Feb 24 2006

شعبده بازی به سبک بی‌بی سکینه

نوشته:     :::       9 پیام

توی این صفحه بی‌بی‌سی از خوانندگان سایت بی‌بی‌سی خواسته شده که نظرشون رو در باره حادثه انفجار حرم امام دهم و یازدهم شیعیان (فرقه بی‌بی‌سی) بدهند.
بنده حقیر هم برای چندمین بار نظرم را نوشتم، ولی همان گونه که حدس می‌زدم بی‌بی سکینه اهدافی را پی‌گیری می‌کند که صلاح نیست دو خط نوشته من را که بجز حقیقت گویی چیز دیگری نبود را سانسور کرد. نظرم را در زیر می‌نویسم تا خود قضاوت کنید و از خود بپرسید این همه شعبده بازی بی‌بی‌سی برای نمایش تئاتر دموکراسی برای چیست؟ چه اهدافی را این حرامی‌های دولت فخیمه پی‌گیری می‌کنند که چهار کلمه به حق مفلوکی مثل خُسن آقا می‌تواند اهدافشان را به گه بکشد!؟
این هم نظر من:
آیا مسلمانانی که امروز با انفجار حرم امام شان به خشم آمده‌اند و تظاهرات می‌کنند آیا زمانی هم که مجسمه بودا در بامیان به وسیله طالبان در افغانستان منفجر شد عکس العملی از خود نشان دادند؟
این وبلاگ نیلیان رو دیدیت؟ کاریکاتورهای خوبی داره این رو بدون اجازه کش رفتم امیدوارم که کار بدی نکرده باشم.


ahmadinejad_goantanamo.jpg
احمقی نژاد در گوانتانامو

نوشته: در ساعت: 9:51 pm در بخش: سیاسی

9 پیام  |           

9 پیام به “شعبده بازی به سبک بی‌بی سکینه”

 1. بهروز says:

  آقا اين بي بي سي كه فوروم آزادي نيست كه از اين جور سوالهاي حساس براشون ميفرستي – خودتم ميدوني كه خبرنكارها باين نوع سوال ميگن سوال هدايت شده. بي بي سي هم كه (ledande fråga – leading question)
  جزو پابليك سرويس بريتانيا حساب ميشه، نمونش هم اينجا توي سوئد هست هم اونجا توي نروژ. البته سياست اينها نسبت به ايران اينطور نيست كه ملت رو آگاه بكنند يا اينكه حالت مثلا پرورشي در زمينه دمكراسي داشته باشه. در دوران انقلاب هم كه ميدوني تنها مرجع خبري ملت همين بي بي سي بود و هيچوقت هم در اون زمان بحث اين رو نداشت كه حئداقل اين سوال رو براي ملت مطرح كنه كه خب حالا رژيم سلطنت رفت، الترناتيو چيه و يا اينكه عواقب اين انقلاب چه خواهد بود!؟ اين بوقشون همش ميگفت آيت الله خميني، همچي اينو گندش كردن كه انگاري داشتن راجع به چرچيل و سياستهاش گپ ميزدند!

 2. کنجکاو says:

  ای خُسن آقا جان!
  مگر همين يکی /دو هفته پيش نبود که سرکرده بی بی سی در پی نامه ايی درخواست کرده بود که سايت اش را پالايش نکنند و آن هم به جا آمد (نتواتستم گيرش بیارم، خودت پيداش کن). تازه تو از مسلمان ها چه چشم داشت هايی داری
  . هياهوی سياسی را از ياد نبر. تو نوشته بودی که بر اين باوری که کار حکومت اسلام است. من هم کم کم بر اين باورم که هيچ کس به خوبی اين ها نمی تواند از اين داستان بهره برداری کند و چه گونه می تواند همه تنگنا های حکومتشان را با اين کج را ه ها بپوشانند، روضه بخوانند و گريه زاری راه بياندازند و…

 3. سلام حسن آقای عزیز
  کلی هم خوشحال شدم که کاریکاتور را اینجا گذاشتی که بقیه هم ببینند
  من همیشه نوشته هایت را دنبال مب کنم
  موفق باشی دوست عزیز

 4. sh says:

  hosen agha man meekhastam eyn een nazar ra baraye bbc beneveesam khoob shod shoma neveshtee deegeh man zahmat farsi type kardan be khodam nadadm

 5. سلام
  درباره بی بی سی نظری ندارم چون در عصر اطلاعات رسانه ها به نوعی حاکمان جهانند و هر کار دلشان بخواهد می کنند. ولی در مورد نظرت در مورد مجسمه بودا آری حداقل بیش از آنچه در مخیله شما بگنجد مسلمان می شناسم که اعلام انزجار خود را از این امر اعلام داشتند و اکیپی از دانشجویان مسلمان هم این عمل را فجیعانه دانستند. این را بدان بودا در نظر مسلمانانی که تو آ«ها را می شناسی کافر محسوب می شود ولی عده ای از عرفای اسلامی که در همین قرن هم می زیسته اند او را یک عارف می دانند. دانستنیهای خود را بالا ببر.
  ارادتمند
  پسرک فضول
  ——————-
  پاسخ
  شما متاسفانه گویا همه چیز را بد درک می‌کنید یک کمی دقیق‌تر بخوانید و این همه بی خودی سینه اسلام را نزنید.
  من سوال کردم آیا “اینها که امروز خودشان را برای تخریب مقبره امامشان جر می‌دهند” منظور از چنین سوالی همه آنهایی است که خودشان را جر می‌دهند نه فقط چهارتا و نصفی دانشجویی که مد نظر شماست.

 6. حُسن آقای گل گلاب
  در مورد بی بی سکینه شما تنها نیستی عزیز. برای من هم چند باری اتفاق افتاده و اثری از نظر خودم ندیدم که خوب معلومم شد چرا. نظر من هم این بود که:
  کسانی از این کشتارهای حیدری نعمتی استفاده میبرند که ( به کوری چشم شاه … عکس خمینی به ماه) را منتشر کردند.
  کدامیک از خبرگزاری های دنیا پول را خوار میشمارند و کدامیک صابون دلاری ایران مثلا اسلامی به تنشان نخورده است؟

 7. Winston says:

  BBC once published my comment but that was all

 8. جاویدان says:

  سلام غزیز دل برادر جاویدان هستم فکر کنم حدود 1 ماه میشه زیارتتون نکردم علتش هم این است که این خواهر کسه هایی مادر جنده کیرشون رو محکمتر تو کون ملت کردن طوری که دیگه همه دادشون در اومده . همیه فیلتر شکن ها رو بستن و هر چه در گوگل جستجو کردم به نتیجه ای نرسیدم تا امروز که به صورت شانسی در یکی از اینه های کمیته مبارزه با سانسور این یکی را پیدا کردم که فعلا جواب میده .اولین کاری که کردم قبل از تماشای کوس و کون به زیارات شما امدم.(به خدا دروغ نمیگم) حالا ببین چقدر عزیزی حالا شما همت کن 10 دقیقه از وقت ارزشمندتون را بذارید و چند تا فیلتر شکن یا ای پی پورت به ایمیل من بفرستید. باشد که رستگار شوید .راستی این خبر هم در سایت قرار بده : ستاد اقامه نماز جمه قزوین جهت امنیت هر چه بیشتر نماز گزاران سجاده با اینه بغل ساخته است.ودر جهت هر چه با شکوه تر شدن نماز در سجده سوره بقره تلاوت کردند .در اخر هم با گفتن حال دادی به یکدیگر و فبولی طاعات نماز را به پایان رساندند . حجت السلام ولمسلمین جاویدان

 9. جاویدان says:

  سلام من دوباره برگشتم با همون فیلتر شکنه رفتم به سایت فیلتر شده hadeseh.com یه خبر در مورد خانم الهام افروتن بود حتما میشناسیش در موردش مطلب نوشته بودی همین که به خمینی گفته بود ایدز .بدبخت به گه خوردن افتاده کاملا معلومه چه بر سرش اوردن براش ارزوی صبر واستقامت میکنیم

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر