Nov 30 2005

اول واق واق سگ بود بعد واق واق رئیس جمهور و حالا واق واق روزنامه‌ها

نوشته:     :::       15 پیام

می‌دونید آدم ایرونی نمی‌دونه باید در این روزگار گریه کنه یا بخنده! شاید باید برای اوضاع مخصوص ما ایرونی‌ها یک احساس به احساس‌های موجود در بشر افزوده شود. آره درست خوندید باید دنیا و زندگی رو برای ما ایرونی‌ها به شکلی دیگر طراحی و تعریف کرد.
اول داستان سگی بود که به حرم امام رضا پناه برده بود! برای چی!؟ من چمی دونم، خدای احمدی نژاد باید پاسخگو باشه نه من، به من چه! این که می‌نویسم امام رضا امر برتان مشتبه نشه ها! این یارو امام من نیست ها! خُسن آقا به این اراجیف اعتقادی نداره، فقط خواستم برای اینکه مشکلی به مشکلات ملت بیچاره ایران نیفزایم از همان واژه‌ها و معیارهای شناخته شده استفاده کنم. یا به قول معروف در مثل مناقشه نیست.
داشتم می‌گفتم، اول سگ به امام رضا پناه می‌بره، بعد در مرحله بعدی رئیس جمهور به دنیای تخیل پناه می‌بره، یا همان حالتی که ایشان داخل نور می‌شود و الخ. نخند آقا! گریه کن! این وضع گریه داره نه خنده! یا شاید باید هرچه زودتر دست به کار شد و یک احساس دیگر برای خودمان تعریف کنیم تا بتونیم در این حالاتی که در چنین شرایطی به ما ایرونی‌ها دست می‌ده به اون حالت دچار شیم! چون در چنین شرایطی گریه آور نه خنده مجاز است و نه گریه. هم زمان از خنده به خودمان می‌شاشیم چون این وضع همزمان خنده آور است. برگردم به باقی ماجرا تا قطار من هم از خط خارج نشده. می‌گفتم: اول سگ به حرم پناه می‌بره، بعد رئیس جمهور به نور پناه می‌برد (ببخشید منظورم تخیل بود) و حالا دو روزنامه همراه با دو روزنامه نگار با هم در افتاده‌اند که آیا سگ به حرم رفته یا نرفته! یکی می‌گه سگ به حرم نرفته و این کار اینگلیساست اون یکی می‌گه، جیش داری سگ به حرم رفته و حتی نماز میت هم خونده! زکی! حالا که همچین شد من با استفاده از تخیل خودم بجای سگ رئیس جمهور را می‌فرستم برود حرم چه فرقی می کنه سگ بره حرم یا رئیس جمهوری تازه با این کار نه سیخ می‌سوزه نه کباب! خوشتان آمد!؟
راستی چی شد؟ عجب خرتوخری شد به خدا! این خدایی که نوشتم خدای این احمق‌ها هست ها یک وقت خیال برتان ندارد ها! چون خُسن آقا به این کس شعرها باور نداره. آدم باید مشنگ باشه که این جفنگیات را بپذیره، مگه نه؟

نوشته: در ساعت: 1:57 am در بخش: طنز

15 پیام  |           

15 پیام به “اول واق واق سگ بود بعد واق واق رئیس جمهور و حالا واق واق روزنامه‌ها”

 1. nana says:

  حسن آقای گرامی
  بابا اسم روزنامه نويس را با اسم اين ماموران در ادارات روزنامه با لباس سويل يکی نکن عزيزمن !!!!
  اينان مامورانی هستند که موظف به عمده کردن مباحث
  خرافی !!!! و تحميقی کار خود را انجام ميدهند و حقوق خود را ميگيريد .
  ولی چيزی که باعث خوشحالی ما بايد باشد اين است که ديگر هيچ حقه ای و هيچ خر کردنی در مورد مردم ايران فايده ای ندارد اين مردم هم مردمی از جنس
  روزنامه نگاران نيستند برادر من اين مردم حتی روزنامه نميخوانند اينانند که فردای ايران را رقم ميزنند کمی صبر کن به حرف نانا گوش کن !!!!!!!! نانا

 2. هاله says:

  سلام حسن آقا جان. تا ابله در جهان است مفلس در نمی‌ماند (امروز این دومین باره این ضرب‌المثل مصداق پیدا کرده برام!). وقتی ملت یه همچین اراجیفی رو می‌خورند خوب آقایان باید خیلی خر باشند که سواری نکشند.
  راستی خوب کردی این فیلم الف-نون رو ذخیره کردی، گویا سایت بازتاب برش داشته!

 3. faranak says:

  من فکر ميکنم اگر حيوان فوق بجای سگ خر بود اينقدر مساله مورد بحث واقع نميشد!

 4. کنجکاو says:

  خسن آقا جان!
  گومان نمی کنم که اين جستار روان شناسانه در باره آقای احمدی نژاد چندان درست باشد. اين زبان بسته آدم را ياد داستان های کودکی مان می اندازد که کفتری را پرواز دادند و روی سر حسنی نشست و دختر شاه را گرفت و… داستان به خوبی و خوشی پايان يافت. ما که بچه بوديم و زير کرسی اين داستان ها را گوش می داديم، خوب می دانستيم که اين ها داستان است، اما مَتَل بود و شيرين و ما میخ کوب می شديم (با ميخ کوب امام زنانی يکی نشود). امروز با چشم خودمان می بينيم کفتر ولايت مافيايی هم روی سر يک نوچه دست چندم افتاده و والی (يا گماشته) ولايت اسلام شد…، آيا اين چنين آدمی نبايد گمان ورش بدارد که امام زمانی و نيروی آسمانی بوده که او را کمک کرده به اين جای گاه برسد و ايشان هم دست يار آن آقا شده؟ دست يار آقا هم بايد هاله ايی از نور گِردِ کله اش باشد ديگر! (از بازار گرمی های حکومت هم نگذريم). من که سخن رانی ايشان را ديدم ، می دانم که جو گرفته بوده دَش، می توان ديد تنها چند نفری آن جا مانده بودند و همه رفته بودند، شايد قهوه ايی بنوشند و شايد گپی “اين جهانی” بزنند.
  راستی تا يادم نرفته،بگم، کم تر از اين گپ ها بزن که به دين و خدا باور نداری، فردا، پس فردا برات نامه می نويسند که به دين اسلام “مُشَرَف” شويی!

 5. faranak says:

  جناب کنجکاو
  شما بالاخره کدوم طرفی هستيد؟ والله ما را گيج کرديد.

 6. حسن آقا سلام
  خیمه شب بازی این حضرات را پایانی نیست. شاید هنوز عده ای بیاد بیاورند آن زمانی را که ملای تازه از ماه آسمانی بزمین خاکی بازگشته در جماران فریاد زد: (محمد نتوانست وظیفه اش را انجام دهد … ما آمده ایم که آنرا تکمیل کنیم) و فریاد وااسلاما از عربستان و عراق و مصر و سوریه و حتی همین قم در آمد که: این جمله سب النبی و شک در رسالت پیامبری است و گوینده را مستحق سنگسار و معدوم الدم اعلام نمودند و ….. جارو کشان و بقول اصفهانیها که که ورمالان و بادمجان دور قاب چین ها داشتند از نفس میافتادند مسیله را اینطور حل نمودند که: خرابی از میکروفون ها و بلندگو ها بوده و همه اشتباه شنیده اند. امام سیزدهم فرمودند: منافقین نگذاشتند محمد وظیفه الهیش را به انجام رساند و وظیفه همه پیروان اینست که این بار را به منزل برسانند.
  حالا حکایت سگ و زنجیر عدل بارگاه و روشنایی کنده نیمسوز بهشتی در پشت آقای ا.ن. و سکوت آفات عظام در مورد تحلیل حلول هاله مشهود اطراف ایشان و بالاخره بازی موش و گربه چند کپی کن گزارشات دولتی همگی دنباله همان شامورتی گری ادعاهای امام اسلف است که دست بدست میگردد. اینها همه مستی لذت آور قدرت است.قصه تازه شروع شده و شب دراز و قلند بیدار….
  کجایی مولوی…..
  ساربانا اشتران بین سر بسر قطار مست
  میر مست و خواجه مست و یار مست اغیار مست

 7. کیانوش says:

  دقـیقـاً.. امـا نـه که تـو ایـن کـشور مـشــنـگ کـمـه!!! فـکر میـکـنید اونـها که رفـتن پـای صـندوق آراء کــی هـا بـودن؟؟

 8. jay says:

  با کياونش کاملا موافقم
  گاهی فکر مکينم ٬ خلايق هر چه لايق ٬

 9. jay says:

  با کياونش کاملا موافقم
  گاهی فکر می کنم ٬ خلايق هر چه لايق ٬

 10. atash says:

  بابا توراخدا اين چيزها رو به مردم نچسبونيد و نگيد خلايق هر چه لايق .. روزنا مه هاروازاد بزران ببينيم کی ميره کيهان بخونه .. از همون اول مردم گفتند عيسی به دينش موسی به دينش .. همين مردم بودن که می گفتن دين نداری ازاده باش .. با اين کارها به خيال خودشون می تونن مردم را رنگ کنند

 11. آرمان says:

  اينها همه ميوه حماقت عوام خرافاتی است که متاسفانه اکثريت هستند.

 12. حاج حسن نیای از دستت رفته.بهترین سایت پنج تن ال اب .کس ننه امام حسین

 13. سهند says:

  حسن آقا یه چیز یادت رفت . باید اضافه کنی بعدشم واق واق خودت.

 14. دعوا برسر اين است که سگ نجس است و حرم مطهر!
  کيهان عقيده دارد که چون سگ نجس هست، به خود اجازه ورود به حرم مطهر را نمي دهد و انتخاب اصرار داردکه چرا امکانش هست. حال براي اينکه توافقي بين روزنامه هاشود و نفاق و تفرقه دربين نباشد بايد خاطرنشان کنم که روزانه ده ها هزار گوسفند از شهر ها و روستاهاي ايران و جهان رهسپار زيارت آن حضرت شده و اگر پاي در حرم مطهر گذاشته باشيد به واسطه حضور اين احشام بوي خوش طويله از آن به مشامتان رسيده و مي رسد و مشخص است که هر سگي اين بو را از فرسخها استشمام کرده احساس مسوليت کرده بر حرم وارد گردد.
  لذا بايد ديد که سگي که از درب زنانه وارد شده نر بوده يا ماده چون بلا شک سگي که مسلمان شده و آنهم به مذهب شيعه گرويده مسلما رعايت احکام مخصوص را سرلوحه اعمال خود قرار خواهد داد و گرنه احتمال اينکه آن سگ مامور CIA بوده زياد هست.
  و شايان ذکر است وقتي سالانه ميليونها يابو و گوسفند و …مطابق با اسلوب مهاجرت احشام وحشي در آفريقا عازم زيارت قبر 13 کفتار مي شوند چرا يک سگ هوس زيارت به سر نداشته باشد؟ آخر سگ به کفتار نزديک ترست تا گوسفند و يابو!
  و همانطور که خود مي دانيد مداحان اهل بيت عصمت و طهارت باور دارند که سگ آستان امامان هستند و بالواقع سر آنجام هر کس همان است که آرزويش را دارد فلذا مسلم است که اين سگ يکي از مداحان و روحانيان عاشق آن حضرت بوده که پس از مرگ به تمناي خود رسيده براي عرض ادب خدمت آقا رفته بوده .
  و الله اعلم بالماوقع.
  ومن الله توفيق

 15. ماجراي جالب قبولي دختر خاتمي در دانشگاه را درآدرس زير ببينيد.
  http://www.alxtrj.blogspot.com/2005_11_27_alxtrj_archive.html#113345069067569299

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی