Oct 18 2005

بادا بادا مبارک بادا ایشالله مبارک بادا!!!

نوشته:     :::       8 پیام

اینکه آقایان در پشت پرده با آمریکا لاس خشکه می‌زنند بر کسی پوشیده نیست و این ادا و اطوارها و عشوه‌های خرکی هم اثری ندارد. چیزی که جالب است این خبر تکذیب مذاکره مستقیم با آمریکایی‌هاست که اخیرا اعلام شده.
خبر را با هم مرور می‌کنیم:
تکذیب‎ پیشنهاد مذاکره‎ ایران‎ با آمریکا
صدا و سیما : سفیرایران‎ در فرانسه‎‎ خبر روزنامه “یو.اس‎. تو.د”ی‎ چـاپ‎ آمـریکـا مـبنـی‎ بـر پیشنهاد ایران‎ برای‎ مذاکره‎ مستقیم‎ و رسمی‎ با دولت‎ آمریکا را تکذیب‎ کرد.
صادق‎ خرازی‎ دوشنبه‎ شـب‎ در گفـت‎ و گـو بـا خبرنگار ایرنا در پاریس‎ گفت‎‎: سیاست رسمـی‎ دولت‎ جمهوری‎ اسلامـی‎ ایـران‎ عـدم‎ مـذاکـره‎ مستقیم‎ و رسمی در زمینه هسته‌ای با دولـت‎ ایالات‎‎ متحده‎ آمریکا است. تاکید از من است.
اگر خواسته باشیم با زبان دیپلماتیک این تکذیبیه را ترجمه کنیم آقای خرازی فرموده‌اند: ما فقط در زمینه هسته‌ای حاضر به مذاکره با آمریکا نیستیم ولی اگر آمریکایی‌ها یک گوشه چشمی به ما نشان بدهند حاضریم با آنها در تمام زمینه‌ها مذاکره کنیم، افطار هم حاضریم با آقای بوش بخوریم.
روزنامه‎‎”یو اس‎ ای‎‎ تود”ی روز دوشنبه مدعـی‎ شد که‎‎‎ صادق‎ خرازی‎ درمصاحبه بااین‎ روزنامه تصریح‎ کرده‎‎ است‎ “ایران‎ کشور بسته ای‎‎ برای آمریکایی‎ ها نیست‎, تهران‎ آماده‎ گفتگـو با واشنگتن‎ است‎.”
جالب خواهد شد وقتی احمدی نژاد نماینده امام زمان!! بر روی زمین در مقابل دوربین‌های تلویزیونی آقای بوش (نماینده شیطان بزرگ) را در بغل می‌گیرد و یکی از اون ماچ‌های آب‌دار برادران حزب الله را بر لبان شیطان بزرگ بنهد!
پیک ایران خبر بالا را در کنار خبر دیگری در همان صفحه درج کرده حالا یا از روی اتفاق بوده یا از روی شیطنت، مسئولین سایت باید در این باره نظر بدهند. در خبر دیگر آمده که آقای بوش با سران مسلمان افطاری خورده اند. حتما شراب هم در این افطاری دشمن شکن!! سرو شده!
اینجاست که در باره جمهوری گل و بلبل اسلامی باید گفت: گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!

نوشته: در ساعت: 11:25 pm در بخش: ملای حیله گر

8 پیام  |           

8 پیام به “بادا بادا مبارک بادا ایشالله مبارک بادا!!!”

 1. والد بمانعلی says:

  توی درکه به کوه زده بودیم. به زنده یاد آن معلم بزرگم که سرخورده شکست مصدق بود گفتم آخه آقای … غذای خمینی نون و ماسته. گفت والد جان تو چرا اینقدر ساده ای. نون و ماستش رو جلوی ما میخوره لنگ چوجه اش رو پشت پرده با محارم. حالا خُسن آقا جان اگه این پرده بیفته من و تو باید انگشت حیرت بدهان بگیریم که این روسیاهان با که ها چه ها که نمی کرده اند. یک قلمش وقتی از یکی از این انگل های دغلباز مفت خور که با بنزسفارت توی پاريس یکه تازی میکرد پرسیدم سر اقا زاده به کدام آخور بنده فرمودند چون سینمای اسلامی نداریم برادران تصمیم گرفتند که ما به حول و قوه الهی سینما بخونیم!!! اونهم با ماشین نمره سیاسی. مثل همين ها سر تا پا چرک و نکبت بود و جورابش رو از بس نشسته بود یک پا چکمه شده بود. اگه حالا سفير اسلامی توی يونسکو شده باشه تعجب نمی کنم. اونوقت کسی مثل آيدين آغداشلو بايد منتظر اجازه اين تخم و ترکه های امام زمان باشه تا بهش اجازه بدن توی موزه هنرهای معاصر نقاشی هاشو به نمایش بگذاره.

 2. آرمان says:

  آمريکا و غرب فقط به يک حکومت در ایران (و سایر کشور های عقب افتاده) نياز دارند که به حقوق بين الملل از جمله حقوق غربيان احترام بگذاره و منافعشون را به خطر نیاندازه. اگر همين حکومت پدر مردم هم در بياره زياد براشون مهم نيست. صد البته من آمريکا را سرزنش نميکنم. ما هم بوديم همين کار را ميکرديم.

 3. والدجان امیدوارم تا قبل از اینکه این عمر کوتاه خُسن آقا بسر آید این پرده برافتد تا شاید ما هم ببینیم که این حرامی ها چه به روزگار ما آورده اند.

 4. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جانم
  وعده من و تو زير سايه سرو ناز توی باغ ارمه سر سفره ای با دستپخت تو آنجا که زحمت تهیه شرب تلخی که مرد افکن بود زورش بعهده این حقیر خواهد بود. اون روز اونقدرها دور نيست. دير زيوی و خوش زيوی که اين پشه های بی مقدار در حیات جاويد ايران عمر يک شبه دارند.

 5. SHIVA says:

  والا منم نميدونم کی ميشه ضربت علی ولی ميپرسم . مطمئن باش بی نصيب نميمونی برادر 🙂

 6. nima says:

  سلام به آدرسی که ميدم يه سر بزنيد ميخوام بدونم به نظر شما اين چنين کارهايی جواب ميده يا نه مرسی..

 7. من چی بگم نیما جان؟ من که متخصص مدیا نیستم که باید این گونه سوال ها رو از آنهایی که متخصص این کار هستند سوال کنی

 8. یک نفر says:

  سلام، نمیدونم چرا همه اینطور ساده فکر میکنند؟ ببین برادر من، قضیه بسیار ساده است! اگر نفت گرون بشه کی از همه بیشتر ضرر میکنه؟ خوب معلومه کشورهایی که مجبورند نفت را به هر قیمتی که شده بخرند! آلمان، فرانسه (دو کشوری که آمریکا بدجوری دلش میخواد پوزشون را بزنه!!) چین و هند و ژاپن (غولهای اقتصادی که دارند آمریکا را می بلعند). حالا فکر میکنی کی منفعت داره؟ آمریکا و انگلیس و روسیه که هم نفت دارند و هم قدرت و کشورهايي که نفت دارند که همه متحد آمریکا هستند الا ایران! هم آمریکا و انگلیس برای مصارف داخلیشون دشمن میخوان و هم ایران! فکر میکنم سناریو را خونده باشی! با هم زد وبند میکنند و این وسط هم آمریکا و انگلیس انتقامشونو میگیرن و هم ایران به نون و نوایی میرسه! هر از چند گاهی هم مثل سگها یکی که جلو میاد دیگری عقب میکشه و بالعکس و ….

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی