Mar 19 2006

Bakvendtland سرزمین وارونه

نوشته:     :::       6 پیام

در خبری خواندم که آقایان حکومت‌چی مجری اوامر امام زمان تصمیم گرفته‌اند تغییر ساعتی را که معمولا اول فروردین ماه همراه با دیگر کشورها انجام می‌شد از امسال انجام ندهند.
آقایان در این باره همچنین استدلال کرده‌اند که عمل تغییر ساعت که هماهنگ با دیگر کشورهای جهان انجام می‌شود از نظر اقتصادی هیچ گونه صرفه اقتصادی ندارد در نتیجه نیازی به تغییر ساعت نیست!
حالا باید از آقایان پرسید کدام کار شما با صرفه است که این یکی را تصمیم دارید بخاطر بی صرفه بودن انجام ندهید!؟ در زبان نروژی اصطلاحی داریم بنام Bakvendtland این باکوندلان یعنی یک جایی، یک سرزمینی که همه چیزش برعکس است، درست مثل جمهوری امام زمان. در چنین مملکتی حتی ملت هم بجای اینکه جلوروی کنند عقب روی می‌کنند، آب هم در جوی آب بجای سر پایین روان بودن سربالایی روان است و یقینا قورباغه هم بجای صدای قورباغه در آوردن ابوعطا می‌خواند.
حالا چون قورباغه‌ها در ایران ابوعطا نمی‌خوانند و نظر به اینکه مملکت امام زمان خودش هزاران نوع قورباغه بدترکیب مثل احمقی نژاد دارد در نتیجه بجای قورباغه بنا شده آقای رئیس جمهور منتخب امام زمان برای ملت ابوعطا بخواند.
حتما آقایان بین خودشان استدلال کرده‌اند که در مملکتی که هیچ چیزاش درست کار نمی‌کند دلیل نمی‌کند ساعتش درست کار کند. از اول فروردین وقتی که ملت البته آن بخش از ملت که با جوامع دیگر مراوده دارند دچار سردرگمی شدند آنگاه آقای رئیس جمهور ابوعطا خوان یا همان قورباغه بدترکیب منتخب امام زمان باید پاسخگو باشد و چون می دانیم که رئیس جمهور و دیگر عمله اکره حکومت امام زمان به هیچ کس بجز امام زمان پاسخگو نیستند پس باید ملت برود پاسخ‌ها را از امام زمان بگیرد.
یک حکایت دیگه هم این است گویا اینکه می‌گویند عده‌ای از این آقایان باورمند هستند که اگر جهان را هرج و مرج فرا بگیرد امام زمان می‌آید، مثل اینکه حضرات دارن راستی راستی به آن عمل می‌کنند. آخه در خبری یک جایی چند وقت پیش خواندم که عده‌ای از این حکومت‌چی‌ها واقعا به این تئوری باور دارند و دارند همه سعی خودشان را می‌کنند تا بلکه هرج و مرج هرچه بیشتر برقرار بشود تا آقاشون امام زمان هر چه زودتر بیاد. الحق که دیگه در اون مملکت امام زمان نیازی به واردات خر از قبرس نیست، ما خودمان توی ایران بزرگترین تولید کننده آن هستیم.

نوشته: در ساعت: 6:23 pm در بخش: طنز

6 پیام  |           

6 پیام به “Bakvendtland سرزمین وارونه”

 1. والد بمانعلی says:

  زنده یاد میرزا علی اکبرخان، دهخدای بزرگ دو معنی برای دجال آوره یکی «سرگین!» و دیگری «مردی کذاب که در آخر الزمان ظهور کند و مردم را بفریبد!». هر دو معنی برازنده این حرامیان است که حالا برای حفظ نظامشان دست به سینه جلو زلمای تدارکاتچی شیطان بزرگ ایستاده اند و التماس و دعا دارند ! اما این لحظه وقت پرداختن به این نکبت ها نیست، بگذار عزایشان را نگه دارند که مرثیه خودشان هم هست.
  تن به نسیم بهار دهیم تا با دمیدن سبزه از خاک و دویدن جان در رگ گیاه بیاد سهراب «دل تنهائی مان تازه شود». نوروز بر تو و همه یاران خجسته باد.
  —————————
  والد عزیز نوروزت پیروز باد
  چه بگویم که دلم خون است نوروز واقعی ما آن روزی است که ملا را در کوزه کرده باشیم و سرش را هم مهر و موم کرده باشیم و دیگر اثری از این دجالان بر روی زمین نمانده باشد.
  آروزی سالی خوش برای تو خانواده و عزیزانت دارم
  شاد و سربلند باشی
  ارادتمند خُسن آقا

 2. sh says:

  خسن آقا سال نو مبارك
  ———————-
  پاسخ:
  سال خوبی هم برای شما آروز دارم
  خُسن آقا

 3. نقل قول says:

  رييس سازمان تبليغات اسلامي خبر داد:
  ترس آمريکا از ظهور امام زمان
  همزمان هفته نامه يالثارات، ارگان انصار حزب الله نيزبا ارائه تحليل مشابهي خبر از آمادگي مردم دنيا براي ظهور داد و نوشت: “اعتراض‌‏هاي اخير در فرانسه جرقه‌‏اي است براي ايجاد جامعه ‏ولايت‌‏محور در دنيا.” در روزهاي پاياني آذر ماه هم خبرگزاري آينده روشن خبر داد که يکي از انگيزه هاي اصلي حمله آمريکا به عراق، ترس از ظهور امام زمان است. اين خبرگزاري به نقل از حجت الاسلام والمسلمين محمد ناصر انتصاري نوشت که: “به نظر من يکي از انگيزه هاي اصلي حمله آمريکا به عراق، جداي مساله نفت و مقابله با ديکتاتور اين کشور، ترس از ظهور امام زمان است چرا که همانطور که ما به علائم ظهور توجه داريم دشمنان ما هم اين را مد نظر دارند و به آن توجه کرده اند. بعد از ظهور محور اصلي حرکت آقا خاورميانه است و مرکز حکومت نيز کوفه است و شايد يکي از دلايل حمله به عراق جنگ عقيدتي است و بدون ترديد مساله مهدويت و علائم ظهور نيز در دشمني آنها دخالت دارد.”
  http://roozonline.com/01newsstory/014473.shtml

 4. Winston says:

  سال نو مبارك
  واقعآ مایه تاسفه

 5. کیانوش says:

  خـَـَرن دیـگه چــی میـشه بـهـشون گـفت ؟

 6. امید says:

  خریت نه تنها علف خوردن است…

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی