Aug 28 2005

آمدیم زیر ابرویش را برداریم زدیم چشمش را هم کور کردیم

نوشته:     :::       5 پیام

آی‌اس‌پی ما چند هفته پیش تماس گرفت و عنوان کرد که با پرداخت 200 کرون بیشتر در ماه سرعت اینترنت را به 4 مگابیت افزایش خواهند داد. من هم بدون مکث گفتم بسم‌الله. از آن که تلفن زده بود پرسیدم چه موقع سرعت را افزایش می‌دهید؟ گفتند بعد از یکی دو هفته. ما هم که خوره اینترنت هستیم خوشحال از این واقعه با خودم گفتم یک مقدار از این پهنای باند را هم در اختیار بچه‌های توی ایران قرار خواهم داد تا بتوانند از سانسور عبور کنند.
امروز صبح وقتی به اینترنت وصل شدم دیدم حالش زیاد خوش نیست! با خودم گفتم حتما دارند سیم میم‌ها را جابجا می‌کنند!! بعد از یکی دو ساعت شستم خبردار شد دیدم خیر وضع اینترنت بهتر که نشده هیچ بدتر هم شده.
زنگ زدیم آقای آی‌اس‌پی پرسیدم چه خبر است؟ فرمودند سرعتتان را زیاد کرده‌ایم! گفتیم آقا اگر ممکن است مرحمت بفرمایید سرعت ما را کم کنید! طرف مثل اینکه جن دیده باشد گفت نمی‌شود. گفتم آقا جان ما قبلا سرعت مان 1 مگابیت بود وضع مان کوک بود! حالا از امروز صبح که شما سرعت ما را به 4 مگابیت افزایش داده‌اید دیگر اصلا به اینترنت دسترسی نداریم! مثل کش تنبان شل و سفت می‌شود.
خلاصه بعد از کمی بالا و پایین کردن فرمودند حتما به خاطر سیم‌های تلفن شماست که این وضع پیش آمده! فرمودند حتما سیم ها قدیمی هستند. گفتیم حق با شماست سیم‌ها تقریبا مال شست هفتاد سال پیش است، البته سیم‌ها مال ما نیست این سیم‌ها مال شماست و در اجاره ما البته با پول کلان! ماهیانه 250 کرون برای سیم‌ها می‌گیرید و یک چیزی حدود 1000 کرون برای مکالمات می‌گیرید حالا هم که 500 کرون برای اینترنت می‌گیرید! خلاصه برای این دوتا نخ سیم که از منزل ما به دستگاهای شما وصل است هزار و هفت صد هشت صد کرون می‌گیرید عاقبت هم نه تلفن درست کار می‌کند نه اینترنت.
خلاصه مطلب اینکه اگر می‌بینید وبلاگ خُسن آقا خط خطی نشان می‌دهد و اسباب زحمت شما شده مقصر ما نیستیم بلکه این سرویس دهنده اینترنت ما است.

نوشته: در ساعت: 12:48 am در بخش: کامپیوتر و اینترنت

5 پیام  |           

5 پیام به “آمدیم زیر ابرویش را برداریم زدیم چشمش را هم کور کردیم”

 1. nima says:

  هاهاها isp شما رو هم مزدوران خریدن؟؟

 2. صادق says:

  بابا روی گنج نشستی! من اگر ۳۰۰ دلار در ماه پول اينترنت وتلفن می دادم از گشنگی می مردم. شما اروپاييها هنوز واير لس نشدید؟
  حالا برای خنده:
  عيسي تو بهشت دنبال باباش بوده يه پيرمرد نجارو مي بينه . مي ره مي گه شما اون دنيا پسري نداشتيد ؟ مي گه چرا من بدون اين كه با زني آميزش كنم صاحب پسري شدم. عيسي مي پره بغلش مي گه :پدر!
  طرف مي گه : پينوكيووووووووووووووووو

 3. گيسو says:

  لطفا اگه ميشه بگين هر کرون چند يورو است تا فضول هايی مثل من بتونند راحت حساب کتاب کنند.ماکه اينترنتمون کابليه و الان هم سرعت ۵.۵ مگابيت داريم بابتش هم ۲۵ يورو ماهانه ميدهيم.

 4. صادق کی گفته که ما 300 دلار پول اینترنت می دیم پونصد کورون یک چیزی زی حدود 83 دلار می شه.
  گیسو جان یورو گمان کنم هشت و خورده ای کرون است

 5. 006,5 says:

  ماها هم درست همين ديروز امديم يك كامنت براتون بنويسيم و نشد ما هم ولش كرديم. حسنی به مكتب نميرفت وقتی ميرفت به حساب شما يكشنبه ميرفت.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی