Mar 09 2006

سیاه نمایی اسهال طلبان

نوشته:     :::       13 پیام

در نوشته‌ای آقای شیرزاد تنها تنها به قاضی رفته‌اند و می‌نویسند:

احساس بسیار بدی نسبت به حضور دو تن از اعضای سابق دفتر تحکیم در سنای آمریکا دارم. شاید جوانها فکر کنند من قدیمیام و با پارادایم های دهه 60 خو گرفتهام. شاید برای برخی امروزیها چیزی به نام غرور ملی مفهوم رنگ باختهای باشد که فقط برای کتابهای تاریخ و مسابقات ورزشی به درد میخورد. اما من هر کار کنم نمیتوانم خود را قانع کنم که دو جوانی که طی سالهای اخیر به سهم خودشان برای جنبش دانشجویی کار کردند، زحمت کشیدند و صدمه خوردند بروند مقابل سناتورهای آمریکایی و از جامعه بین الملل (یعنی در واقع از آنها) تقاضای “حمایت علمی و معنوی از مطالبات دموکراتیک مردم ایران” داشته باشند. تصور من این است که این نوع درخواست برای هر ایرانی که هنوز از غرور ملی خود چندان فاصله ای نگرفته، بسیار مشمئز کننده است.
لینک مطلب
گرچه با حضور علی افشاری و اکبر عطری دو رهبر دانشجویی در کنگره آمریکا مخالفم ولی این ننه من غریبم بازی‌های آقای شیرزاد هم چندان با واقعیات مطابقت ندارد. سیاه نمایی آقای شیرزاد بیشتر از آن سرچشمه می‌گیرد که ایشان نتیجه پشت کردن ملت و از جمله دانشجویان را به اسهال طلب‌ها با پوست و خون خود لمس کرده‌اند و دیری نخواهد پایید که کل رژیم‌شان گرفتار گردبادی گردد و از هستی ساقط شود.
آقایان اسهال طلب همین که پا را روی دوش دانشجوها و دیگر اقشار پیشرو جامعه گذاشتند و از پلکان قدرت بالا رفتند کلا فراموش کردند که به چه دلیل عده زیادی فداکاری کردند تا آقایان بتوانند بر صندلی‌های سرخ رنگ مجلس تکیه بزنند. خاطرم می‌آید زمانی که عده‌ای از همین دانشجوها از خاتمی خواستند تا برای آزادی زندانیان سیاسی و خصوصا گنجی کاری انجام دهد، حضرت رئیس الرئسای اسهال طلبان بادی به غب غب انداخت و گفت “از کجا معلوم که او بیگناه باشد” (نقل به مضمون).
آقایان حالا که دیگر در قدرت نیستند خود زنی می‌کنند و عوام می‌فریبند، وگرنه باید آدم کور و کر باشد که نداند آنهایی که خود را اسهال طلب می‌خوانند وقتی که به صندلی‌های قدرت رسیدند به کلا همه‌ی وعده و وعیدهایی را که داده بودند فراموش کردند و یکه تاز، اسب بی رحم قدرت را سوار شدند و مدام بجای پابوسی ملت یا حداقل آنهایی که قلاب گرفته بودن تا آنها بالا بروند به پا بوسی رهبر معظم شان می‌رفتند.
آقایان فراموش کرده‌اند آن روزی را که تنها با استناد به سه چهار خط حکم حکومتی رهبر معظم‌شان همه قوانین نوشته و نانوشته را زیرپا گذاشتند و اصلاح قانون مطبوعات را بایگانی کردند، از همه بدتر زمانی که برخلاف قانون اساسی خودشان دارو دسته اوباش خامنه‌ای اقدام به حذف همین نمایندگان اصلاح طلب کردند، آقایان بجای ایستادگی در مقابل این همه بی عدالتی و قانون ستیزی نوکر وار و حلقه به گوش در مقابل رهبر مستبدشان سر تعظیم فرود آوردند و فراموش کردند که نمایندگی آنها را ملت به آنها اهدا کرده نه رهبر مستبد خودکامه‌شان.
آقای شیرزاد درست مثل آخوندهای دیگر توقع دارند که همه فداکاری کنند تا حضرات منت بگذارند و حکومت بکنند.
آقایان باید قبل از اینکه کار به این جا بکشد حدس می‌زدند و بجای استراتژی فشار از پایین و سازش در بالا و حفظ قدرت، چاره‌ای می‌اندیشیدند تا به اینجا نرسند که امروز رسیده‌اند.
اگر جدال آمریکا با حکومت به یک جنگ خانمان‌سوزی بی‌انجامد به نظر نگارنده دقیقا همین آقایان اسهال طلب بیشتر از آن دسته دیگر مقصراند، زیرا که در بدترین و سخت ترین شرایط ملت بیچاره با فداکاری و جانفشانی نوردبان قدرت ساختند تا آقایان از آن بالا بروند تا بلکه رژیم منفورشان را به راه راست هدایت کنند، درست برعکس این آقایان نیز بجای خدمت راه خیانتی غیر قابل بخشش را پیمودند. در واقع گناه دو دانشجویی هم که به کنگره آمریکا رفتند نیز به گردن آقایان اصلاح طلب است.
آقای شیرزاد بی خود آدرس عوضی به ملت ندهید، مسئول این فلاکت بیشتر از همه شما هستید.

نوشته: در ساعت: 6:48 pm در بخش: ملای حیله گر

13 پیام  |           

13 پیام به “سیاه نمایی اسهال طلبان”

 1. کیانوش says:

  آی گـفـتی خـسـن آقا جـان….
  از ایـن خــاتـمی پـفیوزتـر (کلمـه رکـیکی کـه نیـست ایشالا؟) و بـی هـمه چـیز تـر فـقط خـود ِ بـی هـمه چـیزش بـود و بــس !! هـرچـی هـم مـا بـه ایـن دوسـتان گـفتـیم “بابا ایـنها هـمه اش تـأتـره…” بـه خـرجـشون نـرفـت !! حـالا نـشـستن و میـگـن دیدی چـی شـد؟ دیدی چـه پـدرسـوخـته ای بـود؟؟ دیدی ایـنجور، دیدی اونـجور. .
  گـریه دارش ایـنجا بـود که ایـن مـلت بـعد از 4 سـال فـضاحـت بـرای بـار دوم هـم رفـتن پـای صـندوق و بـاز بـهـش رأی دادن !!!
  راسـتـی که از مـاسـت کـه بـر مـاســت

 2. سلام … خب دیگر انها هم مثل اکثریت در شانه خالی کردن از مسئولیت ماهرند ..درایت زیادی هم درین کار دارند

 3. nana says:

  حسن آقاي گرامي
  آفتابه اي از گه خالص اسهالي به سراپاي اين مردک
  جاکش شيرزاد ريخته ام
  در وبلاگم بخوانش . نانا

 4. Arash Hamyar says:

  Bayad be agaye Shirzad begim ke agar Afshari va Atri miran az senatorhaye amrikayi taghazaye komak mikonand be khatere in hast ke aksariyete melate Iran be in natije rasideand ke 27 sal hast ke Dosman dar khane hast.
  Doshmane asliye ma khode aghaye shirzad ca hampalkihashon hastan . Doshamane melate iran in regime khonkhar hast.
  dar zemn esme asli aghaye shirzad , kirzad hast va la gheyr.
  In bisharafha khone melat ro to shoshe kardan , badesh tavagho darn melat barashon dast ham bezane.

 5. آرمان says:

  شیرزاد هم مثل تو ضد آمریکا و اروپاست. اونم مثل تو منتظر که مهدی از آسمون بیاد تا خلق را رهبری مرده و به دمکراسی برسونه !

 6. آرمان says:

  حسن آقا,
  یک جور گفتی که دیگر “جواب” من را نمینویسی که انگار به من احترام میگذاشتی و مطالب مرا نقد میکردی ! از سنگینی منت این گفتار کمرم شکست ! اگر منظورت از “جواب”, فحش دادن و تهمت زدن به من است از بابت قطع آن خیلی ازت ممنونم ! (آخیش…نفس راحت..)
  همچنین از ایکنه آزادنه اجازه صحبت به همه افراد را میدهی هم ازت ممنونم. درد و بلات تو سر اون کسانی که ظرفیت دیدن نظر برتر را ندارن (مثل شبح).

 7. آریا says:

  اسهال طلب یا چپی یا راستی فرقی نمیکند همگی از یک موال سرچشمه می گیرند
  آخر چه کسی به این تصور رسیده که آخوند آخوند را رها می کند و مردم را می چسبد
  از همان اول مشخص بود که این آقای ماتمی شاگرد همان جاسوس پدرسوخته بهشتی بوده که سالها زیر نظر اروپائیها در آلمان دوره دید تا به ایران بیاید و مردم را برای سالهای بیشتر به تاراج بردن اموال ایران سر کار بگذارد
  خسن آقا جان هر وبگرد و بلاگری با نام اینجا آشناست اما مشکلی که جدیدا پیدا شده فیلترینگ بسیار شدید است و اگر این نرم افزار نبود الان اینجا نبودم
  اگر ممکن است آئینه های بیشتری درست کنید و به جای گذاشتن جمله لینک بهتر است که آدرس کامل را بگذارید
  خوب توجه کنی میفهمی که تمام مخاطبانتان ایرانیان خارج از کشورند
  منتظر سقوط بمانید نه با این مردم نه به این سادگی کلمات
  خوش

 8. درود بر حسن اقا
  چگونه میشود جاسوس شد
  1. اول دوتا بد و بیرا به مخالفت بده
  2. بعد ژست اسهال طلبی بگیر
  3.بعد برو زندان یه چند ماه هی اب خنک بخور
  4. بعد مرخصی عفو چیزی بگیر بیا بیرون
  5. یه جای پناهند شو
  6. اتوماتیک دعوتت میکنند کنگره امریکا؟

 9. kharsetiz says:

  شکر ريز
  چون ندارد جز شکم خر ميکند گوزش بلند
  می برد لذت فراوان گر شود عطرش بلند
  عالمی آزرده گر گردد از آن ، خر خود خوش است
  تا شکر ريند پسش خر ميخورد پيوسته قند
  خانهء بالای خر چون شد نشيمنگاه رب
  سقف عقل خر برای رب رفيع است و بلند
  حوريان در رقص چون آيند با “شعر” عرب
  گرچه خر بی “مايه” می باشد شود آنش بلند
  هرچه دونتر خر بشر بيند خود افزون ميشود
  هر نژادی بيند اودون و نژاد خود بلند
  جـَو عقل خر چو اشباع است از گنج چرند
  در شعور خر نه جای چانه می باشد نه چند
  کافريست در مذهب خرشک و پرسيدن گناه
  زان بخوان “اقرب” چه می ارزد و عقل خربه چند
  خر چو نسبت ميکند مشتقش از آن مطلق است
  بر نمی تابد ازآن ” نسبيت” خر چون و چند
  خر نميفهمد چرا آدم خر است و بی خرد
  کو نمی بيند مقام شامخ خر را بلند
  هرچه ننگ است بر بشر آن مايهء فخر خر است
  از شرارت، نز شرف، خر خويش می بيند بلند

 10. آرمان says:

  مرد پیر !
  توی دهات شما هر که بره کنگره آمریکا جاسوسه !
  با این فرهنگ عقب افتاده احمدی نژاد سوارت میشه.

 11. درود
  باشد که مار دهاتی خطاب کنید
  دهاتی بودن عیبی نیست
  ولی لیتک دادن من به احمدی ژاد کاری بسیار ابلهانه است؟
  باشد که خود رابسیار اگاه در مسایل روز بدانی ؟ نمیدانم داستان شیر شتر گاو پلنگ را در کودکی برایت نقل کرده اند یا نه ؟ شما ها مانند ان خرگوشان کم خرد تنها به به ظاهر قضیه نگاه میکنید ؟ در یک گوشه از اروپا نشسته ای خود را فضل الخطاب میدانی ؟ برادر بزرگوار اندکی خودت را جمع کن ؟
  پاینده ایران

 12. آرمان says:

  جناب مرد پیر,
  ممکنه بفرمایید چطور احمدی نژاد سوار عوام میشود ؟
  آیا غیر از این است که چیز های خوب را بر شما حرام اعلام میکند تا کالای خودش را بفروشد ؟
  اگر صحبت کردن در کنگره پیشرفته ترین کشور دنیا جاسوسی است ! خوب من دیگه با چه زبونی با شما صحبت کنم ؟ شما باید بگویید پاینده باد احمدی نژاد !

 13. Winston says:

  از این کلمه اسهال طلب که بکار میبری خوشم اومد. هه هه هه!!!!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر