Jul 27 2005

مملکت بی در و پیکر

نوشته:     :::       8 پیام

گویا نیوز خبر می‌دهد که ساعتی پیش مامورین قاضی مرتضوی برای جلب عبدالفتاح سلطانی به منزل عبدالفتاح سلطانی وکیل اولیای دم زهرا کاظمی هجوم برده تا نامبرده را دستگیر نمایند. آنان با مراجعه به منزل مسکونی وی در حالیکه موفق به یافتن وی نشده‌اند، به خانواده وی گفته‌اند که برگ جلب وی را در دست دارند و برای بازداشت او آمده‌اند. گزارش فوق حاکی است، سلطانی بطور اتفاقی در منزل حضور نداشته است.
آقای هاشمی عراقی از آن حیله گرانی است که شباهت‌اش با خاتمی ملعون بسی ملموس است. خاتمی نیز در روزهای بحرانی مدام با خنده‌های ژُکوند مانندش مردم و نخبگان را با جملاتی فاضلانه! فریب می‌داد تا بحران را حتی برای چند روز هم که شده به عقب بیندازد. او هم مدام وعده در باغ سبز را به ملت می‌داد درصورتی که در پشت آن در جهنمی خودنمایی می‌کرد.
آقای هاشمی عراقی نیز با همین روش هر از گاهی مظلوم نمایی می‌کند و قول بررسی پرونده گنجی و دیگران را می‌دهد درصورتی که در پشت پرده این مکاران فقط یک چیز می‌توان یافت مکر و حیله برای به تعویق انداختن بحران.
آقای هاشمی عراقی نیز همزمان که در مطبوعات و دیگر رسانه ها با چهره‌ای مظلوم نما قول رسیدگی می‌دهد در پشت صحنه اما به سگ‌های خود دستور می‌دهد تا حلقه‌های محاصره را تنگ تر و تنگ تر کنند و مچ پا بگیرند و بدرند و ملت هنوز پس از نزدیک به 27 سال فریب این جانیان مکار را می‌خورد از همه بدتر نخبگان! جامعه هستند که هنوز پس از این همه فریب با نوشتن نامه‌های فدایت شوم به جلادان به گمان خود می‌خواهند هاشمی عراقی را به راه راست هدایت کنند این همان تفکر اصلاح طلبی است که مدت‌ها ست نگارنده این سطور آن را اسهال طلب نامیده است.
روش و راه مبارزه با این مکاران تنها و تنها با همان روشی میسر است که گنجی مدتی است پی‌گیری می‌کند. تحریم، مبارزه طاقت فرسا و رویارویی مستقیم. آنها باید بروند از کوچک تا بزرگشان باید بروند و برای رسیدن به این هدف هیچ راهی بجز رویارویی مستقیم و شفاف کارساز نیست.

نوشته: در ساعت: 6:05 pm در بخش: حقوق بشر,مبارزه با رژیم

8 پیام  |           

8 پیام به “مملکت بی در و پیکر”

 1. Roya says:

  دوست عزیز، من به وبلاگ شما لینک داده ام ( در وبلاگ خودم در storiesandnotes.blogspot.com ) ، می خواستم از شما خواهش کنم اگر بر اساس رابطه ای که در وبلاگستان وجود دارد بخواهید در عوض به من لینک بدهید ؛ لطفاً به جای وبلاگ من به وبلاگ گوباره به این آدرس http://harandi.persianblog.com لینک بدهید. گوباره را آقای ابراهیم هرندی می نویسد که بیولوژیست است و استاد دانشگاه در لندن ، و برای اولین بار بحث ” برآیش” ( evolution ) را به زبان فارسی ارائه می کند .در ایران به برآیش ، تکامل می گویند که البته در مورد تئوری و کارهای داروین این اصطلاح به کار می رود اما بحث امروزین برآیش و کارهائی که دانشمندان دیگر بعد از داروین در این مورد انجام داده اند در ایران بازتاب چندانی نیافته است. دستاوردهای جالب این علم به نظرم برای خیلی ها می تواند خواندنی باشد. از شما متشکرم .

 2. Nazanin says:

  تحايل بسيار درستی کرديد دوست عزيز. اين جانوران شيطانرا هم درس ميدهند. ولی کور خوانده اند اين ترفندها ديگه کار ايی ندار. اخرهای کارشونه. به اميد روز رهايی مردم ايران.

 3. alireza says:

  Khatami is number one mother fucker! He cheated all of us for 8 years…Fuck Molla..These Molla
  s are dirtier than a dog..Down with all of them

 4. faranak says:

  وبلاگ يرشين بلاگ را ميخواندم که با متلک و طعنه نوشته بود : يخش آهنگهای فرامرز اصلانی، فريدون فروطی، ويگن و… از راديو آزاد شد، و ما چقدر خوشبختيم!!!
  آيا اين طرز نوشتن اين آقا يا خانم مسخره نيست؟
  همينکه ما بتوانيم صدای ويگن را از راديو بشنويم خود ييشرفتی در جهت آزاديهای فردی نيست؟
  البته اين آزادی ها را حکومت به ما نداده بلکه مردم با مبارزه بدست آورده اند. ولی سوال اين است که آيا اين آقايان وبلاگ نويس (مثل مثال فوق) واقعا طرفدار دموکراسی و حقوق بشر هستند؟! من که باور نميکنم.
  انگار که آزادی و دموکراسی فقط در اين خلاصه شده که ما زندانی سياسی دريم يا نه!!!
  انگار يادشان رفته که خودشان هم بخاطر محدود بودن روابط يسر و دختر، موسيقی، يارتی، سينما و غيره خودشان را جر ميدادند!
  آیا اينکه صدای ويگن از راديو يخش ميشود خود يک ييشرفت نيست؟

 5. فرانک جان اینکه ویگن از رادیو پخش بشه یا نه پیشرفت نیست سال 57 و قبل از آن ویگن که هیچ رقاصه های آنچنانی را هم در تلویزیون داشتیم.
  حالا آنقدر ملت را کرده را کرده اند توی شیشه که به همین گونه آزادی! های بی ارزش هم می گویند آزادی

 6. faranak says:

  خسن آقای عزيز
  من هم نگفتم که با خواندن ويگن به آرادی و دموکراسی رسيده ايم، بلکه فقط به آزادی بيشتر رسيديم.
  شما بين جوی که در آن ما مجبوريم هر روز نوحه های آهنگران را گوش بدهيم و اينکه ويگن صدايش از راديو يخش شود فرقی نميگذاريد؟!
  در ضمن اگر زمان شاه رقاصه های آنچنانی هم آزاد بودند نمايش بدهند که بايد به روح شاه لااثل بخاطر اينکه آراديهای فردی را محدود نميکرد هزاران رحمت فرستاد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر