Jan 31 2006

وقتی مسلمانان کون گشاد گه زیادی می‌خورند

نوشته:     :::       15 پیام

پیش زمینه:
زیتون می‌نویسد:
4- بدترین قسمت‌های شب‌های برره قسمت‌هایِ زوری اون بید!
یعنی قسمت‌هایی که به سفارش آقای ضرغامی نوشته شده!
چند شب پیش مثلا خواسته بود ماجرای اسرائیل و فلسطین رو نشون بده.
مردی به نام مهندس”موشه” به برره میاد و زمین‌های روستایی‌های ساده‌دل رو یکی یکی می‌خره. این قسمتش خیلی مسخره و بی‌مزه و بی‌سر وته بود. در جایی مردم اسم ” موشه” را مسخره می‌کنن. می‌گن آقا موشه و گربه‌هه و تام و جری و… همه می‌دونن که موشه یعنی موسی( پیغمبر یهودی‌ها) مثلا موشه‌کاساب همون موسی‌قصاب یزدی خودمونه. خوب حالا اگه کسی اسم پیغمبر مسلمون‌ها رو مسخره کنه برخورد امثال ضرغامی‌ها باهاشون چه‌جوریه؟کفن می‌پوشن و می‌ریزن تو خیابونا:)
داستان اسلام و شمشیر کشیدن مسلمین بر روی این یا آن برای ما ایرانی‌ها پدیده تازه‌ای نیست سال‌هاست که از فاضلاب متعفن اسلام رنج می‌بریم.
داستان این بار از آنجا شروع شد که یک روزنامه دانمارکی به نام یلاند پُستن با چاب دوازده کاریکاتور از محمد پیغمبر مسلمانان باعث می‌شود که مسلمانان دوباره باد در بیضه‌ها اندازند و شروع به واق واق کنند. بعد از آن یک مجله مذهبی نروژی در حمایت از یلان پُستن اقدام به دوباره چاپ همان کاریکاتورها می‌کند و اینبار صدای واق واق کشورهای مسلمان بیشتر بلند می‌شود و شروع به تهدید می‌کنند و از همه بد تر صحبت از تحریم صادرات این دو کشور می‌کنند و الخ. این اروپایی‌های بی خایه هم که تا دست روی منافع مالی‌شان بگذاری مثل جن که از بسم الله فرار می‌کند کک به تنبانشان افتاده و زبونانه نزدیک است که تمام پرنسیپ‌هایشان را از حقوق بشر گرفته تا آزادی بیان و کش و ماست و دوغ را یک شبه فراموش کنند و مخصوصا وقتی گشنه گداهای مسلمان مهاجر مقیم اروپا شروع به شاخ و شانه کشیدن می‌کنند آقایان سیاست پیشه مقیم اروپا هم یک مرتبه مثل جن زده‌ها زبونانه حرف از عذرخواهی و الخ می‌زنند (بخوانید به گه خوردن افتادن). یکی نیست از این گدازاده‌های مسلمان بپرسد چطور است که دنیای مرفه اروپا برای گشنه گداهایی مثل شما خوب است، ولی همین که پای ساختارهای اساس برپایی این کشورها به پیش می آید بدرد شما نمی‌خورد؟ و در حقیقت آمده‌اید اینجا تا به این کشورها هم مثل کشورهای عقب افتاده خودتان برینید و بروید!؟
اروپایی بی خبر از همه جا هم غافل از اینکه اگر در مقابل مسلمان زبون عقب نشینی کردی تا تو را نابود نکنند دست بردار نیستند.
چیزی را که حضرات اروپایی نمی‌دانند این است که در مقابل اسلام یا باید با زور شمشیر جنگید تا این حرامزادگان زاده محمد عقب نشینی کنند یا باید مثل دوران محمد پاپتی خراج داد یا کشته شد.
از همه جالب تر آقای کلینتن هم زر یامف زده‌اند و بر اساس این خبر، ترسیم کاریکاتور مربوطه را محکوم فرموده‌اند (یعنی آزادی بیان غربی ها به گوزی بیشتر بند نیست)
کل ماجرا را از این آدرس به زبان نروژی بخوانید
این قسمت قرار بود مقدمه باشد دیدم مطلب زیتون بیشتر برای مقدمه به دل می‌چسبد.
یک کسی رفته روی گوگل جستجو کرده (کاریکاتور موهن روزنامه دانمارکی) سر از وبلاگ من دراورده دیدم نباید ملت ایران را از این کاریکاتورها محروم کرد بهمین خاطر با هزار و یک مکافات روی نت این کاریکاتورها را برایتان پیدا کردم و در این آدرس همه را به امت همیشه در صحنه تقدیم می‌کنم.
—————————–
کاریکاتور از این آدرس
http://www.faithfreedom.org/Gallery/28.htm
آدرسهایی در باره همین موضوع:
http://www.bt.no/meninger/kommentar/article235588.ece
http://www.dagbladet.no/nyheter/2006/01/26/455939.html
http://www.rights.no/islam_gen/hrs_25.20_081205_110.htm

نوشته: در ساعت: 7:31 pm در بخش: نقد اسلام

15 پیام  |           

15 پیام به “وقتی مسلمانان کون گشاد گه زیادی می‌خورند”

 1. sh says:

  hosen agha damet garm

 2. شميده says:

  خسن آقا جون سلام…مي خواستم راجع اون مؤسسه آل البيت تو قم يه كم اطلاعات به ت بدم…يه سرور مخصوص به خودش از امريكا داره…طلاب و دانشجوهاي اسلامي توش كار ميكنن…و از همه مهم تر مربوط ميشه به آيت الله سيستاني…حالا چي كار با تو دارن؟…نمي دونم

 3. مرسی شمیده جان بخاطر اطلاعاتی که دادی.
  اینکه آقایان علما از جان حقیر چه می خواهند بر کسی پوشیده نیست.
  اگر کسی نوشته های مرا خوانده باشد می داند که روزی نیست که به اسلام بند نکنم به مراتب بدتر از این کاریکاتورهای بی خطر همین مساله باعث شده که آقایان سعی می کنند ببینند می توانند به طریقی مار پیدا کنند یا نه حرف دیگری گمان نمی کنم داشته باشند

 4. زیتون says:

  این پدرسوخته‌ها هر کاری خودشون بکنن خوبه و کارای دیگران بد.
  عیب نداره. باعث شدن این کاریکاتورها معروف بشن و همه‌ی مردم دنیا ببینن. اگه سروصدا نمی‌کردن ممکن بود فقط بیست‌سی هزار نفر ببینن. حالا عالمگیر شد:)
  یادم رفت تو وبلاگم بنویسم که اون آقا موشه‌ تو سریال برره آخرش نخود پرید حلقش و خفه‌شد و مردم شادی کردن. خیلی سخیف بود این قسمتش!

 5. بخوان که هم آوايت مرغ سحر
  ديريست با ناله خون چکان
  به ديواره سترگ شب خنجر کشيد
  و با فريادي ازخشم وکين
  اين خيل مشتاقان شب زده را
  در کوچه باغ مردمان بي چيز
  با عصايي ازمسلسل طغيان
  با کوله باري از مطاع آزادي
  در پگاه خونين خشم کودکان به حرکت آوريد
  از مرگ هراسي نيست
  اما مردن…
  مردن در اتاقي سرد دردناک است
  دوست دارم لحظه مردن خون سرخ رگهايمبر سنگفرش خيابان آزادي را رقم زند.سری به من بزن شاید حرف مشترکی باشد با تبادل لینک موافقی؟

 6. حُسن آقا سلام
  با تشکر فراوان از محبت شما همشهری عزیز، اولا مرحمتی اجرا نشد و فعلا روی چیز دیگری کار میکنم. ثانیا در مورد کاریکاتور ها شعر مختصر و مفیدی یادم آمد که:
  دشمن دانا بلندت میکند
  بر زمینت میزند نادان دوست
  این آغایان همه باور ها و مذاهب و فرقه ها را به مسخره گرفته اند و اهل آن ادیان را حیوانات میدانند!
  از آنجا که تا نوک دماغ خود را بیشتر نمی بینند ، ادعای همه چیز میکنند حتی خدا را هم نماینده خود در آسمان میدانند.

 7. mahmoud says:

  ridam be ghabret

 8. adam mamoli says:

  دوست عزیز نمیدام پدر و مادر خودت بهایی ، کلیمی و به کدام ائین و مذهبند اما بهتر است که زبان به فحاشی هرزه گویی برای هیچ آیینی نگشاییم قدر ومنزلت آیین ها وپدران ومادران را بدانیم وبدانیم که زبان هرزه گو راه به جایی نمی برد
  ———————–
  پاسخ
  دوست عزیز این احترام باید دوطرفه باشد. تا آنجایی که حتما خودتان هم آگاهی دارید به جمهوری اسلامی می گویند جمهوری سکس اسلامی دلیل این نام هم همان نوع برخورد حکومت گران با ملت است.
  مسلمانان و بخصوص ملاهای خودمان به هرکس بغییر از مسلمانان نجس می گویند می دانید که واژه نجس در زبان فارسی بدترین واژه ایست که شما می توانید برای یک انسان استفاده کنید.
  پس می بینید که خود مسلمین از چه زبانی برای خطاب قرار دادن غیر مسلمانان بکار می برند.
  همین نوع نگرش به دیگر انسانها به من و شما و همه این حق را می دهد تا با همان زبان مسلمانان را خطاب قرار بدهیم.
  البته همه می دانند که این برخورد شامل آنهایی که از این نوع برخورد با دیگران استفاده نمی‌کنند نمی‌شود .

 9. سرهنگ صادق حمايت says:

  درود بر شرفت حُسن آقا. می دانم این کامنت زیادی به موضوع صحبت ربطی ندارد ولی این روزها حالم بد است خواستم خودم را خالی کنم.
  اول از بلایی که سر دختر بچه های سلیمی ( شرکت واحد) آوردند و همگی حتما صدایشان را شنیده اند قبلا از آنهم دکتر رویا طلوعی که حتی نمی تواند از بلاهایی که بر سرش آورده اند به تشریح سخن بگوید و حالا هم دخترک طنز نویس الهام افروتن در بندر عباس که به خاطر نوشته هایش در مورد خمینی ُکسکش و ایل و تبارش (البته از قراری نوشته ف.م.سخن می باشد؟؟؟) در جلادخانه های اسلام ناب محمدی زیر شکنجه های قرون وسطایی دارد جان می دهد….فکرش بکن در یک همچین شرایطی بعد به یک مهمانی بروی و یک جنده خانم لچک به سر در کانادا!!! بگوید خمینی بد نبود!!! اگر اهمیتی نداشت که دور و بری ها بگویند سرهنگ به کل از مخ آزاد شده است حداقل کاری که می خواستم بکنم فحش خواهر و مادر غلیظ به خمینی بود!!! واقعا باید به اسلام و مسلمانی رید!!! باید به خدا رید!! باید به قرآن رید!!!
  خطاب به کامنت آدم معمولی: به طور خيلی خلاصه من مادر محمد را گاييدم که اين اسلام را اختراع کرد!! اون علی امام اولتان را از کون بايد پاره کرد که در حکومت عدلش دختر ۲ ساله را اسپری فلفل می زنند!!

 10. فرهاد says:

  خسن آقا جان ، نه فقط این مطلب که از هر راهی که برویم به وبلاگ جنابعالی میرسیم ، گویا همه ی راهها نه به رم و نه به قم ، بلکه به خسن آقا ختم میشود !!!
  ———————
  پاسخ:
  خوب آخه بناست من از این به بعد بشوم امام پانزدهم!!!
  خُسن آقا

 11. آرمان says:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  در مورد شعار «احترام به عقاید», بنده فتوی های زیادی دادم. یک فتوی جدید هم میدم که امیدوارم مورد استفاده طلاب قرار گیرد:
  ای برادران اهل بیت (مسلمان, مسیحی, بهایی, هوتویی, یهودی و بت پرستان) ! در جهان امروز به علت آنکه 70 درصد مردم جهان خرافاتی هستند, نمیتوان بطور آشکار و تابلو در مورد خرافات صحبت کرد. اگر تمام حقایق را در مورد این دلالان خدا در رادیو تلویزیون گفت, مردم جهان شورش کرده و جهان مختل میشود (و شاید مهدی هم بیاید). بنابراین باید این خرافات را با سیاست و حساب شده عنوان کرد بدون آنکه باعث مشکلات بیشتر شد.
  در همه جوامع متمدن عنوان میشود که “باید به عقاید احترام گذاشت”. ولی اگر کمی عقل داشته باشیم میدانیم که این جمله ناقص است. برای رد آن یک مثال میزنم:
  فرض کنید کسی “عقیده” دارد که باید دختر شما را بکشد ! آیا میتوان برای این عقیده احترام قائل شد ؟ مثال دوم:
  بن لادن عقیده دارد که “آمریکا باید نابود شود” احمدی نژاد عقیده دارد که “اسرائیل باید محو بشود” جنتی اعتقاد دارد که “4 میلیارد غیر مسلمان حیوانان فاسد هستند”.
  خوب ! هنوز هم کسی هست که فکر کند که باید به تمامی عقاید احترام گذاشت ؟ پس هر که بگوید باید به تمامی عقاید احترام گذاشت دروغ میگوید.
  شاید بتوان گفت: “باید تا آنجا که ممکن است به عقاید احترام گذاشت”.
  ———————
  مطلب بعدی در مورد “احترام”, “نقد” و “توهین” است. تمام این کلامات نسبی هستند و هر کس بخواهد آنها را محدود کند و یا مرزی مشخص برای آن بگذارد, یک فریب کار است.
  مثال: آیا اگر کسی دروغ بگوید و من به او بگویم “دروغگو”, آیا این بی احترامی, نقد ویا توهین است ؟ در حقیقت هر سه تای آنهاست. بسته به آن است که چه جوری به آن نگاه کنیم و یا به چه کسی و در کجا بگوییم.
  خوب یک عاقل میپرسد: پس تکلیف چیست ؟
  *** تکلیف اینست حقایق را با توجه به اوضاع و شرایط به نحو احسنت گفت ***
  ————————–
  نتیجه گیری:
  فرض کنیم آزاد اندیشان معتقدند که نحوه زندگی و دستورات محمد باعث 90 درصد عملیات تروریستی اخیر است.
  خوب حالا ما چگونه این حقیقت (از لحاظ خودمان) را بگوییم که مریدان فریب خورده ایشان بهشان بر نخورد ؟!
  آیا اگر محمد برای ایشان بت و مقدس است دلیل بر این میشود که ما حقیقت را کتمان کنیم ؟ اگر بله که حقیقت تا ابد در پشت پرده حماقت باقی میماند.
  آیا راهی است که افشا و نقد کرد و توهین هم انجام نداد ؟ اگر کسی بگوید بله من با یک مثال میزنم تو سرش.
  مسئله دوم اینست که آیا با بن لادن باید با سلاح فیزیکی جنگ سطحی داشت و یا باید تفکر او را ریشه ای سوزاند ؟
  مسئله آخر: اگر بلاگستان نتواند خرافات را نقد کند باید درش را گل گرفت.

 12. اسامه says:

  آقاي حسن آقا; مگر مسلمانان در كوس ننه جنابعالي گذاشته اند كه اين قدر از آنها نفرت داري ؟
  پاسخ:
  خیر مسلمان، دهان شما را بوسیده اند که چنین فاضلابی شده.
  درضمن شما که این همه ارادت به مسلمین دارید چرا برنمی‌گردید توی همون خراب شده‌ای که پر از مسلمونه؟
  چرا اومدید از کون آلمانا دارید نوش جان می‌کنید؟
  چقدر انسان باید در خریت مطلق باشه که اسم خودشو بزاره اسامه
  امضا خُسن آقا

 13. آرمان says:

  این اسامه ظاهراً اسپرم آلمانی بن لادن است.

 14. maryam says:

  برات متا سفم که به چنین عقب مانگی افتادی بعد از 124بیا مبر هنوز هم انسانهای نادانی مثل تو وجود دارند به نظر من خدا تورو به حاله خودت رهات کرده که هر چی دلت می خواد از اسلام تنفر بیدا کنی اما من از خدا می خوام به تو لذت مسلملن شدنو هم مانند من عطا کنه بیش از این هم خواهرانه می گم بار گنا هان تو بیشتر نکن به فحش دادن به خدا و رسول خداو ولی خدا اینقدر راحت نیست که مثل نقا نبات در وبلاگت گذاشتی
  در مورده طنزه برره هم چنین طرز فکری در مورد اون قسمت نشئه گرفته از ذهنیات فاسد و بچه گانه وزد مذهبی شماستسعی کن نیمه بر رو ببینی و با شایعه براکنی کذب و عدو اطلاعات کافی هیچ وقت در مورده چیزی بد فکر نکنی چون به ضررته اسلام به همه دین ها و بیامبران احترام می زاره چون اونها فرستاده ورسول خداوند بلند مرتبه هستند

 15. كير خر says:

  كير خر

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر