Oct 30 2005

دو نادان

نوشته:     :::       18 پیام

اگر نظر مردم عامه را در باره عقل و شعور یک رئیس جمهور را بپرسی بجز آنها که با او مخالف‌اند اکثرا پاسخ خواهند داد که طرف آدم باهوشی است. اگر بپرسی به چه دلیل؟ یقینا یکی از پاسخ‌ها این خواهد بود که “خوب اگر باهوش نبود به مقام رئیس جمهوری نمی‌رسید”. اینجاست که باید دو نمونه جدید از این موجودات دوپا را به آنها نشان داد و با استدلال به آنها ثابت کرد که رئیس جمهور شدن یک موجود دوپا به این معنی نیست که این موجود موجودی باهوش است.
برای اینکه گمان نکنید که از روی غرض ورزی این مطالب را می‌نویسم اول می‌روم سراغ رئیس جمهور باهوش!! آمریکا آقای جرج دبلیو بوش.
نگاه کنید به کارهایی که این رئیس جمهور باهوش انجام داده و خود قضاوت کنید که آیا او از عقل و هوش کافی برخوردار است یا نه.
آقا بازیچه دست بلر و سیاست‌مداران انگلیسی می‌شود و به عراق حمله می‌کند که مثلا به خیال خودش دسترسی به منابع نفت عراق پیدا کند در اولین حرکت سیاسی پس از اشغال عراق نشان می‌دهد که نه خودش بلکه کل سیستم پالیسی این آقا از عقل و هوش کافی برخوردار نیستند! می‌پرسید به چه دلیل!؟ آخه اگر این طرف هوش و استعداد داشت بجای رفتن به بغداد و حومه می‌رفت نیروهایش را مثل انگلیسی‌ها رند مستقر می‌کرد در آنجایی که نفت هست و دردسر کمتر است. درعوض این انگلیسی‌های مکار که همیشه نشان داده‌اند در سیاست بازی دست شیطان را از پشت می‌بندند (البته اگر شیطان وجود داشته باشد!!) رفته‌اند نیروهای خودشان را مستقر کرده‌اند روی چاه‌های نفت و کنترل مناطق شیعه نشین را در دست گرفته‌اند. از یک طرف شیعیان بخاطر مخالفتی که با صدام داشته‌اند بهتر پذیرای یک دولت خارجی هستند و از طرفی با آگاهی از نفوذ انگلیس بر ملاهای شیعه همیشه کنترل شیعیان برای انگلیسی‌ها آسان تر از کنترل سنی‌ها بوده. آقایان در آن روزهایی که توی مناطق شیعه نشین کشت و کشتار و حرج و مرج برپا بود بلافاصله به بهانه بیماری آیت الله سیستانی او را از منطقه خطر خارج کردند و بعد از اینکه آب از آسیاب افتاد او را برگرداندند سر دکان دستگاه‌اش تا بعدا بتوانند در امور از او سود ببرند. حالا این سیاست را مقایسه کنید با سیاست آقای رئیس جمهور باهوش!! آمریکا. اول مسئولیت حمله به عراق را به گردن خود و ملت‌اش می‌اندازد بعد هم می‌رود درست وسط معرکه کشت و کشتار همان جایی که بجز خون از هیچ چیز دیگر خبری نیست مستقر می‌شود بعد هم مثل لات‌های چاله میدان شروع می‌کند به نسق گرفتن و نفس کش طلبیدن آن هم به عنوان رئیس جمهور یک مملکتی که خودش را ژاندارم دنیا می‌داند، آیا چنین آدمی از عقل و هوش درست و حسابی برخوردار است!؟
اصلا شما نگاه کنید به ژست‌هایی که می‌گیرد. وقتی راه می‌رود انگار یک هندوانه زیر بقل‌اش گذاشته‌اند همچین با دست‌های باز و گشاد گشاد راه می‌رود که گمان می‌کنید طرف از ناف چاله میدان آمده! جل‌الخالق دنیا با چه جانوران زبان نفهمی طرف است!
حالا برویم سراغ آن یکی موجود دوپا، رئیس جمهور محبوب! خودمان را می‌گویم. طرف هنوز سرکار نیامده شروع کرده با همان روشی که اون یکی موجود دوپا نسق می‌گیرد به نسق گرفتن.
تازه حالا بوش جونیور حداقل چندتایی چاقوی ضامن‌دار در جیب دارد این یکی مفلوک که حتی از یک کارد میوه خوری هم بی بهره هست، حالا با تکیه برکدام چاقوی برنده این همه نسق می‌گیرد بر نگارنده روشن نیست.
آقا تصمیم گرفته تا حکومت اسرائیل و آمریکا را از روی زمین بردارد. طرف چنان بی عقل است که نمی‌داند آمریکا که خودش آن را “آمریکای جهان‌خوار” می‌داند و از همه نوع چاقوهای تیز و ضامن‌دار برخوردار است هنوز نتوانسته نسقی را که برای عراق گرفته به مرحله اجرا بگذارد و روزانه دارد عواقب این خریت خود را با کشته شدن سربازانش می‌پردازد حالا این رئیس جمهور بدبخت ما که حتی بلد نیست لباس تن خودش بکند می‌خواهد لشکر بکشد و برود دو کشور تا دندان مسلح دنیا را از روی نقشه جهان حذف کند!
وقتی می‌گویم طرف از عقل سلیم بی بهره است قبول کنید حق دارم.
به چند نمونه از این بی خردی های جدید آقای رئیس جمهور محبوب نگاه کنید تا گوشی دستتان بیاید چه می‌گویم:
راه حل رییس جمهور برای حل بحران بازار سرمایه:اعدام دو- سه نفر، بورس را به حالت عادی بر می‌گرداند
احمدی نژاد: به نیروهای انگلیسی به شدت مشکوک هستیم
محمود احمدی نژاد، ضمن هشدار به سران کشورهای اسلامی، تاکید کرد که اسراییل باید از صفحه روزگار محو شود
احمدی نژاد انتقاد غربی ها را رد کرد
آقا! بعد از اینکه سهراب کشته شده بعد از اینکه اطرافیانش که کمی ضریب هوشیشان بیشتر از اوست به او گفته‌اند که “ای احمقی نژاد این حرفها را نباید زد” آمده و می‌گوید :
حرف‌‏هایم در مورد اسرائیل قدیمی بود، به حرف جدیدم رسانه ملی هم توجه نكرد
یکی نیست به این مردک بگوید خوب احمق چه فرقی می‌کند که حرف هایت قدیمی بود یا جدید اصل مطلب را تو هنوز درک نکرده‌ای که با این اراجیفی که مدام داری بلغور می‌کنی نه تنها گور خودت را می‌کنی بلکه باعث می‌شوی با این اراجیف گور هزاران ایرانی بی گناه را هم بکنی!؟
نگفتم طرف از عقل سلیم بی بهره است!

نوشته: در ساعت: 3:10 pm در بخش: سیاسی

18 پیام  |           

18 پیام به “دو نادان”

 1. کتبالو says:

  طنز تلخ سیاه به این دو تا ریاست جمهوری می گن.

 2. والد بمانعلی says:

  خُسن آقای عزیزم، نقش مذهب را در کودنی این نان مفت خورها از یاد نبر. نادان اول خود را فرستاده خدا می داند و چون دائم الخمر بودنش را کشیشی چاره کرد خوابنما شده و مأموریتی الهی بر عهده گرفته است تادنیا را به فرقه خودش در بیاورد. ادا و اطوار و طرز سخن گفتن و خرامش هم تو بهتر گفتی به قمه کش های خودمان پهلو می زند و نادان دوم یعنی همین نکبت چرک ادبار رئیس جمهور اسلامی که سرزمین پاکی را با نجاست کلام و پلشتی پا و گند نفسش می آلاید هر شکر بزرگتر از دهانش که میخورد به یکی دو آیه می آراید و سرمایه این ملت زبان بسته را دست «بچه ها» می دهد که جاده ورود امام زمان را صاف کنند. دور و بری هاشان هم هرچقدر بخواهند بزک کنند باز مبانی اعتقادیشان همین است که اندونزیائیش سر دختران نوباوه را گوش تا گوش می برد، بنگلادشی اش به جماع با شتر می پردازد، عربش با دوشیزگان بی پناه ایرانی به لطف جمهوری اسلامی با خواندن یکی دو جمله به زبان تازی به عنف هم بستر می شود و ایرانیش از قتل و غارت و دیوثی و دوروئی و ناکسی و جنایت شالوده فلسفی درست می کند و اگر خبر مرگش با پای چپ به خلا وارد شود و دلگی ها و شهوت رانی هایش را به سیاق حلیة المتقین انجام دهد خیال می کند همه اینها یک راست به باغ بهشتش می برد تا در لاهوت هم به خاک تو سری هایش سرگرم باشد.

 3. این هم برای تایید حرف های والد عزیز.
  نگاه کنید به این تصویر، این هم یکی از کسانی می شود که شریان اطلاعات کشور را در دست می گیرد.
  عکس

 4. آرمان says:

  تا زماني که ديدگاهتان نسبت به غرب متمدن، آخوندی و بن لادنی هست، افرادی مثل احمقی نژاد هم رئيس جمهورتان ميشود. نوشته زير را بخوانيد تا بفهميد کدام طرف خط هستيد:
  http://raha.gooya.name/columnists/archives/038129.php

 5. صادق says:

  ببخشيد ولی ديدگاهتان در مورد جورج دبليو کشک و شعر بود. اگر اروپايی ها نمی دانند شما که می دانيد که عراق و افغانستان چه گهی بود قبل از حمله امريکا! شما که می دانيد درآوردن ريشه طالبان و صدام کار هيچ افغانی و يا عراقی نبود.درود بر امريکا. درود بر جرج بوش ابراهام لينکلن عصر حاظر.جاويد سلطنت پهلوی.

 6. صادق says:

  خُسن آقا ول کن ای تخيلات دائی جان ناپلئونی را بابا!! انگلستان بعد از جنگ دوم و ديگر تا اواخر دهه ۵۰ ميلادی کارش به عنوان وزنه سياسی جهان تمام شد. ول کنيد اين حرفها را.

 7. آرمان بی خود نیست که تا این اندازه شما سینه زنی آمریکا را می کنید خود این آقای نیما راشدان هم دست کمی از شما ندارد.
  سینه زنی برای دنیای غرب دردی را اگر بنا بود از ما دوا کند باید قبل از انقلاب به جایی رسیده بودیم

 8. فرهاد says:

  ببین حسن آقا … به نظر من تا این احمدی نژاد هست ما به دشمن نیاز نداریم. راه حل کنترل این چموش را در وبلاگم به تصویر کشیده ام. باند این آقا اعتقاد دارد باید جنگ بین اسلام و کفر شروع شود تا امام زمانشان ظهور کند. و الا خودشان هم میدانند در چه راهی قدم گذاشته اند

 9. کنجکاو says:

  خُسن آقا جان، دوستان!
  اين روزها که گفت گوهای اتمی و نابودی اسرائیل در رسانه های گروهی (سامانه های اينتر نتی و وب لاگ های انيرانی) بسيار است، خوب است که ما هم بی کار ننشنيم و تا آن جا که از دست و زبان مان (به فرنگی) بر می آيد، در اين باره ديدگاه های ايران يان را بازتاب دهيم و گامی در راه افشای حکومت اسلام برداريم. چنين درنگ های تاريخی برای ايران کم پيش می آيد، به ويژه که اين چنين گفت و گوهايی بسيار مردمی هم شده و همه جا در باره آن می نويسند. ما که بیرون هستيم اين را بده کار مردم درون کشور هستيم. نگذاريم مشتی مسلمان (پاکستانی، لبنانی ….) سخن گوی ما بشوند و در برابر آن ها رامبو های آمريکايی/اسرائيلی (یهودی ها را نمی گويم. نژاد پرستان یهودی را می گويم) به کشور ما برينند و خط و نشان بکشند. به هر رو ما با مردم اسرائيل و به ويژه یهوديان (که گاه دوستان خانواده گی ما هم بوده اند/هستند و با هم چندين سد سال زيسته ايم) هيچ گاه نه جنگی داشته ايم و نه خواهيم داشت. اين ابزار را از دست حکومت و هواداران/مزدوران اش بگيريم.

 10. آرمان says:

  حسن آقا خان جان،
  کاشکی الان زمان شاه بود ! هرچند که ديکتاتوری مخوفی بود ولی ۱۰۰۰ مرحله از الان جلو تر بوديم. پيشنهاد ميکنم به عنوان يک تحصيل کرده قانون «نسبيت» جهان را مطالعه کن و کمی با بلوغ بيشتر به حقيقت غرب متمدن (اون ور خط) نگاه کن. بحث سر اینکه کی خوب است و کی بد است نیست. مسئله اینجاست کی بهتر و کی بدتر است (تازه اونهم از جانب کی).
  اگر بوش مادر قحبه است و برای من و توی ایرانی ارزشی قائل نیست (اگر من هم جای او بودم همین طور بودم) ولی در مقایسه با بن لادن و تفکر عقب افتاده کشور های (همیشه !) در حال توسعه تفکر خدايی محسوب ميشود. برای همين هم است که ما اين طرف خط هستيم.
  بجای اینکه مثل دائی جان ناپلوئن هی از غرب بنالی, فقط یک ثانیه خودت را جای آنها بگذار و بعد قضاوت کن.
  تا کنون فکر کرده ای که اگر ایران بر فرض محال پیشرفته و متکامل شود آیای جدای از غرب متمدن خواهد بود ؟ آیا راهی برای پیشرفت است که آخرش مدل غربی نباشد ؟ کمی تاریخ معاصر ژاپن و کره جنوبی را مطالعه کن. بعدش هم ببین کره جنوبی و کوبا که با فقر دست و پنجه نرم میکنند هم حرفشان با تو یکی است.
  تا بحال کشوری را دیده ای که از غربی بودن به سمت ضد غربی بودن برود ؟ (غیر از ایران که نتیجه اش را هم دید) از او طرف اوکراین, لیبی, لبنان, قرقیزستان و چندین کشور دیگر که اونطرف خط بودند فهمیدند که اگر چه ایطرف خط (جهان متمدن) پر از فساد و ظلم است ولی در مقایسه با اونطرف خط (ضد غربیون) بهشت است !

 11. آرمان says:

  تصحیح: کره شمالی و کوبا

 12. فضولک says:

  دلم برات تنگ شده بود حسن اقا
  هنوز نفس میکشم

 13. mohammad says:

  سلام . وبلاگ من تو اکثر سرور ها فيلتر شده . حالا نمی دونم چکار کنم

 14. Nader says:

  درود بر حاج حسن ِ گل . آقا یه نگاهی به اقدامات مفید ِ آقای ِ رئیس جمهور! هم بنداز و ببین چه اقدامات ِ مثبتی! انجام می دهد . این بنده حقیر یه گوشه هایی از آن را به اندازه وسع بیانیده ام . شاد و موفق باشید.

 15. دانشجو says:

  سلام حسن آقا-نظرت راجع به فراخوان به تظاهرات مقابل سازمان ملل برای آزادی وبلاگ نویسان وزندانیان سیاسی در روز ورود کوفی عنان به ایران چیه؟

 16. فضول جان رفیق کجایی این که نشد که اگر شما نباشید پس کی بنویسد؟
  خوشحال شدم آمدی

 17. golku says:

  خسن آقای عزیز
  تازه بعدش گفت من که حرف تازه ای نزدم. این حرف امام)‌خمینی ) را تکرار کردم.
  البته این را بگویم که اینها عاشق جنگ هستند.اگر جنگی در بگیرد برنده اصلی همین ملاها خواهند بود. هیچ نعمتی برایشان بالاتر از این نیست که اسراییل یا امریکا بیایند و ایران را بمباران کنند. هم از شر مردم خلاص میشوند و هم هر بلایی بخواهند به اسم جنگ سر مردم می آورند. جنگ و اشغال خارجی یعنی اینکه آزادی ایران سالیان سال به عقب خواهد افتاد . تاوانش را هم مردم خواهند داد. کشورهای خارجی هم تا توانستند چاپیدند و بردند و بعد با یک بمب میخواهند دامن آلوده خودشان را پاک کنند و ادعای بشر دوستی کنند. اگر بشر دوست هستند باید معاملات پشت پرده با ملاها را بگذارند کنار. همین دیروز استراو میگفت تغییر رژیم در ایران غیر قابل قبول است. یعنی برای غرب هیچ نعمتی بالاتر از این ملاهای آدمکش نیست که از ترس ثروت مردم ایران را دودستی تقدیم غرب میکنند . آخر سر هم با جنگ طلبی ایران را میخواهند آزمایشگاه سلاح های غربی کنند. جنگ در هر صورت برای ایران بد است. تا این ملاها مملکت را به باد فنا نداده اند باید از شرشان خلاص شد.

 18. سلام خسن اقای عزیز، تو هنوز اندر منجلاب خودخواهی سیر می کنی؟ کمی به خودت بیا. نه واقعا می فهمی چی میگی؟ بعد از پخش سریال شبهای برره هر وقت سحرناز را می بینم یاد تو می افتم. اگه دیدی دقت کن!!!!
  ارادتمند
  پسرک فضول

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر