Mar 25 2006

آخوند که بختش بر می‌گرده دوجا دوجا دعوت می‌شه!

نوشته:     :::       5 پیام

این ضرب‌المثل رو شنیدید؟ معنی این ضرب‌لمثل اینکه که وقتی برای یکی مثل من مشکلی پیش میاد دوتا دوتا مشکل پیش میاد.
امروز داشتم تغییراتی روی سرور وبلاگ‌ام می‌دادم یک مرتبه دیدم همه چیزی قاطی پاتی شد. بعد هم هر کاری کردم درست نشد که نشد. بعد از چند ساعت فشار روی اعصابم فهمیدم که عیب از اینترنت هست، زنگ زدم به آی‌اس‌پی اینترنتم ببینم چه مشکلی دارند، فرمودند خط نوری بین اروپا و آمریکا مشکل داره و این مشکل فقط به اتصال اینترنت من ربط نداره بلکه تمام اروپا همین مشکل رو دارند. به این میگن خوش شانسی!!
خلاصه اگه می‌بینید وبلاگ خُسن آقا مشکل داره این اشکال از فرستنده هست دست به گیرنده‌هاتون نزنید.

نوشته: در ساعت: 8:36 pm در بخش: کامپیوتر و اینترنت

5 پیام  |           

5 پیام به “آخوند که بختش بر می‌گرده دوجا دوجا دعوت می‌شه!”

 1. سيروس says:

  مشکل که چه عرض کنم. داشتم نگرانت ميشدم. خوشحالم که باز تر گل و ورگل سر وکله ات پيدا شد. شاد باشی

 2. x says:

  این تمپلت وبلاگت با IE مشکل داره ولی با فایر فاکس نه.
  تو روزای دیگه هم که سرور مشکل نداره خیلی ها همه مطالبت را نمی بینند!
  ————————–
  پاسخ:
  باور کن پدر خودم را باهاش در آورده ام ولی متاسفانه غیر قابل درست شدن هست مگر اینکه بکنمش دو ستونی که اون هم با این حجم نمی شه
  درضمن من با css هم میانه خوبی ندارم من معمولا با جدول بیشتر حال می کنم آخه موقعی که ما اچ تی ام ال یادگرفتیم چیزی بنام css وجود خارجی نداشت

 3. حجت الاسلام حسني + طالب زاده + بلخاري says:

  درباره فيلم ماتريکس هم بنويسيد.
  همانطور که مي دانيد در اين فيلم حضرت حجه ابن الحسن (عج) مظلوم واقع شده و استکبار با همکاري صهيونيست ها منجي بشريت را يک جوان سوسول و مشرک به نام نئو معرفي کره اند تا از هژموني حضرت مهدي کاسته و کفر را حق جلوه دهند.
  بايد بررسي شود که چرا آرمان شهر بشريت زايان يا همان صهيون معرفي شده؟ آيا استکبار قصد نداشته تا سانتياگوي خاورميانه(قم) را حقير شمرد؟
  و چرا زايان را در اسفل سافلين قرار داده اند؟ وقتي قم هست چرا صهيون در اسفل السافلين باشد.اين نشان مي دهد که صهيونيست ها به آرمان شهر اعتقاد ندارند و کلا با اين سري فيلم خواسته اند يگانه منجي عالم بشريت حضرت بقيه الله اعظم ارواحنا له الفدا را مورد تمسخر قرار داده از هژموني شيعيان کاسته بر ابهت صهيونيست ها بيفزايند.
  در فيلم مشاور هامان ما را به ياد شارون مي اندازد فقط من متعجبم اين صهيونيست هاي احمق چرا نام هامان را روي شارون گذاشته اند مگر در تاريخ يهود هامان دشمن جهودان نبوده؟
  اين نام گذاري حساب شده است و صهيونيست ها خود در فيلم ماتريکس خود را دست انداخته اند و خود زني کرده اند.
  همانطور که مطلع هستيد رژيم صهيونيستي 500 شيعه شناس را گرد آوري کرده تا راز موفقيت علما و روحانيون شيعه را کشف کرده و در نهايت اين به ساخت بازي جنگي يا مهدي منتهي شد تا جوان آمريکايي هر وقت شنيد يامهدي اوني که گفته يا مهدي را بکشد.
  کلا اين ها نشان مي دهد که ما الکي توهم توطئه نداريم بلکه هميشه نخورده مست هستيم.
  وسلام وعليکم و رحمت الله و برکاته

 4. کیانوش says:

  مـن رو که از صـبح تاحالا خـفه کـردی خـُسـُن آقا جـان.. ولی بالاغـیرتـن دیـگه دسـتش نـزن که تـصویرش خـوبـه ؛)

 5. ساناز says:

  به نام خدا
  باوركنين خيلي نامرديد و البته پست.شما حقيقتا از حقايق اطلاعي داريد.از اين كه در هاليوود و ديگر مراكز چقدر عليه ايرانيان توطئه هست.حال دوسه نفر هم كه بيان و اينها رو كنن و به دنيا بگن مسلمونا و ايرانيا اينقدر هم كه شما تصور مي كنين هالو نيستن از طرف مزدورهايي مثل شما بايد مورد استهزا قرار بگيرن .اخه شما به چي ايمان دارين.به شما و آقاي ابراهيم نبوي ميگم به خدا يه مقدار انصاف و وجدان هم بد نيست.خدا همه را به وجدانشون آگاه كنه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی