Feb 22 2006

مدفن امامان شيعه در سامره هدف بمب گذاری قرار گرفت

نوشته:     :::       14 پیام

samere.jpgیک خبر:
انفجارها باعث تخريب بخشی از حرم و آسيب جدی به گنبد طلای آن شده است
در ادامه حملات شورشيان به مراکز مذهبی و محلات شيعه نشين در عراق، يکی از زيارتگاه های عمده شيعيان در اين کشور هدف بمب گذاری قرار گرفته است.
به گزارش منابع پليس عراق، بامداد روز چهارشنبه، 22 فوريه، مردان مسلح به نگهبانان حرم عسگری در شهر مذهبی سامره، واقع در حدود 90 کيلومتری شمال بغداد، حمله کردند و با ورود به اين مکان و قرار دادن وسايل انفجاری در نقاط مختلف آن، باعث بروز يک رشته انفجار شدند که بخشی از حرم را ويران کرده و به گنبد طلای آن آسيب جدی رسانده است.
اين انفجار زمانی روی داد که چندين نفر در حرم حضور داشتند و گرچه هنوز خبری از تلفات احتمالی اين بمب گذاری منتشر نشده است، برخی منابع احتمال کشته يا زخمی شدن تعدادی از افراد حاضر در حرم را مطرح کرده اند.
در پی اين واقعه به چند مسجد مسلمانان سنی حمله شد که ظاهرا به تلافی انفجارها ر حرم عسگری بوده است.
منبع بی‌بی‌سی
چه کسی می‌خواهد آمریکا را در عراق بیشتر گرفتار کند؟ چه کسی بار قبل به مقبره علی حمله کرد؟ چه کسی چند هفته قبل به ایران سفر کرد و با علی لاریجانی و احمدی نژاد مذاکراتی انجام داد؟
بجز آقایان حکومتگر در ایران هیچ کس دیگری از این انفجار منفعت نمی‌برد، مجری این پروژه هم آقای مقتدا صدر است. همان کسانی که مقبره امام هشتم شیعیان را در مشهد منفجر کردند، همانها سعی می‌کنند با دامن زدن به اختلافات بین شیعه و سنی منافع خود را حفظ کنند، همانها که از حمله آمریکا به ایران به وحشت افتاده‌اند می‌خواهند با این کار حمله را به تاخیر بیندازند، یقین بدانید این کارشان آتشی در خاورمیانه روشن خواهد کرد که خاموش کردن آن سال‌ها به طول خواهد انجامید.
آقایان برای حفظ قدرت حاضرند جهان را به آتش بکشند خاورمیانه که جای خود دارد.

نوشته: در ساعت: 5:42 pm در بخش: ملای حیله گر

14 پیام  |           

14 پیام به “مدفن امامان شيعه در سامره هدف بمب گذاری قرار گرفت”

 1. بسیجی ... says:

  من تازه با این وبلاگ آشنا شدم … باید بگم که تمام این حرفهارو شما از خودتون در میارید و به خورد این ملت میدید
  —————————-
  پاسخ:
  از قرار معلوم شما هم علم غیب دارید وگرنه چگونه می تونستید با اینکه تازه با وبلاگ من آشناشدید به این راحتی و صراحت نظر بدین

 2. کنجکاو says:

  خُسن آقا جان!
  اين “بسيجی” هنوز خبر سانسور شده و گُه چين شده حکومت اسلامی در اين باره را نشنيده. (پس تو دروغ ميگی و از خودت در مياری!!) باورش نشده، کون پدر مهدی عج (شمری اش “عمه جنده” را می گم) به هوا رفته. نگران نباشيم، به زودی با پول ملت گرسنه ايران ساخته می شود.
  از سويی کاسه آش برای بدبخت ها (به گمانم 37 بخش) تهران نشین راه بيندازند، بيچاره مردم گاييده شده ايران. و از سوی ديگر کم بود يک ميليارد و 750 ميليونی دلاری دولت حماس را می خواهند جانشين کنند.

 3. بهروز says:

  امروز كتمنت برونه@ خسن آقا اين جريان گنبزهاي به هوا شوت شده اگر دست آخوندهاي مرده پرست تو كارش باشه كه ميشه تف سربالائي براشون – دنياي “كافر” هم كه بدش نمياد كه اين دو فرقه شيعه و سني بجون هم بيفتن تا چهره واقعي خودشون رو نشون بدن.
  —————–
  پاسخ:
  بهروز جان راستشو بخوای من فکر نمی‌کنم کسی بجز آخوندها بتونن چنین کاری رو بکنند من وقتی با این نروژی‌ها صحبت می‌کنم که تا حدودی از نژاد دیگر اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها هستند همگی با ناباوری به این صحنه‌ها نگاه می‌کنند تنها آخوند هست که برای خمس و ذکاتش حاضر شورت فاطمه زهرا رو هم بفروشه.
  این مساله قدرت و از دست دانش برای آخوندها در ایران مساله مرگ و زندگی است و اگر قدرت رو از دست بدن دیگه هیچوقت حتی نخواهند توانست روضه‌های 5 تومنی هم بخونن برای ملت، چون جمعیت جوان ایران که در زیر یوغ این حرامزادگان بزرگ شده چنان از اینها متنفره که اگر سرشون رو نبرند حداقل از نون خوردن خواهند انداختشون.

 4. nana says:

  حسن آقاي گرامي
  جونم برات بگه که من فکر نميکنم دست رژيم تو اين کار باشه ولي
  حتي اگه هم باشه به والله ديگه فرقي نميکنه
  من در اين سرزمين زندگي ميکنم و بيست سال است که برنامه ريزي هاي
  اين مردم را که همواره به قول خودشان اهد اف تايم است با چشم ديده ام
  اگر از آسمان سنگ هم که ببارد تنها عزم اينان را بر سرنگوني اين مادرجندگان
  اسلامي مصمم تر و عملياتشان را خشن تر خواهد کرد
  من به تو ميگويم باور کن
  رژيم جانيان اسلامي به بخش متعفن تاريخ پيوسته است برايشان
  ذره اي شانس ماندن نيست
  حال خدا کند به قبرستاني فرار کنند و از تخريب جلوگيري شود
  ورنه که پايان تا يک ماه ديگر است عزيزم نه بيشتر . نانا

 5. xyz says:

  به درک
  بزار همديگر را بکشند. من که از خدامه که اين دو تا طيف احمق همديگر را از بين ببرند. در اينصورت کار ما راحتتر ميشه که ديگه نياز به مبارزه با خرافات نداريم.
  وقتی دو تا گوساله همديگر را نابود ميکنند ما چرا بايد نگران باشيم؟

 6. dokhte iran says:

  tof bar dahane tamame imaman ,mohammad islam.mahde madar gendeh kogahe ,ckera mogeze namakone koskesh.

 7. dokte iran says:

  tof bar mohammade zanbaz,tamame imamane koskesh iransatez.delam konak shod.mahde koskesh kogahe ka padaret ba go raft

 8. روح الله خمینی says:

  اقا تبریک میگم..به سلامتی ایشالله در آینده هر چه بیشتر شاهد چنین حوادثی باشیم!!!

 9. الهه says:

  تف توی شرف شاشی شما وطن فروشای بی خایه … یک مشت آدم کافر از خدا بی خبر جمع شدید و دارید به جای بحث سیاسی ، بحث های مذهبی میکند .
  ———————–
  پاسخ:
  وطن فروش ما هستیم یا شما که همه چیز رو برای بیضه های محمد عرب می خواهید؟
  مگر اسلام سیاسی نیست؟
  اسلامی که تا مقعد محمد جاکش اش سیاسی است حق ندارد گه زیادی بخورد.
  راستی شاشو خانوم شما که رفتی تو کون آمریکای به قول خودتان شیطان بزرگ چرا این همه سنگ اسلام را به سینه می زنی.
  اگر اسلام خیلی خوبه و شما خیلی وطن پرست چرا رفتی چپیدی تو کون جرج بوش

 10. mohamad says:

  man khodam mohammad hastam.khak bar sare shoma mosalmanha .hadighare bekoshid .ridam be ghabre haly mahdi va %*& familiy momoitalia

 11. بهروز says:

  من اصولا سعي ميكنم كه با مخاطبم تند برخورد نكنم، پاي حيوانات رو هم توي بحث آدميت وسط نميكشم چون براي حيوانات ارزش خاصي قائلم! طرف گپ من با اون پتياره انيراني الهه هست: ملت در بند در ايران غصب شده ما خيلي فهم و شعورشون از توئي كه توي كشوري كه مهد آزادي و پيشفرفت هست نشستي و اراجيف ميگي و مخت پاره سنگ برداشته بيشتره – منظورم آزادي توام با قانونه! خاك بر سر بيلياقتت بكنن! اگر منظورت از كافري اينه كه ما مسلمان نيستيم چه بسا مايه سرافرازي، اگر هم منظورت اينه كه اصلا ايمان و اعتقادي نداريم كه باز هم خاك بر سرت! هيچ ايماني صادقتر و محكمتر از خرد آدمي وجود نداره – حالا اين خرد رو خدا بما داده كه دمش گرم، اگر هم از طريق سوپر ترامپ بارث رسيده كه دم خودمون گرم! برو يه چيكه آب بزن به فيست و خودت رو تو آينه نگاه كن و خجالت بكش مسلمان خودزن كه داري نون مسيحيت رو ميخوري!

 12. سلام
  چه خبره اینجا!!! خوشم اومد خسن آقا همه هم پالگیهات جمع اند. آفرين به تو. دمت گرم که حداقل چهار نفر به اصطلاح ایرانی هم فکر را پیدا کردي تو که می دونی من پشيزي برای ایرانی و منطقه و ناسیونالیست و این چر ت و پرتها ارزش قائل نیستم و ملت این منطقه را هم لایق آنچه بر آنها رفته است می دانم ولی واقعا چهارتا ایرانی گیر آوردن که هم فکر باشند این یعنی اونجای غول را شکستن.بابا ایول.
  ارادتمند
  پسرک فضول

 13. atashin says:

  ba-es-e scharmsarieh, keh iranian-e kharej wa dakhel-e keshwar agar che be estellah farzandan-e mosalman hastan wali boui as adamiat nabordaand.
  khoda an melati ra sarwari dad, keh taghdirash beh dast-e khish benwesht.
  be an mellat sar-o-kari nadarad, keh dehghanash barayeh digari kesht.
  eshtebah zaman-e shah ra nakonim.
  migoftim faghat shah berawad, as in badtar nemishawad.
  badtar shod ya behtar.
  خوب که چه!؟ می‌گویید زیر سلطه اینها تا ابد بمانیم!؟
  حداقل اینکه یک عده حرامزاده را به قبرستان تاریخ می‌فرستیم.

 14. atashin says:

  bas tajrobeh kardim dar in deyreh mokafat
  ba aal-e ali har keh dar oftad, bar oftad
  doustan khaheshan ba ehsasat-e mashabi mardom bazi nakonid wa faramoush nakonid: khoshbakht kasi hast keh dar hengam-e tasmim aghl-e khish ra asir-e ehsasat nakonad.
  ya hagh

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر