Jan 14 2006

حاصل عمر ما!

نوشته:     :::       12 پیام

سال 57 اگر به کسی می‌گفتی این انقلابی را که داریم پی‌ریزی می‌کنیم به اینجا ختم خواهد شد، می‌گفتیم طرف یا ساواکی است یا مجنون.
نسل جدید که پس از انقلاب به دنیا آمده حق دارد اگر حرف‌ها و حدیث‌های زیبای فداکاری‌ها و جانفشانی‌های آنهایی که برای این انقلاب جان‌فشانی کردند را باور نکند.
آنهایی که بودند و هنوز هستند بهتر می‌دانند که آنچه ما می‌خواستیم با آنچه امروز ثمره مغز بیمار عده‌ای ملای قرون وسطایی است از زمین تا آسمان فاصله داشت.
اینکه چه مغز بیماری چنین طرحی را برای آینده ما تدارک دیده بود را تاریخ پیدا خواهد کرد واژگان و جملات از تحلیل چنین بیماریی عاجزاند، باید این مهم را به تاریخ سپرد که خود بهترین داور است.
در وصف این انقلاب بیمار گونه همین بس که پس از 27 سال عمر، یکی از ثمرات‌اش راه اندازی خبرگزاری مواد مخدر ایران (ایدنا) است.
چه می‌تواند گفت یا نوشت بجز نگاهی و زهرخندی از روی درد، دردی از درون، دردی به بزرگی تاریخ ایران زمین.

نوشته: در ساعت: 8:40 am در بخش: اجتماعی

12 پیام  |           

12 پیام به “حاصل عمر ما!”

 1. باش تا صبح دولتت بدمد
  هنوز این هم آمار دقیق نیست درد خیلی بزرگتر و گسترده تر از اینهاست.
  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی بافورو گرم نگهدار

 2. خسن آقا عزيز، پس از خواندن اين نوشته نا خود آگاه آهي عميق کشيدم و بياد آوردم آنزمان را که مردم چگونه گُر گرفته بودند و ترو خشک را باهم مي سوزاندند وجرأت نميکردي حتا به دوستت بگويي اين ره که تو مي روي به تر کستان است. احتياج به امداد غيبي نبود تا آدم بداند مملکت که بدست آخوند بيفتد چه خواهد شد. من نيز مثل خيلي ها آن زمان در تعجب که خدايا بي شعوري تا اين حد ؟ حماقت تا اين درجه ؟ وگفتم خدا حافظ ايران ! خسن آقا داغ دلم را تازه کردي

 3. puya says:

  حسن آقای عزیز ! عمق فاجعه ، بیشتر از ایناست . اعتیاد ، تنها یک گوشه شه . روزت خوش !

 4. جالب است با وجود این همه بدبختی در داخل کشور اینها باز هم ادعای اداره جهان را میکنند.

 5. والد بمانعلی says:

  توی اینهمه مواد مخدر ما که به ریخت نکبت این شیخ نورالدین محمود اه اهی نژاد معتاد شده ایم، امشب توی بی بی سی با ریش پشموارش، با کف اسلامی گوشه لبش و بخصوص با کاپشن جلپاره اش از تمدن ایران سخن می گفت و اینکه از هیشگی نمیترسه! این جلمبر حیف نان دنیا رو با کالبد پاکان دلاوری که قرمساقان دیگر در اوین بی جان کرده بودند و او بهشان تیر خلاص میزد عوضی گرفته.

 6. والد جان کجاشو دیدی برو قیاف اون جاکش دیگه رو ببین توی CNN . لاریجانی با امانپور توی سی ان ان توی صندلی های کاخ شاه سابق نشسته چنان چُس و فس در می کنه که گاهی اوقات امانپور دماغشو نازک می کنه تا از ورود بوی گند چس آقا وارد دماغش نشه
  این هم آدرس، کنار صفحه اون پاین دست راست، متاسفنه آدرس مستقیم نداره:
  http://www.cnn.com/2006/WORLD/meast/01/14/iran.nuclear/index.html

 7. Habib says:

  چطور ممکنه که باور نکنم؟با اون اسنادی که من ديدم…

 8. landlady says:

  حسن آقا جان مگه از آخوندها انتظار دیگه ای هم داشتید. مگه تو انقلاب 57 همه دنبال خمینی نرفتند تا اسلام رو از خطر نجات بدند و ایران رو نابود کنند؟؟؟

 9. آتش says:

  واسه همین در انقلاب بعدی نباید کورکورانه و از روی احساسات هر حرکتی را تایید کنیم..

 10. atash says:

  vase hamin ham dar enghelabe badi nabayad har harkati ro kor koraneh ghabool konim

 11. سلام خُسن آقا
  ميگند : خشونت و دروغ بُن مايه های اسلام است !
  بنابراين بدبختی ، فقر ، مُعتادی و بيچارگی هم ميشه که از پشتوانه های اسلام باشه ….
  از ماست که بر ماست !

 12. کیانوش says:

  ایـنها هـمه نـتیجه بی خـردی بزرگان اون زمان استکه فـکر می کـردنـد”شـاه بره، هـرکی بیاد از ایـن بـهـتر میـشه”.. حالا هـم حـتی یـکیشـون حاضر نیسـت زیر بار اشـتباهاتش بـره و بـگه که نـادون بـوده!!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی