Dec 31 2005

یک شرکت هرمی در خدمت مبارزه با سانسور

نوشته:     :::       9 پیام

چند ماه پیش مطلبی در باره شرکت‌های هرمی نوشتم در آن نوشته این نوع شرکت‌ها را نوعی دزدی و کلاشی معرفی کردم. امروز در خبری خواندم که گویا عده‌ای یک نوع جدید از شرکت‌های هرمی را در ایران راه اندازی کرده‌اند که باید به قدرت خلاقیت این افراد آفرین گفت. این نوع جدید شرکت هرمی نه تنها دزدی و کلاشی نیست که برعکس باعث شکستن سیستم فیلترینگ در ایران خواهد شد. اصل خبر را بخوانید و خود قضاوت کنید:
خريد و فروش كارت هاى فيلترشكن با ساختار هرمى
فارس: با وجود اعلام ممنوعيت فعاليت شركت هاى هرمى در كشور توسل به بازاريابى به اين شيوه همچنان در مورد برخى كالاها در جامعه وجود دارد. تازه ترين نمونه از اين نوع بازاريابى ها در مورد كارت فيلترشكنى است كه قادر است به راحتى فيلترينگ موجود در ايران را دور بزند . اين كارت هاى فيلترشكن كه با نام my card از خارج وارد ايران شده است هم اكنون به قيمت نازل در سطح كشور به فروش مى رسد و افرادى كه از اين كارت استفاده مى كنند مى توانند با جذب مشترى با ساختار هرمى پورسانت دريافت كنند. اين كارت ها به قيمت ۱۰ هزار تومان در ماه به همراه راهنماى فارسى نصب در رايانه در حال خريد و فروش است و مطابق راهنماى اين كارت فرد خريدار در صورت جذب زير مجموعه با ساختار هرمى مى تواند از پورسانتى كه به صورت تخفيف در خريد كارت محاسبه مى شود برخوردار شود. در راهنماى اين كارت ها كه به زبان فارسى است ۲ آدرس پست الكترونيكى در تهران و اصفهان جهت سفارش كارت درج شده است. اين كارت ها قابليت عبور از فيلتر را به كاربر داده و در راهنماى آن ذكر شده كه كاربر از كشورى غير از ايران به اينترنت دسترسى خواهد يافت. شركت فروشنده اين كارت ها نشانى اينترنتى خود را نيز در راهنماى فارسى قيد كرده است.
تبریک سال نو
سالی دیگر از نوع مسیحی آن هم گذشت و ما هنوز اندر خم یک کوچه‌ایم!
سال نو مبارک باد

نوشته: در ساعت: 11:06 am در بخش: کامپیوتر و اینترنت

9 پیام  |           

9 پیام به “یک شرکت هرمی در خدمت مبارزه با سانسور”

 1. کیانوش says:

  خـــبر خــیلی خــوبی بـود خـســن آقا جـان
  میـگـم که مـا خـارج نـشـینان بـــی درد مـیـتونیـم در راه کـمـکی بـکـنیـم؟؟

 2. من که از اول گفته بودم فیلترینگ سایتهای اینترنتی باعث پیدایش تکنیکهای تازه و دور زدن آن میشود. فقط در این بین پولهای کلانی از بیت المال این مملکت به جیب شرکتهای خارجی میرود.
  این شرکتها به دولت نرم افزار فیلترینگ میفروشند و به مردم کارتهای عبور از فیلتر. مجددا باز به دولت نرم افزار قوی تری میفروشند و به مردم تکنیک بهتر و همینطور…. یعنی تا همچین دولت احمقی ما داریم نان این شرکتها توی روغن است

 3. دوستان عزيز و هموطنان گرامي
  دلارا دختر 19 ساله ايراني كه هنگام جرمي كه به او وصله شده فقط 17 سال داشت محكوم به اعدام شده است. تا كي ما مي خواهيم هر چه كه اين دم و دستگاه فاسد و پر از رشوه و فاقد صلاحيت رژيم اسلامي به ما مي گويد باور كنيم؟ شما چطور مي توانيد رژيمي كه خود ميدانيد تا چه اندازه فاقد صلاحيت در هر مورد است را در مورد حكم دادگاه هايش كه از بيخ فاسدند را بدون كمترين اعتراضي قبول كنيد؟ خواران و برادران و دوستان و هموطنان ما را به راحتي به قتل مي رسانند وما هيچ نمي گوييم. بياييد تا اين دستگاه رعب و وحشت رژيم را با حمايت و فشار هاي بين المللي از كار بياندازيم تا با ترس كمتري بتوانيم در مقابل اين رژيم فساد و ضد زن و ضد جوان و ضد بشري بايستيم و مقاومت كنيم.
  دوستان اين شايد براي شما كه بسياري از اين گونه اعدام ها را ديده ايد و يا در موردش خوانده ايد يكي ديگر باشد و فردا همه بكار خويش برويد واين يكي هم بد ست فراموشي سپرده شود. اما وجدان خود را چه گونه مي خواهيد آرامش دهيد وقتي مي دانيد كه اين رژيم هموطنان ما را هرگاه كه بخواهد به راحتي جرم هاي بي پايه و بي اساس به آنها مي بندد و به قتل مي رساند؟
  پس بياييد و از اين به بعد در مقابل حكم هاي اعدام هموطنانمان ولو اينكه به حكم فاقد صلاحيت رژيم مجرم شناخته شوند اعتراض كنيم.
  لطفآ متني را در اين مورد در وبلاگتان قرار دهيد و مرا آگاه كنيد تابا يك حمايت گسترده در اين رابطه براي نجات جان دلاراي احتمالآ بيگناه قدمي مثبت بداشته باشيم. من متني را به انگليسي نوشته ام كه شما- اگر مي خواهيد- مي توانيد در وبلاگتان قرار بدهيد.
  موفق باشيد
  دوستار شما و دوستار حقوق بشر
  اردشير
  Delaraa Darabi, a 19 year young Iranian girl, is sentenced to death by hanging by the Islamic regime’s incompetent courts. She was only 17 at the time of her alleged crime. However, her conviction may well be unsafe and doubtful as at the time, she was led to believe, by her boyfriend and an accomplice, that if she falsely confessed to the killing she would not be sentenced to death as she was under aged and they would both escape the death penalty. We appeal to the international organisations around the globe to intervene to stop this illegal state killing of Delaraa and at least demand a proper retrial of her case in which the entire evidence against her can be properly scrutinised by an experienced advocate and in the event of her being found guilty beyond reasonable doubt, her sentence be replaced with a lesser punishment. Needless to say that the death penalty against persons who committed their crime when under 18 is against the United Nations International Convention on the Rights of the Child. Iran signed that convention nearly 14 years ago and has ratified it.

 4. سيروس says:

  خسن آقا جان
  من فکر ميکنم به اين موضوع بايد خيلی با احتياط بر خورد کرد. به خصوص به خاطر حساسيت مطلب…
  اميدوارم اين موضوع هم چنين باشد که ما می بينيم و دلمان ميخواهد باشد. اما متاسفانه ما گاهی بخش حساسی از واقعيت را نمی بينيم و از آن بدتر اينکه اغلب همان را می بينين و به گونه ای می بينيم که دلمان ميخواهد ببينيم.
  امروز با اين رژيم دارند کسانی همکاری ميکنند که هيچ اعتقادی به خدا و پيغمبر و رسول ندارند و اگر چه در بی شرف بودن هيچ کم و کسری از آخوند خر ندارند خودشان نه تنها خر نيستند بلکه بسيار زيرک و موذی هستند. در واقع اينها هستند که بقای اين رژيم را تا به حال تضمين کرده اند. رژيم هم اگرچه بی دينی ايشان را خوب ميداند باز هم کون ناقابل خود را مخلصانه به ايشان تعارف ميکند و ايشان هم ممنونانه او را می گايند.
  خر با وجود شرارتش به خودی خود چندان خطرناک نيست آنچه وی را خطرناک ميکند وصلت وی با روباه است…
  در ضمن سال نو بر همهء دوستان مبارک باد.

 5. سلام خُسن آقا
  بله ! تا بوده و هست اين کشورهای جهان سوم هستند که زير سلطه هستند و استعمار ميشن …. ( همانطور که مُلاجان توضيح داده ) کشور ما هم که ماشاالله درش پُر از نابغه اس !!!
  يه زمانی يادم مياد که در مسکن و شهرسازی کار ميکردم و خلاصه خيابانی را که تازه ساخته بودند و ميخواستند افتتاحش کنن من هم آنجا بودم . سمت راست خيابان فضای سبز و کلی محوطه بود که اين خيابان به اصطلاح ۲ بانده را به خوبی فضا واسش اختصاص بدهند و ۳۰ متريش کنن ولی بر خلاف يکی از باندها خيلی باريکتر از ديگری بود و در آينده مشکل ساز ! ( سيستم شهرسازی در کشور های جهان سوم بدينگونه است که ترافيک زياد باشه و وقت کشی و اتلاف وقت هم در آن زياد )
  مشکل ديگری که بود خيابان را آسفالت کرده بودند ولی از اداره گاز آمده بودند آنجا و ميخواستند شروع به کندن زمين کنن ….. تازه بنا بود بعدش هم از اداره نيرو واسه برق و تير چراغ برق بيايند و حفاری کنن …. و … و …. هزار يه کار نا تموم ديگه ولی خيابان آسفالت شده بايستی افتتاح ميشد !!!
  در آن زمان يادم مياد که از رئيس آرشيو مسکن شهرسازی که تا حدودی هم بر اين پروژه نظارت داشت ، ۲ سوال کردم .
  اولين سوال در مورد عرض اين خيابان بود که چرا اينقدر کم گرفتيد و در آينده مشکل ساز و او پاسخ داد : نيازی نيست ! ( البتّه من پاسخم را به خوبی نگرفتم )
  سوال دوّم من اين بود که چرا برنامه ريزی قبلی نيست که قبل از زير سازی کليه حفاريها واسه گاز و برق و مخابرات و … انجام بشه و بعدآ روسازی اين پروژه که شامل آسفالت و خط کشی از سازمان ترافيک و ….
  ايشان بدينگونه پرسش مرا پاسخ دادند و آن اينکه : اگر همه بخواهند اينجوری کار کنن که کاری ديگه نميمونه و همه بيکار ميشن !!!
  ولی در پاسخ دوّم که خيلی کاملتر بود پاسخ سوال اوّلم را هم گرفتم .
  هيچی ، چند وقت بعدش مرا هم از اين اُرگان اخراج کردند که چرا با جماعت همرنگ نميشی .
  آره ، خُسن آقا عزيز امروز اينترنت را فيلتر ميکنن و فردا کارت عبور از فيلتر ميدند بيرون و پس فردا باز يه زهرمار ديگه ميسازن و پس تر فردا پادزهر آن زهرمار را به مردم ميفروشن ….
  راستی سال نو هم مبارک باد

 6. آرمان says:

  خیلی جالبه ! مجلسی که لیست نمایندگانش را امام زمان امضا کرده بود و قرار بود فساد اقصتادی کشور را از بین ببرد, نمایندگانش بجان هم افتاده اند و فساد اقتصادی همدیگر را لو میدهند !
  هر چه بگندد نمکش میزنند…وای بروزی که بگندد نمک !

 7. آرمان says:

  سال نو میلادی (Gregorian) مبارک

 8. گیسو says:

  سال نو شما هم مبارک
  با بهترین آرزوها

 9. afshin says:

  سلام حسن آقا مرسي از خبري که دادي چطور ميشه اين کارت رو خريد؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی