Feb 23 2006

ما هسته می‌خوایم یا حسین!!

نوشته:     :::       8 پیام

متن روضه هسته‌ای روحانی را که حتما خوانده‌اید!؟ اگر نخوانده‌اید، بخوانید بعد این مطلب را بخوانید خنده دارتر می‌شود
ما نفهمیدیم اصلا این متن برای چه منظور منتشر شده، متن که از روی سخنرانی در جلسه (شورای عالی انقلاب فرهنگی) مطرح شده، حالا ما نفهمیدیم این آقای روضه‌خان ببخشید (روحانی) چرا توی جلسه زنانه (ببخشید منظور همان شورای عالی انقلاب فرهنگی است) این بحث را مطرح کرده، مگر بنا شده انقلاب فرهنگی را هم از راه هسته‌ای به مقعد ملت بچپانند، که این آقا رفته آنجا چهار ساعت آن هم ساعتی خداتومن روضه هسته‌ای خوانده!؟ شاید هم آقای روحانی می‌خواسته خاطراتش را بنویسه برای اینکه مجانی یکی برایش تایپ کند رفته این روضه را آنجا خوانده!! خلاصه ما نفهمیدیم چه غلطی کرده به همین منظور هم وقتی رسیدیم به این قسمت سوال‌ها که در زیر می‌خوانید یک مرتبه مانده بودیم که ای بابا این که ما داریم می‌خونیم اصلا چی هست!؟ خدا خیرش بدهد این آقای روحانی هم که ماشاالله ماشاالله سنگ تمام گذاشته چنان روضه هسته‌ای می‌خواند که شیون همه را در می‌آورد. فقط این وسط‌های بحث لواط (ببخشید بحث هسته‌ای) یک مرتبه یکی با کون پتی پریده این وسط روضه حضرت هسته‌ای و این سوال‌های بی مربوط را از روضه خوان پرسیده:
سؤال یکی از اعضای شورای انقلاب فرهنگی:‌ آقای دکتر p2 چیست؟
دکتر روحانی: p2 سانتریفیوژ پیشرفته‌تر از p1 است.
سؤال یکی از اعضای شورا، سانتریفیوژ چیست؟
دکتر روحانی: سانتریفیوژ دستگاهی است که گاز UF6 وارد آن می‌شود و از طریق آن غنی می‌گردد.
سؤال یکی از اعضای شورا: گاز UF6 چیست؟
دکتر روحانی: UF6 همان گاز هگزافلوراید است که ماده اولیه برای غنی‌سازی از طریق سانتریفیوژ است. یعنی در واقع خوراک سانتریفیوژ محسوب می شود.
سؤال یکی از اعضای شورا: غنی‌سازی یعنی چه؟
زرشک!!
بی خود نیست که این اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها شدیدا از کون گیج شده‌اند این حرامزاده آخوندها با روضه‌هایشان همه را به بیراهه می‌کشانند و یک مرتبه می‌بینی سر از صحرای کربوبلا در آوردی.
آهای کمک! یکی نیست دو دستی بزنه توی سر ما ملت!؟ آخه ما چنان بدبخت شده‌ایم که بیا و ببین.
ببین کار ما به کجا کشیده که آخوندی که تا قبل از انقلاب حتی با ساخت آفتابه هم مشکل داشت، حالا حرف از تکنولوژی اتمی می‌زند! همان آخوندهایی که با خر می‌رفتن توی این مسجد آن مسجد روضه 5 تومانی می‌خوانند (برای جوان‌ها می‌نویسم! اشتباه نکنیدها این پنج تومان همان 50 ریال هست نه 5 هزار تومان) حالا با هواپیمای خصوصی می‌روند اروپا روضه هسته‌ای می‌خوانند.

نوشته: در ساعت: 11:21 am در بخش: طنز

8 پیام  |           

8 پیام به “ما هسته می‌خوایم یا حسین!!”

 1. الهه says:

  بله دیگه همین آخوندهایی که به قول شما تا قبل از انقلاب با ساختن آفتابه مشکل داشتن الان چرا نباید سوار هواپیمای خصوصی نشه . مملکت الان شده مال آخوندها(لعنته الله علیهم اجمعین) . هر چی داریم الان میکشیم از صدقه سر محمد رضا شاه پهلویه . این نامرد اگه همون روز اول خمینی رو میکشت کار به اینجا نمیرسید . هی گذاشت بره عراق ، نمیدونم فرانسه و غیره تا آخر کار ما به انقلاب کشید . حالا اینها هم دارن از اسلام به نفع خودشون استفاده میکنند و عشق بی انتها . حالا داشته باشید این وضع با این آخوندها تا کی ادامه داره .

 2. کیانوش says:

  خـُسـُن آقا جـان درود
  جـسارتـن “مـا هـسـته میخوایم” رو بـه “مـا هـشششششـتـه…” تـغییر بـدین چـون بـعـید میـدونـم در ایـن نـظام الـهی عضـوی هـم باقـی باشـه که اهــل دود و دم نـیسـت 🙂
  بـعد هـم ایـن الـهه کامـنت بالائی یه الهه دیگه اسـت؟ یا هـمون الـهه پـست قـبله که دچـار روانــپریشـی شـده؟؟
  ————————
  پاسخ:
  چرا عزیز این الهه خانم همون الهه خانوم هست.
  من هم نفهمیدم حرف حسابش چی هست.

 3. سرهنگ صادق حمايت says:

  زر زر زيادي نکن الهه خانم!!!! شاه فقيد که خودش را جر داد که بابا اين اتحاد ارتجاع سرخ و سياه مادر ملت و مملکت را به گا خواهد داد!! همين امثال نسل دوست عزيزمان خسن آقا بودند که هم نسل خودشان و هم نسل ما جوان ها بدبخت هاي سوخته را و هم مملکت را به گا دادند!!! خسن آقا ريدم به آن آرمانهاي انقلابي که شما ها داشته ايد!!‌ لعنت به شما!!!

 4. دامون گیلانی says:

  اینو داشته باشید
  http://www.marzeporgohar.org/index.php?l=2&cat=40&scat=128&artid=785
  واما بعد
  آقا این
  http://www.cproxy.com/
  که معرف حضور هست چند وقتی که فیلتر شده اما اگه با یک فیلتر شکن دریافت وبعد اجراش کنید مثل دست گل کار میکنه اگه از شهر های مختلف بشه آزمایشش کرد معرکه میشه

 5. پایگاه چریکی زیتونکستان
  http://z8unak.blogspot.com/
  مبادا بهش لینک بدین!
  مرکز فرماندهی زیتونستان توسط “برادران” محاصره شده
  همش تقصیر حسن آقا س !

 6. الهه says:

  آق کیانوش فکر کنم شما روان پرش !!!! (از کجا یاد گرفتی مارمولک … حتما اهورا یادت داده) شده اید که دارید میگید هشششششته ای . بعدش خـُسـُن آقا جون مثل اینکه دوباره هوس کردی همون حرفا رو بهت بزنما … منظورم اینه که مسائل اعتقادی مذهبی رو با سیاسی قاطی نکن . حالا هی اسم اماما رو بیار وسط .
  خدمت سرهنگ شاشی خودمون هم عرض کنم که ما آخر نفهمیدیم که شاه مملکت رو به گا داد یا نداد . اگه داد که منم دارم همین رو میگم عزیز . یه خورده دبنگ میزنی

 7. حُسن آقای گل گلاب
  شعری است جفنگ و قدیمی که با قدری دستکاری (سانسور) و خیال پردازی معنی آن بر همان مشخص میشود و کلام معلوم ، شعر چنین است:
  سازمانی که تو باشی محرم
  وای بر پشت و … اهل حرم
  عزیز از کدام یک از این ملایان (آفت الله های قرن 21) سواد و شعور و حرف حسابی دیدی که از نوع روحانی آن ببینی

 8. drood bar hasan aqae aziz. matalebe zibae shoma ra hamishe mikhanim .pedar man ham pesar amooi dasht dar sistan ke salha khar kari mikard .chand sal bad az enqelab qom raft va shekh shod . bad shod raise bonyade shahide yeki az ostanha .ba ejaze 27 zane shahid ra be feze akbar resand.hala ham post bozorgtari darad. pirooz bashi

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر