Jun 23 2005

شوخی کردم جدی نگیرید

نوشته:     :::       6 پیام

خیر دوست عزیز ناراحت نشوید!! روشنفکر در لباس اصلاح طلبی (از نوع خاتمی و معین) نمی‌رود. یکی از مختصات روشنفکری شناخت و پیشگیری فاجعه قبل از وقوع است. اگر کسی در دام‌هایی به این گستردگی و روشنی که ملاها گسترده‌اند گرفتار آید روشنفکر نیست. اگر من از واژه روشنفکری استفاده می‌کنم فقط و فقط برای طعنه زدن  و تمسخر است و گرنه روشنفکری که هنوز بعد از 26 سال ماهیت رژیم جمهوری اسلامی را درک نکرده باشد و هم خود و هم عامه مردم را بفریبد و به راه فاشیزم بکشاند روشنفکر نیست. او تنها عوام فریب است.

پ.ن. : این مطلب (مراسم پوززنی وبلاگ عباس معروفی) را هم حتما بخوانید اگر در ایران هستید و سانسور شده اید هاله آنرا در وبلاگ خودش منعکس کرده آن را هم می توانید در اینجا بخوانید .
پ.ن.: دوستانی که از ایران می آیند لطفا برایم بنویسید آیا این وبلاگ هم سانسور شده (هاهاها عجب خنگولی هستم من اگر کسی نتواند بیاید اینجا چطور برایم پیام بگذارد) و اگر شده درجه سانسور تا چه اندازه است آیا وبلاگهای آینه ای هم سانسور شده.

نوشته: در ساعت: 12:04 pm در بخش: آزادی بیان

6 پیام  |           

6 پیام به “شوخی کردم جدی نگیرید”

 1. محمد جواد says:

  اين صفحه هنوز فيلتر نشده
  فعلن سرشان به آخور چرب تري بند است

 2. siamak says:

  های
  خسن جان
  اين صفحه و زبون دراز و حسن اقا يک در ايران ديده می شود.فقط اون حسن اقای قديمی باز نمی شود.البته از سرورهايی که من استفاده می کنم.
  راستی باز تو بلاگ رولينگ پينک کردم آپديت نشدم؟

 3. yalda says:

  حسن آقاي عزيز به جز يك اكانت كه اسمش يادم نيست (از بس كارتهاي مختلف ميگيرم و تا ببينم فيلترينگ كدومشون كمتره!) تقريبن با همه كارتهام تونستم صفحه تونو باز كنم. كاش زيتون و ديگراني كه فيلتر شديد هستند هم از اين آيينه ها داشتن:)

 4. مرسی دوستان برای این سوال کردم که روزهای اولی که اینجارو راه اندخته بودم یک مرتبه 70 درصد بازدید کننده گان از ایران بودن ولی در دو روز گذشته یک مرتبه بازدید کنندگان ایران رفته زیر 30 درصد و در عوص بازدید کننده گان خارج از ایران زیاد می شه این نشونه اون هست که عده زیادی از طریق پراکس میان اینجاوقتی یک مرتبه این همه باز دید کننده در مدت دو روز کم می شه دلیلش فقط می تونه سانسور باشه. البته می دنم که حتی اون موقع هایی که سانسور همه چیزو مسدود می کنه باز عده ای می تونن صفحه رو باز کنن دلیلش این هست که بعضی آی اس پی ها حقوق بگیر دولت هستند و بعضی ها آزاده و کمتر سانسور می کنند

 5. زمینی says:

  اومدم بگم که این صفحه فیلتر نیست. دیدم تکرای است. اما از طرفی با توجه به کارت های متفاوت اینترنت شاید مفید باشه؟

 6. حسین همدانیان says:

  چون می دونن حسن خیلی بی عقل تر ازاین حرفهاست
  وحرفهاش دوزار هم نمی ارزه بهش کاری ندارن
  تادشمنهای این نظام احمقهایی مثل حسن وصادق هستند
  این نظام تا ابد باقیه. اینطور نیست به نظر شما!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی