Dec 22 2005

ملک عبدالله امدی ننه مرده رو کنف کرد!

نوشته:     :::       5 پیام

پ.ن.: با عرض پوزش، داشتم سرور را عوض می‌کردم به همین خاطر وبلاگ یکی دو ساعت در دسترس نبود
در خبرها آمده بود که پادشاه عربستان، همونی که امدی خودمان ادعا کرده بود که دستش را گرفته و خلاصه کلی لاس دیپلماتیک باهاش زده بود، نامه اعتراض آمیزی به سفارت ایران فرستاده و از حرکات جلف امدی نژاد در عربستان شکایت کرده. از همه خنده دارتر اینه که آقای پادشاه عربستان به امدی ما گوشه زده و گفته مردک اگر خودت بلد نیستی دیپلوماتیک رفتار و گفتار کنی برو از هاشمی رسمنجانی بپرس تا یادت بده!!!
جل الخالق این نمونه‌اش را دیگه ما ندیده بودیم! خدا می‌دونه هاشمی چه مقدار دلار به این ملک عبدالله باج داده که حاضر شده چنین نامه‌ای رو بنویسد تا هم امدی رو کنف کنه و هم هاشمی را یک کمی چوبکاری کنه.
این رفتار پادشه عربستان هم خودش یک نوع پروتُکل عربی است که بیا و ببین.
یکی باید به این پادشاه بگه آخه مردک این امدی بدبخت این روزها هر کس و ناکسی که از راه می‌رسه مثل این بچه‌های ننه مرده یک توسری بهش می‌زنه، تو که اونجا توی عربستان اون جوری امدی رو تحویل گرفتی!! دیگه چرا اینجوری میزنی تو ذوق این بدبخت ننه مرده!؟ (البته دروغ چرا تا قبر آ آ آ ، ما که خودمون با چشمان خودمون ندیدیم که اونجا توی عربستان نبودیم که بدونیم که این چاخان‌هایی رو که امدی گفته راست باشه یا دروغ)
البته رادیو فردا این خبر رو از قول (روز) نوشته و همونطوری که می‌دونید دُم روز هم از طریق آقای نبوی و بهنود و شرکا از طریق بلژیک و لندن به دُم آقای رسمنجانی وصل هست و اینکه توی این ماجرا یک مقداری بوی سیاسی بازی میاد حرفی درش نیست، خلاصه این خبر رو باید با احتیاط با انبر گرفت ممکنه همین روزه‌ها گندش در بیاد. دروغ چرا شاید هم این‌ها همه‌اش از پشت پرده سیاسی بازی هاشمی و لاس زدن‌های او با آمریکا سرچشمه گرفته باشه و دارند پشت پرده با آمریکا ماچ و بوس می کنن و قرارداد می‌بندد و قرار است از این طریق دُم این بدبخت ننه مرده امدی رو به زیر بکشن و حاج آقا هاشمی رو به سر قدرت بزارن، عاقلان دانند.
اصلا خودتون برید بخونید ببینید رادیو آمریکا هم با چه آب و روغنی داره این بیچاره امدی ما رو سنگ روی یخ می‌کنه.

نوشته: در ساعت: 1:48 am در بخش: طنز

5 پیام  |           

5 پیام به “ملک عبدالله امدی ننه مرده رو کنف کرد!”

 1. maman isan says:

  HASSAN AGHA DASTAM BE DAMANET DASTOOR MOOSAKAT NEMYAD BALA.
  آدرسی که کنار صفحه بود اشتباه نوشته شده بود. به این آدرس مراجعه کنید:
  http://chenchene.blogspot.com/2005/10/moussaka.html

 2. آرمان says:

  این قدیسین که فیلم تابلو هم منکر میشوند, خواهند گفت که: “بعله ! اینها توطئه آمریکاست ! خبر رو جعل کردند که اسلام را نابود کنند ! احمقی نژاد اصلاً به عربستان سفر نکرد !”

 3. landlady says:

  لابد از فردا حاج آقا کلاسهای فشرده اداب اجتماعی- سیاسی برای حضرات دایر میکنند اونم تضمیی. واقعا مسخره است. خوبه اخبار ایران کلا داره فکاهی میشه.

 4. لطفا از اين کمپین حمایت کنید. کودکان این قربانیان جامعه چشم به حمایت ما دوخته اند

 5. سلام حسن آقوی گل گلاب، کار ما ببین به کجا کشیده که شیخ عبدالله هم صداش در آمده.
  یه ضرب المثل خودمونی میگه: اونی که بما نر…. بود کلاغ ک…. دریده بود.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر