Feb 21 2005

وبلاگ نویس‏های ایرانی را دارند

نوشته:     :::       Comments Off on وبلاگ نویس‏های ایرانی را دارند

وبلاگ نویس‏های ایرانی را دارند در دنیا جدی می‏گیرند اگر هشیار باشیم می‏توانیم نقش مهمی در تحولات سیاسی ایران بجای روزنامه‏های تعطیل شده بازی کنیم، البته اگر هشیار باشیم و از این موقعیت به نحو احسن استفاده کنیم. مطلبی در بی‏بی‏سی
رنگ و وارنگ از همه رنگ، آقای بادمجان تنوری آمد نروژ و رفته، نکرده یک تلفن خشک و خالی بزنه به یکی از فدائیان اسلام ناب محمدی !! گرچه گاو گوسفند برای قربانی کردن جلو پای مبارک نداشتیم حداقل می‏توانستیم با تخم مرغی گندیده یا گوجه له شده‏ای برویم به پیشوازاش.
حضرت‏اش در این سمینار می‏خواسته اهداف این سمینار را هم مثل همه چیز دیگر ملاخور کند و در نتیجه در سخنرانی شان در این کنفرانس فرموده‏اند:
ابطحی: من در سخنرانی خود به این نکته اشاره داشتم که خطراتی که صلح را تهدید می کند، از سوی جوهر ادیان نیست، خطر از سوی مدعیان دینداری است که برای منافع خود تلاش می کنند و لذا نه بن لادن، نه شارون و نه حکومت مداران امروز آمریکا، هیچکدام نماینده ی اسلام و مسیحیت و یهودیت نیستند.
بنا به سخن آقای بادمجان تنوری نماینده ادیان ملاهای تهران هستند و بس!! به این می‏گویند ملاخور کردن. باور بفرمایید اینها در ملاخور کردن نتایج زحمات دیگران استادند.
محققین اسلام را ببینید:
اخوی می‏شه چند تا از این سایت‏های سکسی را که حکومت ناب محمدی سانسور کرده نشان بدهی ما هم تجزیه و تحلیل بکنیم!!؟
گروهی که خود را کمیته دفاع از وبلاگرها می‏نامند فردا را روز مبارزه برای آزادی مجتبی سمیعی نژاد و آرش سیگارچی قرار داده‏اند. سایت انگلیسی زبان بی‏بی‏سی هم مطلبی در باره آن نوشته که می‏توانید در این آدرس بخوانید.
این هم لوگوی آنها:
بیانیه‌ى جهانى حقوق بشر، منشور سازمان ملل متحد و معاهدات بین‌المللى‌، که ایران آنها را امضا کرده ایران را متعهد می‏سازد که این قوانین را در ایران هم اجرا کنند. حالا اگر آقای بوش و هم پالکی‏های اروپاییشان خیلی دلشان به حال ملت ایران می‏سوزد می‏توانند با اهرم‏های موجود در این مراجع بین المللی با چماق تکفیر این رژیم را در این مجامع چنان بکوبند که نای بلند شدن نداشته باشد و آن را مجبور به اجرای کامل این معاهده‏ها نمایند. کاری است بسیار ساده البته اگر هدف آقای بوش و شرکای اروپائی‏شان غارت نفت ایران نباشد که در آن صورت بهترین گزینه برای اینها یا همین رژیم است یا گروه های سیاسی دیگری که با بدست آوردن کمی قدرت حاضرند مال و ناموس ایرانی را بر سر آن به حراج گذارند. سفر بوش به اروپا

نوشته: در ساعت: 6:54 pm در بخش: بدون دسته بندی

Comments Off on وبلاگ نویس‏های ایرانی را دارند  |           

Comments are closed.

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر