Jul 28 2005

دخالت پدرخوانده برای آزادی گنجی!

نوشته:     :::       1 پیام

یکی از مسئولین به بند کشیده شدن گنجی در تلاش برای نجات گنجی است! عجب دنیایی شده! فرهنگ نادری یکی از نوچه‌های پدرخوانده هاشمی در مصاحبه‌ای با رادیو فردا اعلام داشته که آقای رفسنجانی (پدرخوانده) در تلاش است تا عفو گنجی را بدست بیاورد. هنوز هیچکس از این آقایان نگفته‌اند عفو برای چه؟ برای شرکت در یک کنفرانس یا نوشتن و افشاگری دزدی‌ها و جنایات پدرخوانده؟ آیا شرکت در یک کنفرانس و یا نوشتن کتابی باید نتیجه‌اش سال‌ها زندان و شکنجه باشد؟ چه کسی از چه کسی باید تقاضای عفو کند گنجی از پدرخوانده یا پدرخوانده از گنجی؟
گنجی در آخرین نامه‌اش به سروش که همین امروز منتشر شد حتی در شرایطی که دارد باز از افشاگری دست برنمی‌دارد و باز با صراحت رفتن خامنه‌ای را تقاضا کرده او در این نامه با شهامت از دزدی‌های یکی دیگر از حکومتیان نوشته این قسمت از نامه را بخوانید:
استاد عزیز
حتماً به یاد می‌آورید که آقا، فاشیست‌های چماقدار را فرستاد تا در دانشکده‌ی فنی دانشگاه تهران با مشت و لگد و میز و صندلی به جان شما بیافتند و اگر آن روز من و رضا تهرانی شما را در بر نگرفته بودیم و بخشی از کتک‌ها را نخورده بودیم و شما به دست آنها می‌افتادید، امروز شما وضع دیگری داشتید. حتماً به یاد می‌آورید که یکی از سر دسته‌های واقعه‌ی آن روز، اینک به تئوریسین شبکه‌ی اول سیما تبدیل شده و هفته‌ای چند بار برای فاشیست‌ها در سیما فلسفه‌بافی می‌کند و دن کیشوت‌وار به جنگ دنیای جدید می‌رود. تئوریسین خشونت و مدافع برده‌داری، دشمن شما و دکتر شریعتی؛ در روزهای اول انقلاب فردی را می‌فرستد تا برایش دو سیر پنیر بخرد. وقتی آن فرد با سه سیر پنیر بازمی‌گردد، آقا با آن فرد بسیار دعوا می‌کند که من خرج زندگی تا آخر ماه را ندارم، آن وقت تو به جای دو سیر، سه سیر پنیر می‌خری؟ اینک دو فرزند تئوریسین خشونت میلیاردر شده‌اند و خود این شخص حواله‌ی هفت میلیارد تومانی شکر را می‌گیرد و در بازار آزاد با چند میلیارد سود به فروش می‌رساند. می‌دانید که در شهر قم چه دم و دستگاهی به راه انداخته است. همه‌ی اینها از ثمرات حمله به شما و دیگر دگراندیشان و دفاع از خشونت و ترور بدست آمده است. فکر می‌کنید بی‌جهت او را جانشین علامه طباطبایی و مطهری خطاب کردند. این یکی از موارد مبارزه با فساد اقتصادی رژیم است. یعنی شعار عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد اقتصادی سردادن و جیب عمله‌ی ظلم و استعمار را پر کردن، دکتر سروش را از شغل محروم کردن و به جاهلانِ دِه شغل دادن.

همه آزادی خواهان امروز موظف‌اند که از تلاشهای گنجی حمایت کنند و نگذارند که رژیم او را نیز سربه نیست کند.
پ.ن.: آخرین وضعیت اکبر گنجی:
مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد: علایم حیاتی گنجی طبیعی است
گنجی با پزشکان همکاری نمی‌کند
مولایی: عدم همکاری او با پزشکان برای این است که خواسته‌هایی دارد سرویس: فقه و حقوق – حقوق سیاسی
مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد اعلام کرد که علایم حیاتی گنجی طبیعی است ولی به این معنی نیست که در سلامتی کامل به سر می‌برد.
سیروس تابش در تماس با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌، با بیان این که گنجی با پزشکان همکاری نمی‌کند و عملا پزشکان مداخله‌ای در درمان او انجام نمی‌دهند، افزود: مشکل اساسی او ضعف و بی‌حالی است که با خوردن چای و آب و نخوردن پروتئین و دیگر مواد، نیاز بدن روز به روز تشدید می‌شود و احتمال ایجاد اختلال الکترولیت (اختلالی که بر اثر کمبود سدیم و پتاسیم به وجود می‌آید) وجود دارد.
یوسف مولایی، وکیل مدافع گنجی در این زمینه به خبرنگار ایسنا گفت: در حال حاضر تمام نگرانی ما سلامتی گنجی است؛ عدم همکاری او با پزشکان به خاطر این است که خواسته‌هایی دارد و برای درمان نیازمند برآورده کردن آنهاست.
وی خواستار این است که گنجی به عنوان یک بیمار درمان شود نه به عنوان یک زندانی بیمار و برای این درمان تمام امکانات در اختیار تیم پزشکی قرار گیرد.

نوشته: در ساعت: 9:41 pm در بخش: حقوق بشر

1 پیام  |           

1 پیام به “دخالت پدرخوانده برای آزادی گنجی!”

  1. hosein says:

    اون حکومتی، محض اطلاع شما آقای مصباح يزدی هستند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی