Oct 28 2004

از روزی که پرشین بلاگ

نوشته:     :::       1 پیام

از روزی که پرشین بلاگ براه افتاد من و عده دیگری از دوستان وبلاگ نویس از جمله فضولک در باره خطرهای موجود در این راه بسیار نوشتیم. اگر بنویسم صدها اخطار به دوستان پرشین بلاگی دادیم اغراق نکرده‌ام. حالا اما عواقبی را که ما پیش بینی می‌کردیم درحال اتفاق افتادن است. باور کنید این پیش‌بینی‌ها نیازی به علوم هشتگانه نداشت کافی بود عدد دو و دو را کنار هم بگذاریم و به نتیجه چهار برسیم.

نویسنده وبلاگ سيمرغ نو مطلبی دارد در باره مسدود شدن چند وبلاگ هموطنان همجنس‌گرا، ایشان تقاضای حمایت کرده‌اند از این حرکت. دوست عزیز شما همه نوع حمایت من یکی را با خود خواهید داشت ولی متاسفانه کار زیادی از دست من بر نمی‌آید! کلید دست صاحبان پرشین بلاگ است و در هم قفل.

آخه عزیزان خودتان هم کمی مقصرید مگر ما چندین و چندبار هشدار ندادیم که اینها جیره خوار حکومت آخوندی هستند؟ این همه وبلاگ‌های خارجی وجود دارد شما رفتید از پرشین وبلاگ سرویس می‌گیرید؟

صدها وبلاگ نویس که از پرشین بلاگ استفاده می‌کردند پیشتر گرفتار چنین بلاهایی شده‌اند باز هم از پرشین بلاگ استفاده می‌کنید؟ الحق که حقتان هست سانسور بشوید.

من نمی‌دانم ملت کی می‌خواهد از خواب بیدار بشود.

اگر می‌گویید استفاده از سیستم‌های غیر ایرانی مشکل است، برای این مشکل هم ما هزاران بار تکرار کرده‌ایم، “ما شما را یاری می‌دهیم”. حتی صفحه‌هایی هم برای آموزش راه انداخته‌ایم ولی هنوز ملت در پرشین بلاگ می‌نویسند.

خود دانید. برای صدمین بار هشدارهای گذشته را تکرار می‌کنم.

برای مطالعه هشدارها به این لینک‌ها مراجعه کنید. متاسفانه امروز دیگر این صفحه‌ها بخاطر سانسور به سادگی قابل دسترسی نیستند (از پراکسی استفاده کنید).

این هم آدرس‌ها:

19 ژوئن 2002, 18 ژوئن 2002, 17 ژوئن 2002, 16 ژوئن 2002

سه مطلب هم از وبلاگ فضولک

این هم اعتراضی که دوستان کرده اند و در پی آن لیست وبلاگ های مسدود شده:

وبلاگ نويسان آزاديخواه ايرانی در دفاع از حق آزادی بيان و اعتراض به نقض اين حق مسلم از طرف سايت پرشين بلاگ ، و مقابله با رفتار کودتا گونه ی سايت مذکور در بستن دهها وبلاگ متعلق به همجنسگرايان ايرانی ، فارغ از گرايش ها و سليقه ها همه و همه در دفاع از حقوق ديگری با هم هم پيمان شويد و نامه ی ذيل را در پست روز سه شنبه ۵ آبان خود قرار دهيد .

این لیست بلاگهای سانسور شده است. در صورتی ک شما از بلاگهای دیگری هم که سانسور شده اند مطلعید، لطفا نام آنها را در اینجا بنویسید.

http://www.barbodshab.persianblog.com

http://ashenayedirin.persianblog.com

http://www.homoerotism.persianblog.com

http://getreal.persianblog.com

http://rainbow23.persianblog.com

http://sohraab.persianblog.com

http://hamzaaad.persianblog.com

http://hermaphrodite.persianblog.com

http://www.kinggaylove.persianblog.com

http://jazireyematrook.persianblog.com

http://www.wmmh.persianblog.com

http://prenegade.persianblog.com

http://raghayeporavaz.persianblog.com

http://alkatraz.persianblog.com

http://parandehmordanist.persianblog.com

مطلب در سايت زير درج شده است

* سيمرغ نو

نوشته: در ساعت: 1:33 am در بخش: بدون دسته بندی

1 پیام  |           

1 پیام به “از روزی که پرشین بلاگ”

  1. آزاد says:

    تعریف آزادی این چیزی نیست که شما دارید اتفاقاٌ این عین بردگی است بردگی شیطان هوای نفس خود خواهی و… ولی آزادی که ما داریم بندگی عقل است وآزاد شدن از همه بدیها وسیاهی ها
    خودتان مقایسه کنید در بند عقل بودن بهتراست یا در بند نفس بودن
    مثالی می زنم شمایی که ادعای فضل دارید ودیگران را چوپان می بینید اگر درباره هر دستگاهی اعم از یخچال تلویزیون ودیگر چیزهایی مثل مودم روتر کامپیوترو…نگاه کنیدهمه یک کاتالوگ یا دستورالعمل دارند وباید هر کس عاقلی به آنها عمل کند تا مشکلی پیش نیایدحال خلقت انسان را در نظر بگیرید چطور در مورد یک دستگاه بی ارزش اگر طبق دستورالعملها رعایت کنید به خود مغرور می شوید ولی خلقت به این پیچیدگی انسان اینقدر در مورد آن بی انصافی می کنید این مسائلی که شما از آن نام می برید ومن شرم دارم حتی اسم آن را ببرم از حالت طبیعت انسان خارج می شود حال عقل بعضی ها به این مسئله نمی رسد که نباید منکر شوند داشتیم اقوامی که به این دلیل باعث نابودی شهرهایی شدند
    ذره ای منطقی باشید عزیزان من! تقوی را پیشه راه خود قرار دهید در طول تاریخ نگاه کنید چه کسی از بی تقوایی به جایی رسیده است نامی ماندگار می ماند که به مبدا اصلیش متصل باشد بنده عقلتان باشید نه برده شیطان که او افسار کش شما باشد آزاد باشید آزادی را پیشه راه خود قرار دهید این کارها به پوچی می انجامد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر