Feb 28 2006

بازگشت رئیس جمهور منتخب!!

نوشته:     :::       31 پیام

نظر به اینکه دوستان عزیزی به نوشته امروز من ایرادهایی داشتند مجبور شدم چند خط دیگر به این نوشته اضافه کنم. چند سطر اضافه شده را در پایان مطلب مطالعه فرمایید.
حالا که بنا شده و تصمیم گرفته‌اند که آقای بنی صدر زحمت بکشند و قدم رنجه بفرمایند و به ایران بروند و همه کاستی های رژیم های گذشته در 50 سال پیش را برطرف کنند بد ندیدم قبل از ورود ایشان به ایران و جلوس بر تخت سلطنت چند سوال ناقابل از ایشان بکنیم.
اول از همه بفرمایند آیا اگر مثلا یکی از خانم‌هایی که در دفتر ریاست جمهوری کار می‌کنند خدای نکرده مقعنه‌شان پس رفت و زلفهایشان آشکار شد آیا تشعشعات منتشر شده از این موها باز هم رئیس جمهور منتخب را حالی به حالی خواهد کرد؟ یا به دلیل پیری فلانشان چنان از فعالیت افتاده که دیگر با چنین مشکلاتی روبرو نخواهیم شد.
(جوانهایی که نمی‌دانند این گونه تشعشعات چه صیغه‌ای است از بزرگترها بپرسند که یادشان هست)
سوال دوم اینکه، آیا رئیس جمهور محترم این بار هم تا خواباندن فتنه در کردستان چکمه‌ها را از پاهای مبارک‌شان در نخواهند آورد، یا اینکه این مرتبه بخاطر باز هم پیری دیگر نای چکمه پا کردن ندارند؟
سوال سوم
قبل از تشریف فرمایی به ایران آیا وضع هووی دخت گرامی‌شان را مشخص کرده‌اند؟ منظورم خانم مریم رجوی است تا خدای نکرده یک مرتبه بین این دو هوو درگیری ایجاد شود و ایران را به یک جنگ داخلی بکشاند!
زیاده عرضی نیست فقط دستور بفرمایید به اطلاع عموم برسانند برای عزیمت به ایران با ایرفرانس می‌خواهید بروید یا با ایران ایر. آخه با وضع هواپیمایی ایران ایر می‌ترسیم شما هم به لقا الله پرتاب بشوید، همانگونه که می‌دانید ما تحمل از دست دادن یک رهبر فرزانه دیگر را نداریم.
————————-
پ.ن.:
چند سال پیش در اسلو رادیویی که هفته ای یک بار شب ها برنامه فارسی پخش می‌کرد بخشی از این برنامه را به پرسش و پاسخ با سیاستمداران و شنوندگان اختصاص داده بودند که هر هفته از یک شخصیت شناخته شده سیاسی دعوت می‌کردند و از طریق تلفن شنوندگان می‌توانستند از آن اشخاص بصورت زنده سوال کنند و جواب دریافت کنند.
در یکی دو برنامه هم آقای بنی صدر میهمان این برنامه بودند. حقیر تقریبا هر هفته سوال‌هایی را بعنوان یک شنونده مطرح می‌کردم. هفته اولی که آقای بنی صدر در این برنامه شرکت کرد من سوالی را از ایشان کردم که ایشان بلافاصله با اعتراض به سوال بنده پاسخ ندادند. سوال در حد همین سوال‌هایی بود که در همین مطلب امروز خواندید، البته بصورت خیلی جدی و نه طنز.
تا آن روز تمام میهمانان آن برنامه بدون پیش شرط در این برنامه شرکت می‌کردند و سوال و جواب‌ها هم بدون سانسور و مستقیم پخش می‌شد. از همان شبی که من سوالم را مطرح کردم، آقای بنی صدر پس از طرح سوال من با مجریان برنامه اتمام حجت کرد که اگر برنامه مستقیم باشد حاضر به شرکت در برنامه نخواهد بود و سوال‌ها قبل از طرح در برنامه باید در اختیار ایشان قرار بگیرد.
دوستان آقای بنی صدر به دموکراسی اعتقادی ندارد اگر با رژیم جمهوری اسلامی مخالفت کرده فقط بخاطر این بوده که خود را برتر از این آقایان می‌دانسته و پیش خودش چنین تصور کرده بوده که این حق اوست که بر اریکه قدرت تکیه بزند. حالا اگر شما فکر می‌کنید که باید زیر بیرق این آدم سینه بزنید این حق شماست همان طور که سال 57 آنهایی که رفتند و زیر بیرق خمینی سینه زدند حق‌شان بود، من هم به نوبه خودم حق دارم این اراذل و اوباش را افشا کنم. به این زودی‌ها هم قصد خفه شدن ندارم.


این هم از هنرهای رئیس جمهور منتخب امروزمان
ahmad_footbal.jpg

نوشته: در ساعت: 2:52 pm در بخش: طنز

31 پیام  |           

31 پیام به “بازگشت رئیس جمهور منتخب!!”

 1. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان من اصلا کاری به موضوعات اسلامی مثل فریب خوردن و رها شدن صبیه مکرمه فیروزه خانم بوسیله برادر مسعود جان جای بد لیس صدام و دبلیو ندارم اما دلم میخواهد از اعلیحضرت برادر ابولی بپرسم این اقتصاد توحیدی که آنروزها باهاش آنهمه سر منبر می رفتند رو توی کدوم گنجه قایم کردن که اگر حاجت شد در بیاریم و از بر کنیم. بعد هم سر جدشان دیگه این جنایت رو با زبان فرانسه نکنن. همان به همدانی بکویند ما قول می دهیم بفهمیم!

 2. jay says:

  چند سال پیش نابغه قرن موسیو ابولی رو تو ی پاریس دیدم در کتاب فروشی ایرونی در حال پخش روزی نامه پر طرفدار انقلاب اسلامی !!! من که خوش تیپ خان رونشناختم ولی چون کتاب فروشی خلوت بود و صاحبش هم من رومیشناخت معرفی کرد من رو ..کلی حرف زدیم و گفتم که مادرم برام تعریف کرده از افاضات تعشش موی سر و اوووو کردستان وکلی چیز های دیگه ..دست آخر پروفسور مفنگی !! گفت برو بابا تو که با شلوارک میگردی معلومه که اصلا اسلامی نیستی و نمیشه باهات بحث کرد ! گرمای ماه آگوست پاریس روهم حتما یادت هست حسن جان یا این دیونه ها حتی نمیشه امیدی به بهتر شدن ایران داشت !

 3. حسن آقا
  برخلاف شما من از این خبر خوشحال شدم چون علی رغم اینکه نه طرفدار بنی صدر هستم و نه طرفدار هیچکدام از گروههای اپوزیسیون ولی از اینکه یک حرکتی بسمت رهایی از دست این گوشکوبهای متحجر برداشته خواهد شد خوشحال کننده است
  اگر بخواهیم ایراد گیری بکنبم تا قیام قیامت و ظهور حضرت حجت آب از آب تکان نخواهد خورد و ملت ما باید این گوشگوبها را تحمل کنند
  بازهم تاکید میکنم اگر در فضای ساکت و آرام نقد بخواهیم تک تک گروههای اپوزیسیون را نقد کنیم حرفهای زیادی برای گفتن هست ولی بابا یه خورده کوتاه بیایید و بگذاریم یه نفر جلو بیفتد و از یک نقطه ای شروع شود
  من اگر این افراد و حرکتها را هم قبول نداشته باشم لااقل سکوت میکنم

 4. بهروز says:

  خسن آقا عجب طويله اي داره درست ميشه! حالا كه شما زحمتشش رو كشيدي اين سوالهارو مطرح كردي براي موسيو ابول، اينم ازش سوال كن: كه ايشان بعنوان كسي كه آرم خرچنگ رو روي پرچم ايران نشاند، با پيشنهاد اين آرم الله اكبر ننگين به پيشگاه بنيانگرار جان در رفته، آيا اينبار هم سمبلي با خودشان از ايالت فرانسه خواهند آورد كه آنرا روي پرچم ايران بتپانند!؟

 5. xyz says:

  من از طرفداران بنی صدر نيستم ولی فکر ميکنم نسبت به او بی انصافی شده. ماجرای موی زن و تشعشع بر ميگردد به يک سخنرانی بنی صدر در دانشکده فنی دانشگاه تهران و از اين قرار است:
  يکی از دانشجويان از بنی صدر در جلسه سخنرانی در مورد اين مساله از بنی صدر سوال کرد و بخاطر همهمه ای که در جلسه بود بسياری از دانشجويان متوجه سوال نشدند و بنی صدر اين سوال آن دانشجو را فقط برای ديگران بلند تکرار کرد ولی از آن زمان به بعد اين جمله به خود بنی صدر نسبت داده شد و کسانيکه مثل خسن آقا معتقدند که اين جمله از بنی صدر است يقينا آنرا از ديگران شنيده اند.
  در ضمن خسن آقای گل
  در تائيد حرف ملا حسنی (ع) از يک نفر و از يک جايی بالاخره بايد شروع شود. شخص ييشنهادی شما کيست؟
  ———————-
  پاسخ:
  حتما پوتین را هم دانشجویان به پای آقای ابول بنی‌صدر کرده‌اند!؟
  اگر بخاطر این دیوس‌ها نبود ملاها هیچوقت به قدرت نمی‌رسیدند.
  اینها بودند که ترکمون زدند به اون مملکت بعد هم خودشان فلنگ را بستند و رفتند.
  این آقا خودش ملازاده است و از ملایی تنها چیزی که کم دارد یک عبا و عمامه است قربانت گردم.
  این آقا تقریبا تمام عمرش را در فرانسه زندگی کرده ولی هنوز بلد نیست درست فرانسه صحبت کند وقتی صحبت می کند انگاری اسهال گرفته.
  من مفلوک سه سال فرانسه زندگی کرده‌ام شیشتای این بدبخت را می گذارم توی جیبم.
  کسی که نتوانسته بعد از این همه سال اقامت در فرانسه هنوز زبان فرانسه را درست صحبت کند می‌خواهد مملکت 70 میلیونی را اداره کند!؟

 6. کیانوش says:

  جـناب xyz
  تـحریف تـاریخ تـا کـی وتـا کـجا ؟؟؟
  ایـن حـرف از دهـن خـود بـنی صـدر بـیرون اومـد و مـنـهم بـا گـوش خـودم شـنیدم !!!!
  صـداش از بـلندگـو پـخش میـشـد و مـحلـش هـم دفـتر نـخسـت وزیری بـود و مـخاطـبینش هـم زنـانـی بـودنـد که در اعـتراض بـه حـجاب اجـباری در مـقابل دفـتر نـخسـت وزیری تـجـمع کـرده بـودنـد.

 7. xyz says:

  خسن آقای گل گلاب
  اين جوابيه جنابعالی چه ربطی به حرف من داره؟ من که همون اول گفتم از طرفداران بنی صدر نيستم و فقط به يک مورد از مطالبی که در موردش نوشتی انتقاد کردم. اينکه يوتين را چه کسی به يايش کرد يا آدم ديوسيه مقوله های ديگری هستند.
  اگر يک نفر به تو گفت که حسين درخشان لواطيه حالا تو بايد بخاطر نفرتی که ازش داری چشم و گوش بسته قبول کنی؟!
  من از بنی صدر و افکارش دفاع نکردم بلکه از يک حقيقت تحريف شده دفاع کردم. اين راه و رسم دموکرات بودنه.
  اين هم که حرف ملا حسنی را تائيد کردم بخاطر اينه که وقتی شخصی ايده ای را برای حک.مت آينده مطرح ميکنه در واقع گروههای ايوزيسيون ديگر را به چالش ميکشه. شخص ييشنهادی شما کيه؟
  در ضمن آين که فرانسه اش خوبه يا بده چه ربطی به صلاحيت رهبری داشتن داره؟!
  اينهم که معتقدی بنی صدر فقط يک عبا و عمامه کم داره نشاندهنده عدم آشناييت با افکار اونه.
  باز هم تاکيد ميکنم که من از طرفداران بنی صدر نيستم.

 8. xyz says:

  جناب کيانوش
  اولا من هيچ وقت نگفتم که اين جمله از دهان بنی صدر در نيامد بلکه گفتم که کس ديگری اين سوال را مطرح کرد و بنی صدر به دليل همهمه در محل آنرا برای ديگران تکرار کرد (ظاهرا متن را درست توجه نکرديد). و ظاهرا شما هم که از بلندگو به آن گوش ميداديد طبيعتا نبايد صدای شخص سوال کننده را شنيده باشيد.
  دوما من بر خلاف شما در آنجا حضور نداشتم و اينرا از کسی که خودش در آنجا بود شنيدم تا اينکه در اواسط تابستان سال ۲۰۰۲ شخصی در مقاله ای در گويا به اين مطلب يرداخته بود و بخاطر اين جمله به بنی صدر حمله کرده بود و يک هفته بعد از آن شخص ديگری که از طرفداران بنی صدر بود جوابش را داده بود (گمان کنم تيتر مقاله اين بود: هيچکس در تاريخ جمهوری اسلامی به اندازه بنی صدر تحريف و سانسور نشده) و آن چيزی را که من در اينجا مدعی شدم را تائيد کرده بود و از آن تاريخ تا بحال هيچکس ادعای اين فرد را تکذيب نکرده (حتی نفر اول).
  سوما اينکه سخنرانی ممکن است به قول شما جلوی دفتر نخست وزيری صورت گرفته باشد و من آنرا با يک سخنرانی ديگر اشتباه گرفته باشم. در اين باره تحقيق ميکنم هر چند که به کليت مساله ربطی ندارد.
  در خاتمه خدمتتان عرض کنم که من بنی صدر را بخاطر افکار مذهبيش اصلا قبول ندارم.

 9. دامون گیلانی says:

  آقای بنی صدر با جمهوری اسلامی مخالفت نکرد جمهوری اسلامی با او مخالف شد.
  این آقا با حمایت خمینی وتقلب در انتخابات رئیس جمهور شد روغن هایی که پخش مکرد را ما که فراموش نکرده ایم.
  تا به امروز مدرک دکترای ایشان وآقای شریعتی را احد الناسی ندیده است.

 10. donyaee says:

  کمی هم بخندید فیلم کوتاهی از حضور احمدی نژاد در تمرین تیم ملی
  http://www.youtube.com/watch?v=GVIw_v4RgKo&eurl=

 11. Winston says:

  MEK is a terrorist group run like a Cult and that picture of Mr. “Amadinjihad” is a photoshopped one

 12. Winston says:

  اشتباه شد. مثل اینکه عکس genuine بوده. من اشتباه کردم.Sorry

 13. Nima says:

  خسن آقای عزیز ما داریم کجا میریم؟؟؟ یعنی چی کار باید کرد آخرش … این اسلامیون دارن میشن سنبلِ ما چه بخوایم چه نخوایم باید یه کاری کرد…

 14. کیانوش says:

  جـناب xyz
  ایـن حـرف شـما نـشانـدهـنده ایـنه که ایـن جـمله فـقط یـکبار از بـنی صـدر شـنیده نـشده که بـشه گـفت اشـتباهـی صـورت گـرفـته و حـرف از خـودش نـبوده و …!! چـطور شـما مـتوجـه ایـن امـر نـشدید؟
  بـعـد هـم اعـتراض مـن بـه شـما بـه ایـن خـاطر نـبود که حـرفـتون طرفـداری از بـنی صـدر بـه حـساب میاد بلکه بـه ایـن خـاطر که ایـن مـوضوع رو ایـنجـور بـا اطمـینان بـیان کـردید که گـوئی از طـرف جـبرئیـل بـهـتون وحــی شـده !!؟؟
  در ضـمن مـن هـیج اشـتباهـی نـمی کـنم و ایـن جـملـه از خـود خَـرش بـود بـعـنوان پـاسـخ !!! امـیدوارم شـما فـرق بیـن پـاسـخ و تکـرار کـردن یـه سـوال رو بـدونـید، مـنکه میـدونـم 🙂

 15. xyz says:

  جناب کيانوش
  بنی صدر اصلا شخصيت با ارزشی نيست که ما بخواهيم سرش بحث کنيم. هدف از بحث فقط روشن شدن حقيقت است.
  من نميدونم از کدام حرف من اين نتيجه را گرفتيد که اين جمله ايده خود بنی صدر بوده. وقتی کسی راحت ميتوته حساب کتاب و دو دو تا چهارتا کنه نيازی به وحی نداره. امیدوارم که دو دوتا چهارتا بلد باشيد، من که بلدم.
  حساب کتابی هم که من کردم همانطور که در کامنت قبلی گفتم اين بود که شخصی در مقاله ای به بنی صدر بخاطر اين مساله توييده بود و شخصی از طرفدارانش به فاصله يک هفته جوابش را داده بود. و از آن تاريخ تا بحال (يعنی ۳ سال و نيم) ديگر هيچ تکذيبی برای اين مطلب نوشته نشده.
  من و شما در طول ۲ روز چند بار ياسخ هم را داده ايم (چون يک کدام از ما فکر ميکند که ديگری اشتباه ميکند). حال چطور ممکن است که بين اين همه دشمنان سرسخت بنی صدر در اين چند سال حتی يک نفر ييدا نشده که ادعای اين بابا را رد کند؟
  در ضمن خوشحال ميشوم حالا که حضرتعالی در آنجا حضور داشتيد بفرمائيد که:
  سخنرانی چه مدت طول کشيد؟
  در ابتدا اين حرف زده شد يا در اواسط يا در اواخر؟
  واکنش مردم بعد از شنيدن اين جمله چگونه بود؟

 16. کیانوش says:

  جـناب xyz
  دلایلتـان عـجیب غـریب اسـت هـا !!
  مـگـر ایـن شـما نـبودید که نـوشتید سـخنرانی در دانشکده فـنی صـورت گـرفـته؟؟ درحـالیکه مـن در تـجـمع زنـان در اعـتراض بـه حـجاب اجـباری ایـن سـخـن را در پـاسخ بـعنـوان تـوجیحی بـرای حـجاب از بـنی صـدر شـنیدم؛ در عـین ایـنکه ایـن مـطلب رو یـکبار هـم در تـلویزیون در یـک مـصاحـبه مـطرح کـرده بـود و مـادرم شـنیده بـودن، ایـنها یـعنی چـی ؟؟؟؟؟؟؟ یـعنی اینکه ایـن حـرف بیش از یکبار از این آقا شـنیده شـده! باز هـم تـوضیح واضحـات لازم دارید ؟؟؟ در خـدمـتم… امـا قـبلـش نـوشــته هـا رو درسـت بـخونیـد و روشـون فـکــر هـم بـفرمـائید.
  ایـن جـواب رو بـنی صـدر بـعـنوان آخـرین پـاسـخ بـه اون جـمـع داد که بـا فـریاد اعـتراض زنـها مـواجـه شـد که داد مـیزدنـد “بـنی صـدر بـنی صـدر جـواب مـا ایـن نـبود” بـبخـشید که بـاقـی شـعار هـارو یـادم نـمیاد :)) در عـین حـال مـسـلمـن نـمیتونـم بـهـتون بـگـم که بـنی صـدر اون روز بـرای نـهار چـی خـورده بـود… یا از ایـن قـبیل پـرسـشهای عـجیب دیـگه… صـحـبت دیـروز نـیست که مـال 25/26 سـال پـیشه
  بـعد هـم دوسـتانه از مـن بشـنوید و بـه ایـنجـور مـقالات اعـتماد نـکنید. احـتمالـن کـسی اون نـویسـنده رو قـــابل نـدونسـته که بـراش جـوابـی بنویســه 🙂

 17. توضیح برای کیانوش:
  می‌دونی کیانوش عزیز اون نوشته رو که من بهش لینک دادم رو هم یک (نفر!!) نوشته بود!! در کارهای سیاسی همیشه یک نفر هست که در باره یک نفر دیگر می‌نویسد، و خود طرف برای مدتی سکوت می‌کنه به این می‌گویند تست کردن بازار ببینند چند درصد این مساله رو چگونه مزه مزه می‌کنند بعد میخ خودشان را می‌کوبند. اگر عکس العمل عامه در مقابل منفی بود مدتی صبر می کنند و از در دیگری وارد می شوند خلاصه اینکه سنگ مفت گنجشک هم مفت می زنند اگر گرفت که گرفت اگر نگرفت خوب دوباره یک جای دیگر به طریقی دیگر سعی می کنند.
  اگر کسانی هستند که هنوز آقایان و آقازاده‌ها را نشناخته‌اند تلاش من و شما هم آنها را از خواب بیدار نخواهد کرد. وظیفه ما گفتن، نوشتن و افشا کردن است اگر گوش شنوایی بود که بود اگر هم که نوبد خوب متاسفانه باید یک انقلاب دیگر بکنند و ربع قرن بشتر هم در اسارت باشند تا شاید روزی بیدار بشوند. خلاصه مطلب عده‌ای را نمی‌شود به این راحتی بیدار کرد.

 18. roza says:

  آقاي حسن اقا از قديم هم گفتن کسي را که خواب است ميشود بيدار کرد،ولي کسي را که خودش را به خواب زده عمرا بتواني بيدارش کني….بيخود خودت را خسته نکن چنته اين جماعت هيچگاه از جوابهاي صد تا يک غاز خالي نميشود…

 19. xyz says:

  حسنک
  شرح حال خودتو نوشتی؟!
  اتفاقا سکوت تو از وقتی که من گفتم که تو معلومه اين مساله مو را از جايی شنيدی نشاندهنده تائيد حرف منه، چون تو در جواب بجای اثبات حرفت به مساله يوتين و ملا بودن و ديوس بودن بنی صدر يرداختی. بنابراين مطمئنم که اگر کيانوش اين وسط وارد نميشد تو همچنان به سکوتت ادامه داده بودی!
  آقا کيانوش گل
  در متن آخرت هيچ سند محکمتری نياوردی و فقط يک نقل قول که از خانم والده شنيده بودی به آن اضافه کردی (واقعا عجب دلييييييييييييييييييلی!!!).
  و اينکه در طی سه سال و نيم کسی ييدا نشده که آن طرف را قابل بداند تا جوابش را بدهد را هم بعنوان يک جوک جديد ازت قبول ميکنم.
  رزا خانم
  در بين شما بيداران دستمال يزدی دانه ای چنده؟
  چرا تا حالا خفقان گرفته بودی؟
  ————————–
  پاسخ:
  اصلا می‌دانی چیه؟ در اصل من نباید این نوشته را مطرح می‌کردم، چون تا آنجایی که پیگیری کرده‌ام فقط در همان سایت پیک نت منعکس شد و این خود دلیل آن است که کسی موضوع مطرح شده را اصلا جدی نگرفته.
  من هم اگر مطرح کردم دیدم اگر دانسته‌های خودم را مطرح نکنم از وظیفه‌ام کوتاهی کرده‌ام.

 20. کیانوش says:

  xyz
  اگـر بـرای شـما سـند از وحـی الـهی هـم بـیاد نـرود مـیـــخ آهـنـین در ســنگ 🙂
  در ضـمـن مـن آقـا نـیســتم و بــانـو تـشــریف دارم، صــحـت خـــواب

 21. xyz says:

  گوساله
  من ديگه نميدونم با چه زبانی بايد با تو صحبت کنم!
  ————–
  پاسخ:
  با زبان گاوی اگر صحبتی کنی شاید بد نباشد! هم خودت می فهمی و شاید ما هم فهمیدیم!
  حضرت خُسن آقا دامن افاضاته صلوات الله علیه

 22. xyz says:

  خسن آقا
  طرف من ادعا کرد که يک زن هست بنابر اين خواهش ميکنم که آخرين جوابم به او را منتشر نکن. ممنونم ازت.
  —————–
  پاسخ:
  دوست عزیز این افکار مسلمانی را دو بینداز حداقل اگر می‌خواهی به این محیط رفت و آمد کنی، اینجا چیزی سانسور نمی‌شود. درضمن هیچ فرقی هم بین زن و مرد قائل نیستم که بخواهم این نوشته شما را بخاطر اینکه مخاطب شما زن است آنرا پاک کنم.
  تنها اگر امنیت کسی به خطر بیفتد (دقت کن نوشتم امنیت کسی نه امنیت کشور اشتباه برداشت نکنی ها) ممکن است چیزی را سانسور کنم در غیر این صورت هیچ چیزی اینجا سانسور نمی‌شود حتی فحاشی
  خُسن آقا

 23. roza says:

  بنده با چهار نفر خشک مغزتر از شما در سايت صبحانه درگيري دارم،،،،وقت نداشتم که اينجا بنشينم و با شما کل بيندازم،اين يک و دوم ديدم دوست عزيزم کيانوش جان اينجا از پس شما بر مياند ….سوم اينکه من در ان سايت در حال حاضر به اندازه کافي مورد توهين و تحقير برادران حزب الله قرار دارم و البته کار و زندگي هم داريم بالاخره….ناراحت نباش انشا الله فرصت شد از خجالت شما هم در مياييم…حالا اين را داشته باش تا بعدا بيايم اساسي حالت را بگيرم:تا که احمق باقی است اندر جهان
  مرد مفلس کی شود محتاج نان ؟؟

 24. کیانوش says:

  ایـنجا چـقدر قـاطی پاطی شــد؟؟؟
  نـمیدونـم طـرف صـحـبـت “رزا” کـیه ؟؟
  امـا xyz
  جـناب!!! گــوسـاله اونـیه که ناآگاهـانـه دهـن باز مـیکـنه و صـــدا از خـودش بـیرون مـیده !!! بـاور نـداری از دیـگـران بـپـرس بـهـت مـیگـن ایـن وسـط کـــی گـوساله بـوده 🙂
  امـا از اونـجا کـه مـنـطق نـداری و با فـحاشـی میـخواهـی کارت رو راه بـندازی ارزش وقـت بـیشـتر رو نـداری
  خـدا روزیـت رو جـای دیـگه حـوالـه کـنه

 25. کیانوش says:

  هـا هـا هـا
  “طــرفِ مـن ادعـا میـکـنه که زن ِ..” !! :)))
  ایـن رو تـازه دیدم
  فـکـر میـکـنی چـون زنـم بـلد نـیسـتم باهـات مـثل خـودت حــرف بـزنـم ؟؟؟
  زرشـــــک
  بـعـد آقا ادعـا میـکـنـند که بـنی صـدر رو بـخـاطر افــکار اسلامیش قبول نـدارنـد !!! :))
  نـه جـان مـن دهـن بـه دهـن نـدادن بــا هـــر کـسی مـال ادب و تـربیـت اجـتماعـیه نـه زن بـودن یـا نـبودن
  خــدا شـفات بــده

 26. xyz says:

  خسن آقا
  اولا اگر خودت ادعا ميکنی که زبان گاوی را ميفهمی، چشم از اين به بعد سعی ميکنم که در مواقع ضروری با همين زبان باهات صحبت کنم. بيخود نيست که ميگن با هر کسی بايد با زبان خودش صحبت کرد.
  دوما خواهش ميکنم تو ديگه صحبت از دست کشيدن از افکار و حرفهای اسلامی و غير اسلامی نکن! من شاشيدم به اسلام و مسلمانی. اتفاقا با افکار بن لادنيت در مورد بوش قبلا آشنا شدم (بزرگترين طنز تاريخ: غرب منهای بوش)
  سوما اينکه من از تو بخواهم حرف کسی را سانسور کنی يا به ميل خودت حرف کسی را سانسور کنی زمين تا آسمان فرق دارد با اينکه من ازت بخواهم حرف خودم را سانسور کني. مثل اين ميمونه که من حرفی را به تو بگم و ازت بخواهم که به کسی نگی و تو ادعا کنی که نخير من هيچ چيزی را نگه نميدارم!
  در واقع به احتمال زياد ماجرا از اين قرار است که تو بهد از اينکه من بهت گفتم مساله مربوط به مو را از جايی شنيدی حرفی برای گفتن نداشتی و با اين کارت فقط خواستی کيانوش را تحريک کني و برای همين هی به مساله زن و مرد گير دادی. در صورتيکه من اصلا از نگاه تبعيض آميز به اين مساله نگاه نکردم. در تمام غرب متمدن هم زن از لحاظ احترام امتياز ويژه ای دارد و اگر کسی به زنی توهين کند حساسيت بيشتری بر مي انگيزد تا اينکه مشابه همين توهين را به يک مرد بکند و اين ربطی به مساله نگاه مردسالارانه ندارد. البته هر زنی هم مستحق احترام نيست و من هم ادعا نميکنم که به هر احدالناسی احترام ميگذارم.
  اينکه من توهينی کردم و از تو خواستم آنرا منتشر نکنی و تو عليرغم خواسته من تن به اينکار دادی و تازه دست به تحريک هم زدی چيزی جز دريدگی و بيشرمی نام ندارد. ديگه خودم که لااقل حق دارم حرف خودم را سانسور کنم. اتفاقا اين عملت از نظر اسلامی کاملا مشروع بود!
  ولی به هم حال خوشحالم که هويتت را لو دادی.
  آقا يا خانم کيانوش!
  اينقدر شهامت دارم که از بابت فحاشی معذرت بخواهم
  هر چند که شما هم بنده را از توهين در مواردی بی بهره نگذاشتيد (يک نمونه: نرود ميخ آهنين در سنگ). ولی بر خلاف ادعای شما من اصلا قصد يوز زنی با شما را نداشتم که شما ميگوييد از يسم بر ميآييد. همانطور که قبلا هم گفتم ميخواستم حقيقت آن موضوع برايم مشخص شود برای همين شما را در بحث به چالش کشيدم. ولی چيزی که برايم عجيبه اينه که شما چرا ديگه تحت تحريکات خسن آقا واقع شديد و به من نسبت مرد سالار بودن و مذهبی بودن داديد!
  در ضمن من بخاطر اينکه فحاشی کردم و بعد شما را مستحق آن ندانستم از خسن آقا خواستم ييامم را منتشر نکند نه به صرف اينکه به ادعای خودتان زن هستيد (البته اين هم بی تاثير نبود).
  باز هم تاکيد ميکنم من قراردادی با کسی نبستم که با چه زبانی باهاش صحبت کنم و لحن من بسته به به طرفم تغيير ميکند. اتفاقا لخنی را که برای رزا بکار بردم را برازنده اش ميدانم.
  موفق باشيد
  رزا خانم
  اگر ادعا ميکنيد که من خشک مغز هستم يس خودت ديگه چقدر بايد وضعت خراب باشه که حتی با چهار تا خشک مغز تر از من هم سر و کلا ميزنی.
  يس تا اينجا ثابت کردی که از هم ينج تايمان (من و اون ۴ نفر) بايد خشک مغزتر باشی.
  در ضمن هر وقت خواستی به خدمتم برسی در خدمتم فقط به شرط اينکه کون برهنه وسط حرف نيری!
  حالا يک سوال از هر سه نفرتان
  شما از کجا ميدانيد که من خودم زن نيستم که اينقدر سريع برايم فتوی صادر کرديد؟ مرد سالار، مذهبی، برادر حزب الله، … و صد تا چيز ديگه!
  آيا به اين کار شما مسلمانی نميگويند؟!

 27. خدا روزی ات را جای دیگر حواله کند آقا/خانم xyz
  اولا وقتی آنقدر شهامت ندارید که جنسیت خودتان را برای کسی مشخص کنید گناه دیگران نیست که شما را با جنسی که گمان می کنند شما را خطاب کنند.
  درضمن با شما شرط می بندم که از طرز فکرتان کاملا مشخص است که مرد هستید. البته ممکن است از آن زن های مرد تفکر هم باشید ولی متاسفانه این را نمی توان از پشت مانیتور تشخیص داد.
  در مورد اینکه چرا شما را مرد و ضد زن خطاب کردم این را از آن جهت نوشتم که شما حاضر نیستید زن و مرد را برابر قرار بدهید همین مساله توهین به مرد و نه به زن را فعلا داشته باشید تا بعد.
  راستی توهین شما چی بود؟ چون من تا آنجایی که مطالب را پی گیری کردم توهینی از آن دست ندیدم که شما می‌گویید.
  در ضمن در اروپا هم من جایی ندیده ام که برای خانم ها احترام بیشتری نسبت به آقایان قائل باشند.
  در مورد تحریک دیگران هم باید به عرض شما برسانم که حقیر نیازی به تحریک دیگران برای ابراض عقیده ندارم همان گونه که از نوشته هایم می خوانید خودم به تنهایی از پس همه بر می آیم و نیازی به مخفی شدن پشت سر دیگران ندارم اگر شک دارید امتحان کنید تا نتیجه آن را خودتان لمس کنید.
  فعلا همین مطالب کفایت می کند اگر امر دیگری بود در خدمتیم

 28. کیانوش says:

  xyz(هـرچـند که تـصمیم داشـتـم دیـگه بـهت پـاسخی نـدم)
  مـذهـبی بـودن از افکار آدم مـشـخص میـشه !! در عـین ایـنکه در حال حـاضر مـذهـبی بـه دسـتـه ای از کـمونیست جـماعـت (تـندرو هاشون)هـم اطلاق میـشه چـــون اونها هـم از نـظر راه و روش تـو هـمون مـسیری قـدم بـرمیدارن که مـذهـبیون؛ فـقط بـا بُـتی مـتفاوت !! پـس شـما مـیتونی اصلـن خـدا رو هـم قـبول نـداشـته بـاشی ولی بـرخـورد مـذهـبی بـکـنی، یـک…
  دوم ایـنکه بـرای مـن جـنسـیت طـرف صـحـبتـم اصـلن اهـمیت نـداره بـه هـمین دلیل هـم سـعی میـکـنم از اول جـوری رفـتار کـنم که نـشونـدهـنده ایـن طرز فـکـر مـن بـاشه نـه ایـنکه بـعـدن مـجـبور بـشم لـحـن یـا بـرخـوردم رو عـوض کـنـم، شـما هـم اگـــر بـراسـتی بـه ایـن ادعـا کـه میکـنی پـایبـند بـودی مـنـطقـن بـایـد هـمینـجور رفـتار میـکـردی ولـی نــکردی !! امــا بـدون کـه افکار مـردسـالارانـه فـقط مـختـص مـردهـا نیـست و در زنـها هـم هـست و اتـفاقـن وجـود ایـن افـکار در زن اسـت که کار رو خـراب کـرده !! اگـر مـرد هـا به به گـو نـداشــتن که بـاید دُم مـبارکـشون رو میـذاشتن رو کـولشـون و اسـباکـشی میکردند بـه اون دنـیا… ایـن زن هـا هـسـتند که با قـبول بـرتـری مـردهـا بـهـشون مـیدون بـرای تـاخـت و تاز مـیدن، میبینـی که مـرد سالارهـای اصـلی در حـقیقت زن هـستند.
  نـرود مـیخ آهـنین در سـنگ یـک مـثل اسـت کـه مـعـنی و مـفهوم داره و فـحـش نـیســت ! ســومـن
  امـا چـهارمـن، بـرخـورد شـما ایـنجـور بـمن نـشون نـداد که راسـتی راسـتی دنبال دونـستـن واقـعیت بـاشـید !! اگــر نـه نـقل یـه حـرف از زبان 2 شـخص که در زمانـهای مـختلف و از روشهای مـختلف ایـن جـمله رو بـطور مـستـقیم از خـودِ اون آقا شـنیده انـد بـاید کافـی میـبود،نــه؟؟
  پـنـجـمن؛ مـن عـذرخـواهـی شـما رو قـبول میـکـنم ولــی بـهـتون تـوصیـه میـکـنم که روشـتون رو در کل عـوض کـنید

 29. xyz says:

  خسنک
  عجب حرف احمقانه ای ميزنی!! نميدونستم عدم اعلام جنسيت مساوی با عدم شهامت است! در ضمن اين چه دردی را دوا ميکنه که تو يا هر کس ديگری بفهمه که من مرد هستم يا زن؟ آيا تو اصل مطلبم تاثير ميزاره؟ اصلا ميخواهی اسم خودتو ار اين به بعد بزار خديجه خانم! فکر ميکنی بحال من فرقی داره؟
  من هم هرگز ادعا نکردم که زنم يا مرد هستم اينو فقط از شما ۳ نفر بخاطر فتواي سريعتان سوال کردم که از کجا ميدونيد؟!
  جواب اين جمله ات را که شرط ميبندی من مرد هستم خودت با جمله بعديت دادي (البته با فرض اينکه من واقعا مرد سالار باشم).
  اين هم از مزخرفات جديدت هست که ميگی در ارويا نديدی که برای زن احترام بيشتری از مرد قائل شوند! در تمام محيطهايی که زن حضور دارد مردها هميشه سعی ميکنند حتی برای حفظ ظاهر هم که شده از الحان ملايمتری استفاده کنند. در شروع سخنرانيها هميشه ميگن خانم ها و آقايان (يعنی اول واژه خانم بعد آقا). در بسياری از موارد هنگام سوار شدن به ماشين اول در را برای خانمها باز ميکنند. واژه های رکيکی که مردها برای شوخی به هم بکار ميبرند (مثلا در آلمانی يکی از آنها سوراخ کون هست) را هيچگاه برای خانمها حتی برای شوخی بکار نميبرند (يا درصد آن بسيار يايين تر هست). باز هم مثال بزنم؟
  احتمالا تو مساله برابری حقوقی زن و مرد را با برابری احترام اشتباه گرفتی!!!
  البته از اين گونه جملات قصار از جنابعالی زياد شنيدم که چيزهايي ار غرب و مردمش ميگی که انگار در قسمت غرب يک سياره ديگر زندگی ميکنی. يک نمونه اش افاضاتت در مورد ادعای مردم غرب در باره تحقير آمريکا بدست دانشجويان خط امام بود، که تا آنجا که ما ديديم و شنيديم کسی از تحقير شدن آمريکا صحبت نميکنه و بر عکس از وحشیگری دانشجويان ميگويند (البته به غير از امواتی مثل چيگرايان و کمونيستها!!!).
  نميدانم که آيا واژه گوساله توهين به حساب ميايد يا نه! شايد برای تو شيرينتر از نقل و نبات باشد.
  نميدونم افکار زن ستيزی را در کداميک از جملات من ديدی. اگر بکار نبردن کلمات رکيک برای کيانوش را مردسالاری و برابر ندانستن زن و مرد ميدانی بايد بهت بگم که مشکل اساسی داری. البته همانطور که قبلا گفتم مساله من صرفا در ارتباط با کيانوش بود و هرگز ادعا نکردم که با هر کس و در هر حال جانب ادبيات را بجا مياورم.
  قسمت آخر حرفت بيشتر به شوخی شبيه بود. بالاتو ديديم يايينتم ديديم. اتفاقا اين حرکت امروزت يکنوع خاله زنک بازی بود (منظورم جنسيت خاله و زن نبودا!! يک وصله ديگه يکوقت بهم نچسبونيدا)
  ———————
  پاسخ
  راستشو بخوای من فکر نمی‌کنم بحث من یا دیگران با تو به جایی برسه چون من‌تق تو هم مثل من‌تق آخونداست

 30. xyz says:

  آقا يا خانم کيانوش
  اين روزها مد شده که طرفهای صحبت همه حرفهايشان را ميزنند و ميگن قصد ادامه بحث را نداشتم!
  به هر حال:
  ۱. اينکه مذهبی بودن افراد از طرز فکرشان مشخصه و کمونيستها هم ميتونن مذهبی باشند و ……. را فکر ميکنم هر بچه کلاس ششم ابتدايی هم ميدونه. لطف کنيد بگين ربط اين چيزها به من چيه؟ کجای حرفهای من بوی مذهبی بودن ميدهند؟ اگر استدلالتان به مساله ای است که خسن آقا مطرح کرد يس ياسخی را هم که داده ام در همانجا (کامنت قبلی) بخوانيد.
  ۲. برای من هم جنسيت افراد فرقی نداره (در مسائل حقوقی) ولی در بعد احترامی چرا . البته باز هم ميگم من به همه زنها احترام نميگذارم، اصلا به همه آدمها احترام نميگذارم. در اينجا توهينی به شما کردم که بعدش يشيمان شدم چرا که شما را لايق آن ندانستم. ولی همين اعتراف به خطايم نشاندهنده اين خصيصه انسانی منه که متاسفانه بعضی ها (اکثريت) فاقد ةنند.
  ۳. ما حيوان يا نبات نيستيم. واکنشهايمان در اثر خوشحالی، ناراحتی و بی تفاوتی تغيير ميکند. مهم اينه که اگر خطايی کرديم معترف به آن باشيم و در جهت جبرانش بکوشيم. اين شرط اول دموکرات بودنه و من خوشبختانه دارای اين شرط هستم. شما را نميدانم. و اينکه شما ادعا ميکنيد من بر خلاف ادعايم اينگونه عمل نکردم را در هيچ جايی نديدم. لطف کنيد به موردش هم اشاره کنيد.
  ۴. اينرا هم خوب ميدانم که افکار مردسالارانه مختص فقط مردها نيست ولی باز هم ربط اينرا هم به افکار خودم ندانستم. لطف کنيد به مورد مردسالاری من اشاره کنيد. شما متاسفانه فقط حرف خسن آقا را تقليد و تکرار کرديد. مثل اين ميمونه که من به شما بگم چرا ديروز ناهار آبگوشت خوردی و شما اصلا منکر اين شويد که ديروز ناهار خورديد! بنابراين اول لطف کنيد ناهار خوردن من را اثبات کنيد.
  ۵. من نگفتم که شما به من فحش داديد بلکه گفتم توهين کرديد. در ضمن مگر هر چيزی که مثل هست و مفهوم دارد غير توهين آميز است؟ شما حرف خودتان را به ميخ آهنی و مغز من را به سنگ تشبيه کرديد. اين توهين نيست؟ خر چه داند قيمت نقل و نبات هم مثل است و هم معنی دارد!
  ۶. اينکه من واقعا دنبال حقيقت نبودم را با توضيح بعديتان نقض کرديد. يس با اين حساب من به حرف شما هم که ادعا ميکنيد در آنجا حضور داشتيد نبايد اعتماد کنم. در ضمن اين قضاوتتان در مورد من بی انصافی بود چرا که من قبلا به شما گفتم که ممکنه محل سخنرانی را اشتباه گفته باشم و در اين باره تحقيق ميکنم. وانگهی شما خودتان هم گفتيد که از زبان مادرتان هم شنيده ايد که اين سخن از خود بنی صدر بوده. يس با استناد به حرف مادرتان نميتوانيد چيزی را برای من اثبات کنيد.
  ۷. از اينکه بنده نوازی فرموديد و معذرت اين حقير را يذيرا شديد نهايت سياس را دارم. ولی اگر توصيه های اخلاقيتان مربوط به افراد خاصی شود عدل الهی!! را زير يا گذاشته ايد. چرا به خسن آقا که در نوشته هايش از هر ۱۰ کلمه ۳ تايش فحش است از اين توصيه ها نميکنيد؟ به رزا چطور؟

 31. xyz says:

  خسن آقا
  عين بچه ها سنگ ننداز و فرار کن!
  من اگر چيزی ميگم دليلش هم ميارم و اگر چيزی به تو نسبت ميدم به نمونه اش هم اشاره ميکنم. تو هم اگر حرفی داری و نکته منفی در من ديدی دست از زبان تهمت بردار و با منطق غير آخونديت استدلال کن و به ذکر نمونه هايش بيرداز.
  اگر خودت کم آوردی ديگه بحث نکن ولی ديگه از ديگران مايه نزار.
  اتفاقا اين که به من نسبت من تق آخوندی ميدی سزاوار خودته چرا که اين حرفت که ميگی تو و ديگران با من به نتيجه نميرسين منو ياد آخوندا انداخت که خودشونو ملت ايران ميدونن!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر