Mar 27 2006

عجب شعبده بازی است این سلیطه!

نوشته:     :::       6 پیام

خانم معصومه ابتکار مری یا معصومه! گروگان‌گیر و جان وین دوران انقلاب! یا معاون رییس جمهور خاتمی و عضو هیئت مؤسس جبهه مشارکت! یا شاید هم خانم معصومه ابتکار برنده جایزه ویژه ” قهرمانان زمین ۲۰۰۶“!!!
باور کنید عده‌ای مثل گربه مرتضی علی می‌مانند از هر طرف که به هوا پرتاب‌شان کنید باز با چنگال و بدون هیچ آسیبی به پایین می‌آیند.
از همه جالبتر این جمله (معصومه ابتکار: محیط زیست و سینما هر دو از جنس هنر هستند)
مرا به خنده که خیر به گریه انداخت و از خودم پرسیدم، آیا راهی برای خنثی کردن چنین شعبده بازانی وجود دارد!؟ یا باید تا ابد بازیچه دست این گونه اراذل شد!؟ خلاصه مطلب این خانم معصومه خانم یا همان مری شعبده بازی است که از هر راهی و با هر روشی می‌خواهد به قدرت برسد، حالا فرقی نمی‌کند این قدرت از طریق درخت کاری باشد یا از دیوار سفارت بالا رفتن یا هزار شامورتی بازی دیگر، هدف قدرت است، چه فرقی می‌کند چه نوع آن باشد.

نوشته: در ساعت: 11:44 pm در بخش: سیاسی

6 پیام  |           

6 پیام به “عجب شعبده بازی است این سلیطه!”

 1. کانون وبلاگنویسان ایران،
  شورای دبيرانِ پنلاگ،
  هموندان پن لاگ،
  موضوع : پبشنهاد، عطف به بند “ب” ماده 16 فصل چهارم اساسنامه پن لاگ
  این نکته که یکی از تبلیغاتچی های رفسنجا نی، که ضمن انجام وظائف جالب توجه اش ، ایرانیان تبعیدی بایکوت کننده “انتخوابات” را به طور غیر قابل انکار “فاشیست” لقب داده است، به “انتشار” نطنزیاتش در سایت کم خواننده “روز” اکتفا نکند و چند وبلاگ هم راه بیندازد، تعجب آور نیست. تعجب آور این بوده است که این موجود (به ذعم خودش “پررو”) توانست حتی به سایت مبارز و برانداز دیدگاه هم “نفوذ” کند؛ البته به برکت اسم مستعار!
  پس تعجب آور نیست که وبلاگهای خودیچه ها ی اصلاح طلب و نطنزیات شناس، مثل اسب عصاری در گل مانده به نشخوار لینکی / تبلیغاتی همه رقم انتشارات ا.ن آقا ئی… علاقه دارند، تعجب آور این است که کانون وبلاگنویسان عضویت “مخترع” چیزکی را پذیرفته است با اسم با مسمی:
  Lomier
  حدبدترین فیها خالدون این “وبلاگ” مستطاب شامل چهار فقره مطلب (“روز ا.ن لاینی”) تشریف دارد :
  1- مورخ 4 مهر، 1384
  2- مورخ 5 مهر، 1384
  3- مورخ 6 آبان، 1384
  4-مورخ 5 آذر، 4-1384
  -البته یک فقره “مطلب” شماره پنج (مورخ 7فروردین 1385 )هم زاد و ولد شده است (که المثنای چهار کلمه ای برابر اصلش تقدیم حضورتان می گردد): “سلام، سال نو مبارک”!
  با توجه به این که بین دو “مطلب” آخر(مورخ 5 آذر 1384) و ما قبل آخر (مورخ 7 فروردین 1385) “وبلاگ” فوق التوصیف بیش از سه ماه (دقیق تر: چهار ماه دو روز) فاصله افتاده است، به این وسیله و عطف به بند “ب” ماده 16 فصل چهارم اساسنامه پن لاگ، پبشنهاد اخراج آقای سید ابراهیم نبوی، مبتکر و مسئول ” وبلاگ” کذا را مطرح می کنم.
  امیدوارم یکایک اعضای شورای دبيرانِ پنلاگ، هر چه زودتر (حتی قبل از تشکیل مجمع عمومی) دیدگاه شخصی خودرا در مورد این پیشنهاد اعلام کنند.
  با احترام
  رامین مولائی
  دوشنبه ۷ فروردين ١٣٨۵ – ٢۷ مارس ٢٠٠۶

 2. سيروس says:

  با درود. لينک “افشا” که قبلا توی لينک دونيت بود انگر ديگه نيستش. چطوره اونو دوباره واردش کنی؟

 3. حُسن آقای گل گلاب.
  دو روزی بود که سایتت ترور شده و به درد کیک زرد دچار شده بود (شاید هم غیبت صغرای امام زمانی). چندین راه رفتم تا باز یابم و از غیبت خارجت کنم. تا الان اگر این سر خط را که قبلا در بالای سایت داشتی اگر مجددا بگذاری خیلی راحت میشود پیدایت کرد.
  راهش این بود:
  http://hsanagha.blogspot.com
  اینجا که رفتم راحت ظاهر شدی
  السلام علیک یا حسن الموعود

 4. landlady says:

  وقتی خانم عبادی جایزه صلح نوبل رو برده، خوب کثر شان ایشون جایزه نبرن. سازمان های بین المللی هم چیزی که زیاد دارن جایزه است.

 5. حضرت آيت الله خامنه ای says:

  ما غنی سازی گه در چرخهء دين ميکنيم
  چاشنی بمبمان را نفرت و کين ميکنيم
  سيف و ساطور و سر و سنج و سپاه و سم مار
  صور اسرافيل و سگ را هفت سين ميکنيم
  پست و رنديم و دغلبازيم و چون روباه پير
  کارهای پر خطر پاچين و ورچين ميکنيم
  گرچه تنبان را گرو در نزد شيطان مينهيم
  کارهای آنچنانی نيز با چين ميکنيم
  در زمين باور يک امت از از گاو و الاغ
  گوز ميکاريم و زان گه بار خورجين ميکنيم
  از برای مؤمنان خوش خيال بی خرد
  مهرشان را از پـِهـِن، تسبيح سرگين ميکنيم
  نعلبندانی چو ما را مادر گيتی نديد
  خر مگس را در هوا هم نعل و هم زين ميکنيم
  حضرت آيت الله خامنه ای

 6. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان
  بالاخره امت همیشه در صحنه نروژ و لباس شخصی هایش کار خودشان را کردند و این دریچه ات را به روی ما بستند. بعد از چند روز بی خبری تازه با هزار پیج وخم و شامورتی بازی دوباره به صفحه ات راه پیدا کردیم. خدا یکخورده از پرتو هسته های ترک خورده آخوندی را به این نوروژی های گمراه بتاباند که تو را و مارا ایقده آزار ندهند! تکبیر.
  ————————
  والد جان این همه مشکلات از یاهوی ذلیل مرده است که دانه hasanagha.net را با مشکل روبرو کرده روزانه 20 میل براشون می فرستم و سه چهارتا تلفن تا بلکه به کله خنگشون فرو کنم تا بلکه دامنه را سرجایش بگذارند.
  در هر صورت فعلا وبلاگ روی آورس hasanagha.org قابل روئیت است.
  باز هم مرسی بخاطر توجه ات

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی