Nov 24 2005

لوله نفت بجای سفره فقرا به حیاط خلوت هاشمی سرازیر شد

نوشته:     :::       5 پیام

آقای احمدی نژاد با شعارهای زیبا و فریبنده (پول نفت سر سفره فقرا) آراء قشر فقیر جامعه ایران را همچنین با کمک تقلب بوسیله نیروهای پارامیلیتاریستی خود به حساب خود واریز کرد. اینکه در پشت پرده چه اتفاقات دیگری افتاد که آقای هاشمی علی‌رغم قدرت بی حد و حسابش نتوانست بر صندلی ریاست جمهوری تکیه بزند را بعدها در کتاب‌های تاریخ خواهیم خواند ولی امروز باید به جعبه جادویی قدرت سیاسی در ایران خیره شویم و فقط از ظاهر آن حدس و گمانه‌هایی بزنیم و امید داشته باشیم که این حدس و گمانه‌ها درست از آب در بیایند.
رای اعتماد ندادن مجلس ولایت فقیه به سومین وزیر نفت دولت احمدی نژاد هم از همان نمونه جادوجنبل‌هایی است که باید سعی کنیم با حدس و گمانه زنی از اتفاقات درون جعبه جادویی حکومتی ایران باخبر شویم.
نواهایی که در چند روز گذشته از داخل این جعبه جادوجنبل بیرون آمده نشان از آن دارد که رهبر فرزانه!! امر انتخاب وزیر نفت را بر عهده مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان گذاشته (البته بطور غیر مستقیم) که صد البته با بالادست بودن مجمع تشخیص مصلحت نظام و در نتیجه رئیس و همه کاره آن، آقای هاشمی رفسنجای حرف آخر را در این زمینه خواهد زد.
دعواها و زد و بندهای پشت پرده در جمهوری اسلامی همگی برسر همین سرمایه‌ها ست که اتفاق می‌افتد در غیر این صورت همان گونه که پیش‌تر هم نوشته بودم آخوندها با هم هیچ دعوایی ندارند هرچه باشد اینها همگی از عشیره بنی هاشم هستند. گروه‌های مافیایی در جمهوری اسلامی همگی بر سر همین منابع ثروت است که با هم درگیر هستند و صد البته همیشه یکی از پدرخوانده‌ها در این نبرد پیروز می‌شود و این بار هم مثل مراتب قبلی خاندان هاشمی بهرمانی به سرکردگی اکبر شاه در این نبرد پیروز میدان است و با تقسیم نفت البته نه بر سر سفره فقرا که بر سر میز مافیای برنده و دسته‌های کوچک و بزرگ مافیایی ادامه خواهد یافت.
در باره ملاها شاید اگر سعدی امروز زنده بود بیت معروف خود را تغییر می‌داد و می‌سرود
بنی هاشم اعضای یک پیکراند      که در آفرینش ز یک گه هر اند

نوشته: در ساعت: 12:53 pm در بخش: دزدی های رژیم

5 پیام  |           

5 پیام به “لوله نفت بجای سفره فقرا به حیاط خلوت هاشمی سرازیر شد”

 1. آفتاب says:

  همین طوره حسن آقا ، ولی ظاهر امر به نظر می رسه تازگی به جون هم افتادن مثل یک دسته گرگ که روی یک طعمه افتادن ویکی که سهم زیادی برده بقیه به جونش می افتن به قیمت تکه تکه کردنش لقمه بزرگ رو از دهنش بیرون می کشن ، حالا حکایت امروز حضرات شده ، دارن دست همدیگرو ، رو می کنن ، امروز خبری خوندم که احمدی نژاد گفته بود دستاورد دوره خاتمی 70میلیارد دلار بدهی به بانکهای خارجی و 3میلیون بیکاره .

 2. nana says:

  دوست گرامی حسن آقا
  جانم برات بگه که به اين جمله ات :
  ((آخوندها با هم هیچ دعوایی ندارند هرچه باشد))
  مخالفم و با قاطعيت معتقدم که هنگامی که برايشان حساب مال و منال روزگار باشد حتی به مادر خود هم رحم نخواهند کرد .
  و همين طمع به گورشان خواهد رساند . نانا

 3. آرمان says:

  سوال: اگر احمقی نژاد همین الان بمیرد چه اتفاقی میافتد ؟ آیا مشکلات حل میشود ؟
  جواب: این عوام به یک گوشکوب دیگر رای میدهند و روز از نو و روزی از نو. میگی نه ؟ از این بابا “کنجکاو” بپرس که به کی رای میده ؟
  اگرچه احمقی نژاد سوژه خوبی برای وقت گذرانی است ولی این گوشکوب در حقیقت نماینده عوام و اکثریت می باشد. پیشنهاد میکنم انتقاداتتان را ریشه ای تر کنید و به جای پرداختن به افراد (که سریع عوض میشوند), به طرز فکر ها معطوف کنید.
  اگر احمقی نژاد مستحق یک سیلی است کسانی که به نظام مافیای ملاها رای دادند (20 میلیون عوام) مستحق صد سیلی هستند. خیلی از کسانی که الان دارند مینویسند هم جزوی از این 20 میلیون عوام شوت هستند.
  برای آنکه “تخم ناامیدی” را نکارم پیشنهاد میکنم به راه حل های “نسبی” و “واقعی” روی بیاورید و از شعار دادن و در خواب و رویا بودن پرهیز کنید.
  اگر جزئیات بیشتر میخواهید لطفا بپرسید,
  آرمان افاده ای
  ——
  در همین زمینه: “جراید: یک سگ در قبر رضا مسلمان شد.”

 4. فرهاد says:

  به رفسنجانی گفتند چگونه مدعی حکمیت بین جناحین هستی ؟ گفت عمامه ام به جناح راست رفته و صورت بی ریشم به جناح چپ … و مابقی هم به رهبر رفته !!! حالا کجاش من نمیدونم

 5. mahdy says:

  badak nabood be khatere port ha mamnoonam.ba tashakor . mahdy

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی