Sep 28 2005

اگر آمریکا هم نخواهد حمله کند آقایان باعث و بانی آن خواهند شد

نوشته:     :::       9 پیام

تردید نکنید، آمریکا جرات حمله به ایران را ندارد
این جمله‌ای است که آقای لاریجانی در پنجمین اجلاس مشترک جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برای آخوندهای از همه جا بی خبر و به وحشت افتاده نشخوار کرده (منبع: مهر نیوز). استدلال‌های ایشان درست مثل خریت صدام است زمانی که وزیر استخباراتش را می‌فرستاد روی سن و زمانی که تانک‌های آمریکایی را می‌شد از پنجره پشت سری‌اش دید به خبرنگاران بگوید “آمریکا غلطی نمی‌تواند بکند!”
حالا هم خریت آقایان همان بلایی را سر ملت ایران خواهد آورد که اکنون بر سر عراقی‌ها دارد می‌آید.
ایشان در این سخنرانی حتی به خودش زحمت هم نداده تا دم خروس را در زیر عبای ملاها مخفی کند و با خریت غیر قابل وصفی می‌فرماید:
دستیابی به فناوری هسته‌ای یک عامل بزرگ برای بالا بردن توان کشور است و دولت‌های غربی هم از همین مسئله هراس دارند. (همانجا)
باید از آقای لاریجانی پرسید منظورتان از توان کشور کدام توان است؟ ملتی که روی دریای نفت نشسته چه نیازی به فناوری هسته‌ای دارد، مخصوصا وقتی که ده میلیون نفر از همان ملت وضع اقتصادی‌اش زیر خط فقر قرار دارد.
ایشان به این هم اکتفا نمی‌کند و در ادامه دم خروس را بیشتر بیرون می‌آورد و نشخوار می‌کند:
ایران شرایطی دارد که با به دست آوردن فناوری هسته‌ای شرایط قدرت در منطقه را تغییر خواهد داد.(همانجا)
اگر این دم خروس نیست پس چیست؟ آیا آقایان با این جمله آخر ایشان با مشکل بزرگی برای توجیح کردن صلح آمیز بودن اهداف شان روبرو نخواهند شد؟ حتی اگر دنیا تا این زمان هم از اهداف ملاها اطلاع نداشت با این جملات غیر دیپلماتیک و اقرار واضح به “کسب قدرت از انرژی هسته‌ای” باعث شدند که آمریکا را برای قانع کردن دنیا به خطرناک بودن اهداف آقایان یاری رسانند. آقای لاریجانی این گفته‌ها را یا از روی بی شعوری محض بر زبان آورده یا اینکه از عمد با اقرار صریح به اهداف ایران برای بدست آوردن قدرت (نظامی) اتمی، می‌خواهند جنگ دیگری را بر ایران تحمیل کنند تا بدین وسیله به خیال خودشان بتوانند جو را مثل اوایل انقلاب نظامی کنند تا با همان ابزار اول انقلاب بتوانند دوباره عمر رژیم را طولانی کنند.
البته اینها خواب و خیالاتی است که ایشان دارند و خواب و خیال با واقعیات تفاوت بسیار دارد.

نوشته: در ساعت: 10:25 pm در بخش: ملای حیله گر

9 پیام  |           

9 پیام به “اگر آمریکا هم نخواهد حمله کند آقایان باعث و بانی آن خواهند شد”

 1. nana says:

  حسن آقای عزيز
  جونم برات بگه امريکا جز انداختن اين رژيم !!!!!! هيچ
  غلط ديگه ای !!!!! نميتونه بکنه فاتحه !!!!! نانا

 2. در بلاگ نيوز به اين مطلب لينک داده شد

 3. صادق says:

  امريکا که هيچ دنيا هم با جمهموری اسلامی نمی تواند کاری کند. مگر می شود با اين حاميان درافتد؟
  http://mahan.free.fr/art/haj-ali-Godfather.wmv

 4. سياست يکی به ميخ يکی به نعل جديد ج.ا فقط خوراک داخلی و مرهم گذاشتن برزخم و درد ساده اندیشان است و هر گاه لازم شد دستی از غیب بیرون میآید و فرمان کوتاه آمدن میدهد و آبها از آسیاب میریزد و قصه بسلامتی و میمنت تمام میشود.
  بگذار جوکی از زمان جنگ را برايت تعريف کنم.
  در بحبوبه جنگ {راه قدس از کربلا ميگذرد} و از دست دادن هواپیما های جنگی مکرر : یکروز رفسنجانی برای دیدن هواپیماهای جنگی جدید وارداتی روسی به فرودگاه ميرود و از از خلبانی که توی کابين نشسته بود سوال ميکند که اين دکمه چيست؟ جواب ميشنود بسم اله الرحیم این دکمه استارت موتور است. سوال ميشود اين دسته برای چيست؟ جواب ميشنود که با خواست امام زمان برای گردش به چپ و راست هواپيماست و کار فرمان در اتوموبيل را ميکند. مجددا سوال ميکند اين يکی اهرم برای چيست؟ خلبان ميگويد با قدرت ایمان به امام این برای شلیک و حمله به استحکامت و نفرات دشمن است…… خلاصه تمام دکمه و عقربه و اهرم های موجود را سوال ميکند و جواب مقتضی ميشنود.
  بالاخره سوال ميکند: این طیاره دکمه و اهرم و يا چيزی برای برگشت سالم و موفقيت آميز دارد؟
  خلبان که مطلب را کاملا درک کرده بود با سادگی جواب ميدهد والا اهرم و فرمان برگشتن اين قارقارک دست صدام يزيد افلقيست!
  تو خود حديث مفصل بخوان از اين بازيها…..

 5. فرهاد says:

  حسن آقای عزیز. راهنمایی میخواهم . برای ذخیره فایلهای صوتی که بتوانم از وبلاگم خوانندگان را به آن هدایت کنم تا فایل های صوتی مورد نظرم ( مانند صحبتهای خمینی ) که در ایران قابل دسترسی نیست را گوش کنند . تعدادی از سایتها وجود دارند اما در ایران نمیتوانند به آن وارد شوند . میخواهم در جایی ( سایتی) فایلهای مورد نظرم را ذخیره کنم و دیگران پس از خواندن مطالب وبلاگ مستقیما به آن وارد شوند . ممنون از توجه شما.

 6. آرمان says:

  اگر ايرانی نبودم دعا ميکردم ايران هم مثل عراق و افغانستان شود تا اين کثافت ها به سزای اعمالشون برسند.
  اينها مثل سگی ميمونند که هی پارس میکنه ولی همينکه ميخوای بزنيش شروع به زوزه کشيدن ميکنه.

 7. فرهاد says:

  خسن آقای عزیز.ممنون از راهنمایی ولی آخرش نگفتی کدام سایتها اجازه ذخیره صوتی میدهند …من یک نمونه پیداکردم ولی آن سایت فقط با کسب آی دی و پس ورد به خودم اجازه ی ورود میدهد و همگانی نیست . مشکل من فقط فایل های صوتی ست.برای عکس مشکلی ندارم که این سایتها فراوان است اما سایتی که بتوانم فایل صوتی ذخیره کنم و برای عموم بویژه در ایران قابل دسترسی باشد بدون درخواست آی دی و پس ورد …. سراغ ندارم . بهرحال باز هم ممنون از توجه و صرف وقت شما

 8. R.Eghbal says:

  حسن جان از عنایت به موضوع ممنونم . برایت ایمیل خواهم فرستاد . موفق باشی و بدان که اکثر روشهای شما و ديگر دوستان در مورد همان بادمجان دور قاب چين ها پاسخ ميدهد اما آندسته که شامل ليست سياه قضائيه هستند حکايتشان جداست . از زحماتت ممنونم به سهم خودم و اميدوارم ديگران نيز بدانند که اين خدمات بی چشمداشت شما و دیگران از چه ارزش والائی برخوردار است .

 9. زضا جان متاسفانه مشکلات ایران با یک نفر و دو نفر قابل حل شدن نیست این کار همیاری همگی را می طلبد. این مشکل سترگ را باید با دستان همه ایرانیان واقعی، آنهایی که دل به حال و روز ملت می سوزانند باید دست به دست هم دهند و این طاعون را برچینند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی