمن مـنهم از این آدرس زیاد بازدید کـننده دارم… بـذار اونـقدر بیان که جــونشون در بــره

 10. یه دیوونه says:

  خوشگل پسر بعضیها برایت خیلی چرت و پرت می نویسند مخصوصا گاو مقدس که یا اونقدر گاوه که اصلا نفهمیده چی نوشته یا سر کارت گذاشته. حقیقت ماجرا را فقط وینستون نوشته.
  برو حال کن
  ———————–
  حضرت آقای یه دیوانه
  گفته های گاو مقدس دقیقا درست است درست است که این مرکز یک مرکز وابسته به وزارت علوم هست ولی اهداف این دفتر هیچ ربطی به علوم و فناوری ندارد و به آن صورت که باید باشد نیست.
  وزارت علوم از کی تا حالا مسئول ایندکس کردن وبلاگ‌ها شده که ما خبر نداشتیم!؟
  اینکه می‌گویم آقایان دارند وبلاگ‌ها را ایندکس می‌کنند چیزی است که خودم با چشم دیده‌ام خودم کنترل کرده ام وگرنه این مطلب را مرض نداشتم بنویسم.
  آقایان حدود سه هفته هست روزانه مطلب این وبلاگ را ایدکس می کنند.
  قربانت گردم این وبلاگ روی سروری قرار دارد که در منزل حقیر است در نتیجه کنترل کامل روی آن دارم و هر از گاهی دامی برای این گونه ملاقات های مشکوک قرار می دهم که آقایان هم در این دام افتادند پس لطفا بدون مدرک و دلیل به کسی توهین نکنید.
  البته بر شما که نام خودتان را دیوانه گذاشته اید یقینا حرجی نیست این را برای دیگران نوشتم.

 11. یه دیوونه says:

  خسن آقای عزیز
  من در همان سازمانی که می گویی کار می کنم. پس این را هم بدان که این سازمان خدمات اینترنتی را برای دانشگاهها فراهم می آورد و افرادی که از طریق سرور آن سازمان دارند تو را ایندکس می کنند سرت را شیره مالیده اند. در ضمن این سازمان عملا منحل شده و بزودی نامی از آن هم باقی نخواهند ماند. به قول نیک آهنگ حالا خیلی مونده که بفهمی.
  عزت زیاد
  یه دیوونه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر